Тримач автомобільний Gembird TA-CHHR-02
Артикул: 202641
Арт. 202641
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Автомобільне кріплення - з автомобільним кріпленням
/ Тримач - Для планшета
/ Конструкція - Похила/Поворотна
/ Діагональ пристрою - 8" - 12"
/ Відстань між затискачами - 140 - 250 мм
/ Матеріал - ABS-пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Тримач автомобільний Gembird TA-CHHR-02
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення: | з автомобільним кріпленням |
| Тримач: | Для планшета |
| Конструкція: | Похила/Поворотна |
| Діагональ пристрою: | 8" - 12" |
| Відстань між затискачами: | 140 - 250 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал: | ABS-пластик |
| Вага: | 230 г |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 19.5 x 14.6 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Тримач автомобільний Gembird TA-CHHR-02
Універсальний автомобільний кронштейн для планшета з кріпленням на підголівнику
Кріплення, що налаштовується, підходить для більшості підголівників*
Підходить для більшості 8-ми, 9.7-ми дюймових (iPad), 10.1 і 12-дюймових планшетів
Кріплення, що налаштовується, підходить для більшості підголівників*
Підходить для більшості 8-ми, 9.7-ми дюймових (iPad), 10.1 і 12-дюймових планшетів
Відгуки покупців про Тримач автомобільний Gembird TA-CHHR-02