Ваги підлоговi Tefal GoodVibes Sport BM9740F0
Артикул: 599395
Арт. 599395
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 999 ₴
Безкоштовна доставка
17
9
15
1 999 ₴
В наявності
1 999 ₴
В наявності
від 118 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - діагностичні (Smart)
/ Механізм виміру - електронний
/ Максимальна вага - 200 кг
/ Крок шкали вимірювання - 50 г
/ Одиниці виміру - кілограми, грами
/ Матеріал платформи - скло
/ Пам'ять (кількість користувачів) - необмежено
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ваги підлоговi Tefal GoodVibes Sport BM9740F0
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | діагностичні (Smart) |
| Основнi характеристики | |
| Механізм виміру: | електронний |
| Максимальна вага: | 200 кг |
| Крок шкали вимірювання: | 50 г |
| Одиниці виміру: | кілограми, грами |
| Матеріал платформи: | скло |
| Функції | |
| Пам'ять (кількість користувачів): | необмежено |
| Розрахунок індексу маси тіла (BMI): | є |
| Контроль над вагою: | так |
| Діагностичні функції: | так |
| Синхронізація із пристроєм: | так |
| Біологічний вік: | так |
| Графік зміни ваги: | так |
| Визначення частки м'язової тканини: | так |
| Визначення частки жирової тканини: | так |
| Визначення частки костної тканини: | так |
| Визначення частки води: | так |
| Визначення частки вісцерального жиру: | так |
| Базальна швидкість метаболізму (BMR): | так |
| Вимірювання протеїну / білка: | так |
| Дисплей | |
| Вид дисплея: | прихований |
| Оснащення | |
| Автоувімкнення: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Кількість сенсорів: | 4 |
| Тип сенсорів: | закриті |
| Живлення | |
| Тип і кількість елементів живлення: | 4хААА |
| Індикатор заряду батареї: | так |
| Додатково | |
| Додатково: | підсвічування дисплея |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 310х310х25 мм |
| Колір: | білий |
| Вага: | 1.5 кг |
| Віддалене керування | |
| Сумісність пристроїв: | Android / iOS |
| Версія Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Синхронізація з додатками: | Fitbit, Google Fit, AppleHealth, GoodVibes |
| Комплектація | |
| Комплектація: | ваги, батарейки, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ваги підлоговi Tefal GoodVibes Sport BM9740F0
З розумними вагами Tefal Goodvibes Sport BM9740F0 отримайте поглиблене розуміння складу свого тіла! Просто під’єднайтеся до інтуїтивного застосунку Goodvibes, щоб отримати доступ до 17 показників складу тіла та відстежувати прогрес за допомогою зручних інформаційних панелей і корисних метрик. Висока максимальна вага, точність вимірювання та необмежена кількість користувачів роблять їх ідеальним вибором для підтримки форми разом із родиною та друзями.
Позитивна версія вас
Під’єднайте ваги Goodvibes Sport до інтуїтивного застосунку Goodvibes — пізнавайте своє тіло та легко відстежуйте прогрес.
Точний контроль складу тіла
Отримайте доступ до 17 показників, зокрема ваги, індексу маси тіла, маси жиру, м’язової маси та багатьох інших.*
Зручний та інтуїтивний застосунок
Легко переглядайте прогрес у застосунку завдяки зрозумілим панелям, корисним метрикам і щоденному відстеженню результатів.
Поєднання точності та елегантності
Розумні ваги з непомітними датчиками (ITO) для повного аналізу складу тіла — у стильному преміальному дизайні.
Точність і висока максимальна вага
Максимальне навантаження до 200 кг завдяки біоелектричному імпедансному аналізу та непомітним датчикам (ITO) — із точністю до 50 г.**
Необмежена кількість користувачів
Ідеально для підтримки форми всією родиною та з друзями — користувачі розпізнаються автоматично для максимального комфорту.
Синхронізація застосунку
Синхронізуйте застосунок із Google Fit, Apple Health та/або Fitbit для ще більшої зручності.
Готові до використання
У комплекті — чотири батарейки AAA, щоб ви могли почати користуватися одразу.
* 17 показників включають: вагу, індекс маси тіла, відсоток жиру, м’язову масу, кісткову масу, рівень білка, безжирову масу тіла, вміст води в організмі, вісцеральний жир, базальний метаболізм, метаболічний вік, підшкірний жир, скелетні м’язи, частку м’язової маси, масу білка, масу жиру та масу води в організмі.
** Точність 50 г до 100 кг, понад 100 кг — 100 г.
Позитивна версія вас
Під’єднайте ваги Goodvibes Sport до інтуїтивного застосунку Goodvibes — пізнавайте своє тіло та легко відстежуйте прогрес.
Точний контроль складу тіла
Отримайте доступ до 17 показників, зокрема ваги, індексу маси тіла, маси жиру, м’язової маси та багатьох інших.*
Зручний та інтуїтивний застосунок
Легко переглядайте прогрес у застосунку завдяки зрозумілим панелям, корисним метрикам і щоденному відстеженню результатів.
Поєднання точності та елегантності
Розумні ваги з непомітними датчиками (ITO) для повного аналізу складу тіла — у стильному преміальному дизайні.
Точність і висока максимальна вага
Максимальне навантаження до 200 кг завдяки біоелектричному імпедансному аналізу та непомітним датчикам (ITO) — із точністю до 50 г.**
Необмежена кількість користувачів
Ідеально для підтримки форми всією родиною та з друзями — користувачі розпізнаються автоматично для максимального комфорту.
Синхронізація застосунку
Синхронізуйте застосунок із Google Fit, Apple Health та/або Fitbit для ще більшої зручності.
Готові до використання
У комплекті — чотири батарейки AAA, щоб ви могли почати користуватися одразу.
* 17 показників включають: вагу, індекс маси тіла, відсоток жиру, м’язову масу, кісткову масу, рівень білка, безжирову масу тіла, вміст води в організмі, вісцеральний жир, базальний метаболізм, метаболічний вік, підшкірний жир, скелетні м’язи, частку м’язової маси, масу білка, масу жиру та масу води в організмі.
** Точність 50 г до 100 кг, понад 100 кг — 100 г.
Відгуки покупців про Ваги підлоговi Tefal GoodVibes Sport BM9740F0