Телевізор Samsung QE65S90FAUXUA
Артикул:  556450
Арт.  556450
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 65" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 60 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 65"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen3
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 60 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Підтримка NTFS: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 89 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1444.3х831.7х39.9 мм
Вага без підставки: 21.2 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1444.3х896.7х265.2 мм