Ваги підлогові Ardesto SCB-965LOTUS
Артикул: 542168
Арт. 542168
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - звичайні
/ Механізм виміру - електронний
/ Максимальна вага - 150 кг
/ Крок шкали вимірювання - 50 г
/ Одиниці виміру - кілограми, грами
/ Матеріал платформи - скло
/ Контроль над вагою - так
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ваги підлогові Ardesto SCB-965LOTUS
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | звичайні |
| Основнi характеристики | |
| Механізм виміру: | електронний |
| Максимальна вага: | 150 кг |
| Крок шкали вимірювання: | 50 г |
| Одиниці виміру: | кілограми, грами |
| Матеріал платформи: | скло |
| Функції | |
| Контроль над вагою: | так |
| Дисплей | |
| Вид дисплея: | звичайний |
| Оснащення | |
| Автоувімкнення: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Живлення | |
| Тип і кількість елементів живлення: | 2хAAA |
| Індикатор заряду батареї: | так |
| Додатково | |
| Додатково: | вбудований термометр |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 300х300 мм |
| Колір: | малюнок |
| Вага: | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Комплектація: | ваги, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ваги підлогові Ardesto SCB-965LOTUS
Ваги для підлоги з дизайнерським малюнком. Призначені для вимірювання маси тіла та оснащені вбудованим термометром, а також функцією порівняння попередніх результатів. Модель SCB-965LOTUS виконана в ексклюзивному дизайні.
Відгуки покупців про Ваги підлогові Ardesto SCB-965LOTUS