Вентилятор Fractal Design Momentum 14 White (FD-F-MO1-1402)
Артикул: 572110
Арт. 572110
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 140 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - білий
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор Fractal Design Momentum 14 White (FD-F-MO1-1402)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 140 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Максимальна швидкість обертів: | 1800 об/хв |
| Повітряний потік: | 79.79 CFM |
| Рівень шуму: | 31.8 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 2.16 Вт |
| Номінальний струм: | 0.18 А |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 90000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 140 х 140 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор Fractal Design Momentum 14 White (FD-F-MO1-1402)
Momentum 14
Високопродуктивна серія вентиляторів, створена для потужного повітряного потоку. Вентилятори Momentum поєднують у собі преміальні матеріали та інженерні рішення, що мінімізують шум і максимально підвищують ефективність охолодження.
Потужні лопаті
Лопаті з рідкокристалічного полімеру (LCP) забезпечують високу ефективність завдяки точній інженерії та міцній конструкції.
Плавна робота
Насолоджуйтесь стабільною та оптимізованою роботою з низьким рівнем шуму завдяки справжньому гідродинамічному підшипнику (FDB) з внутрішньою ялинковою структурою.
Тихе охолодження
Завдяки вигнутому дизайну лопатей вентилятор створює потужний повітряний потік при зниженому рівні шуму, особливо на високих обертах.
Регульована потужність
Оптимізуйте продуктивність і шумові характеристики системи завдяки широкому діапазону керування PWM, включно з режимом Zero RPM.
Зручне підключення
Легке послідовне під’єднання вентиляторів за допомогою вбудованих плоских кабелів і одного подовжувача на кластер.
Лаконічний дизайн
Сучасний мінімалістичний вигляд із преміальними матеріалами для чистого та стильного оформлення системи.
Знижена вібрація
Вбудовані гумові вставки навколо кріплень зменшують вібрації між корпусом і вентиляторами.
Високопродуктивна серія вентиляторів, створена для потужного повітряного потоку. Вентилятори Momentum поєднують у собі преміальні матеріали та інженерні рішення, що мінімізують шум і максимально підвищують ефективність охолодження.
Потужні лопаті
Лопаті з рідкокристалічного полімеру (LCP) забезпечують високу ефективність завдяки точній інженерії та міцній конструкції.
Плавна робота
Насолоджуйтесь стабільною та оптимізованою роботою з низьким рівнем шуму завдяки справжньому гідродинамічному підшипнику (FDB) з внутрішньою ялинковою структурою.
Тихе охолодження
Завдяки вигнутому дизайну лопатей вентилятор створює потужний повітряний потік при зниженому рівні шуму, особливо на високих обертах.
Регульована потужність
Оптимізуйте продуктивність і шумові характеристики системи завдяки широкому діапазону керування PWM, включно з режимом Zero RPM.
Зручне підключення
Легке послідовне під’єднання вентиляторів за допомогою вбудованих плоских кабелів і одного подовжувача на кластер.
Лаконічний дизайн
Сучасний мінімалістичний вигляд із преміальними матеріалами для чистого та стильного оформлення системи.
Знижена вібрація
Вбудовані гумові вставки навколо кріплень зменшують вібрації між корпусом і вентиляторами.
Відгуки покупців про Вентилятор Fractal Design Momentum 14 White (FD-F-MO1-1402)