Вентилятор 2E Gaming (2E-F120OI-ARGB); 120х120х25мм, 3+3-pin
Артикул: 398639
Арт. 398639
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
409 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
409 ₴
В наявності
409 ₴
В наявності
від 59 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання (Sleeve Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 3-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор 2E Gaming (2E-F120OI-ARGB); 120х120х25мм, 3+3-pin
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1200 об/хв |
| Повітряний потік: | 39.6 CFM |
| Рівень шуму: | 25.3 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 6.75 Вт |
| Номінальний струм: | 0.25 A |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Вага: | 150 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор 2E Gaming (2E-F120OI-ARGB); 120х120х25мм, 3+3-pin
2E Gaming F120OI-ARGB – класичний 120мм вентилятор 2510-4PIN/+ 5V 3PIN RGB з білими лопатями та керованим RGB підсвічуванням. З чотирьох сторін розміщені антивібраційні накладки. Сучасний матеріал накладок – силікон не деформується при нагріванні, гасить вібрацію, еластичний та витривалий до різного роду навантажень. Вентилятор на підшипнику ковзання, працює тихо при максимальній частоті обертів 1200±10% об/хв. ARGB підсвічення розподіллено по внутрішній частини вентилятора та по контуру рамки.
Відео
Відгуки покупців про Вентилятор 2E Gaming (2E-F120OI-ARGB); 120х120х25мм, 3+3-pin