Телевізор Samsung UE27F6000FUXUA
Артикул:  556891
Арт.  556891
Безкоштовна доставка
8
У кошику
8
Діагональ екрана - 27" / Роздільна здатність екрану - Full HD (1920х1080) / Технологія дисплея - LED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 10 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 27"
Роздільна здатність екрану: Full HD (1920х1080)
Технологія дисплея: LED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: HyperReal
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 100 х 100
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 10 Вт
Технології звуку: OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 27.4 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 612.7x369.5x41.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 612.7x468.9x200.5 мм