Телевізор Samsung QE65QN950FUXUA
Артикул:  556380
Арт.  556380
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 65" / Роздільна здатність екрану - 8K (7680х4320) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 90 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 65"
Роздільна здатність екрану: 8K (7680х4320)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ8 AI Gen3
Покриття екрана: матове
Звук
Потужність звуку: 90 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Pro
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, USB Type-C, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Енергоефективність
Енергоспоживання: 109 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1433.5х815.1х12.9 мм
Вага без підставки: 21.6 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1433.5х892.4.х265.7 мм