Вбудована посудомийна машина Indesit DSIC3M19
Артикул: 521328
Арт. 521328
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
12 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
12 999 ₴
В наявності
12 999 ₴
В наявності
від 4 333 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Вид - вузька
/ Кількість комплектів посуду - 10 комплектів
/ Кількість програм миття - 7 програм
/ Клас енергоспоживання - A+
/ Тип сушіння - конденсаційна
/ Ширина - 44.8 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудована посудомийна машина Indesit DSIC3M19
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | вбудовані |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | вузька |
| Кількість комплектів посуду: | 10 комплектів |
| Кількість програм миття: | 7 програм |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 2 |
| Технічні характеристики | |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 11 л за цикл / 3080 л за рік |
| Індикація | |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Функції | |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Безпека | |
| Захист від протікання: | є |
| Особливості | |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Програми | |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | крихкий посуд, звичайна |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 45 х 82 х 56 см |
| Колір: | білий |
| Ширина: | 44.8 см |
| Глибина: | 55.5 см |
| Висота: | 82 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудована посудомийна машина Indesit DSIC3M19
Інтенсивна мийка - програма для сильних забруднень
Відрізняється підвищеною температурою і збільшеним часом. Підходить для каструль, сковорідок і посуду з засохлими залишками їжі.
Запустіть програму миття, коли це зручно для Вас
Легко керуйте часом, коли ви хочете почати цикл мийки, вибираючи час початку роботи посудомийної машини. Таким чином, у вас буде щоденний графік, адаптований до ваших потреб.
Цифровий дисплей - краще цифрове використання
Цифровий дисплей надає детальну інформацію про обраний циклі та інші типи попереджень, якщо це необхідно.
Мінімум шуму
Завдяки інверторному двигуну, встановленому на посудомийній машині Indesit, ваша дитина не прокинеться, коли вона працює. Інверторний двигун знижує рівень вібрації і шуму, при цьому споживає менше енергії, забезпечуючи ідеальні результати миття
Безпека - ключ до успіху
Безпека вашого будинку для нас найважливіше. Тому ми обладнали посудомийну машину системою захисту від затоплення, встановленої на шлангу подачі води. У разі обриву подачі води система захисту автоматично відключає подачу води, щоб запобігти затопленню будинку.
Підвищена енергоефективність
Володіючи класом енергоспоживання A +, цей прилад Indesit забезпечить вам ідеальну продуктивність і відмінне енергоспоживання.
Відрізняється підвищеною температурою і збільшеним часом. Підходить для каструль, сковорідок і посуду з засохлими залишками їжі.
Запустіть програму миття, коли це зручно для Вас
Легко керуйте часом, коли ви хочете почати цикл мийки, вибираючи час початку роботи посудомийної машини. Таким чином, у вас буде щоденний графік, адаптований до ваших потреб.
Цифровий дисплей - краще цифрове використання
Цифровий дисплей надає детальну інформацію про обраний циклі та інші типи попереджень, якщо це необхідно.
Мінімум шуму
Завдяки інверторному двигуну, встановленому на посудомийній машині Indesit, ваша дитина не прокинеться, коли вона працює. Інверторний двигун знижує рівень вібрації і шуму, при цьому споживає менше енергії, забезпечуючи ідеальні результати миття
Безпека - ключ до успіху
Безпека вашого будинку для нас найважливіше. Тому ми обладнали посудомийну машину системою захисту від затоплення, встановленої на шлангу подачі води. У разі обриву подачі води система захисту автоматично відключає подачу води, щоб запобігти затопленню будинку.
Підвищена енергоефективність
Володіючи класом енергоспоживання A +, цей прилад Indesit забезпечить вам ідеальну продуктивність і відмінне енергоспоживання.
Відгуки покупців про Вбудована посудомийна машина Indesit DSIC3M19