Тримач автомобільний Gembird TA-CHM-01
Артикул: 341244
Арт. 341244
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип тримача - магніт
/ Автомобільне кріплення - з автомобільним кріпленням
/ Тримач - Для телефона
/ Конструкція - Монолітна
/ Діагональ пристрою - до 7"
/ Відстань між затискачами - 55 - 85 мм
/ Матеріал - ABS-пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Тримач автомобільний Gembird TA-CHM-01
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип тримача: | магніт |
| Автомобільне кріплення: | з автомобільним кріпленням |
| Тримач: | Для телефона |
| Конструкція: | Монолітна |
| Кут обертання: | без обертання |
| Діагональ пристрою: | до 7" |
| Відстань між затискачами: | 55 - 85 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал: | ABS-пластик |
| Вага: | 35 г |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 67 х 50 х 24 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Тримач автомобільний Gembird TA-CHM-01
Особливості:
Універсальний, автомобільний кронштейн для смартфона.
Підходить для будь-яких смартфонів з екраном до 7".
Повертається на будь-який кут.
Кріплення на дефлектор вентиляції.
Металева пластина (в комплекті) повинна бути прикріплена до задньої частини телефону (або поміщена в захисний чохол телефону).
ПРИМІТКА. Металева пластина не представляє небезпеки для телефону, але може вплинути на бездротову зарядку. В такому випадку, перед використанням бездротового зарядного пристрою, зніміть металеву пластину.
Універсальний, автомобільний кронштейн для смартфона.
Підходить для будь-яких смартфонів з екраном до 7".
Повертається на будь-який кут.
Кріплення на дефлектор вентиляції.
Металева пластина (в комплекті) повинна бути прикріплена до задньої частини телефону (або поміщена в захисний чохол телефону).
ПРИМІТКА. Металева пластина не представляє небезпеки для телефону, але може вплинути на бездротову зарядку. В такому випадку, перед використанням бездротового зарядного пристрою, зніміть металеву пластину.
Відгуки покупців про Тримач автомобільний Gembird TA-CHM-01