Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
Артикул:  556349
Арт.  556349
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 75" / Роздільна здатність екрану - 8K (7680х4320) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 70 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 75"
Роздільна здатність екрану: 8K (7680х4320)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ8 AI Gen2
Покриття екрана: матове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 400 х 400
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 70 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Підтримка NTFS: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 135 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1680х958.1х38.5 мм
Вага без підставки: 35.8 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1680х992.7х319.8 мм