Телевізор Samsung QE83S90DAEXUA
Артикул:  504302
Арт.  504302
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 83" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 40 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 83"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 400 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 40 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.2
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB
Додатково
Підтримка HDR: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 172 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1851x1062.8x44.9 мм
Вага без підставки: 37.6 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1851x1133.7x359 мм