Вентилятор Gembird Sleeve D7015SM-3, 70x70x15 мм, 3-pin, чорний
Артикул: 6873
Арт. 6873
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 70 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання (Sleeve Bearing)
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Роз'єм живлення - 3-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор Gembird Sleeve D7015SM-3, 70x70x15 мм, 3-pin, чорний
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 70 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Максимальна швидкість обертів: | 4000 об/хв |
| Повітряний потік: | 34.05 CFM |
| Рівень шуму: | 34.8 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 2.64 Вт |
| Номінальний струм: | 0.22 A |
| Додатково | |
| MTBF: | 3000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | чорний |
| Розміри: | 70 х 70 х 15 мм |
| Вага: | 65 г |
| Товщина: | 15 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор Gembird Sleeve D7015SM-3, 70x70x15 мм, 3-pin, чорний
GEMBIRD D7015SM-3 - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Ця модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало галасу в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніше робота комп'ютера.
Для уникнення перегріву системи і більш ефективного відведення тепла пристроями, що виділяється, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніші компоненти, тим стабільніше робота системи. Компанія GEMBIRD виробляє різні види корпусних кулерів під різні вимоги і характеристики. Кулери відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обігу вентилятора, таким важливим фактором як галасливість і дизайн.
Для уникнення перегріву системи і більш ефективного відведення тепла пристроями, що виділяється, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніші компоненти, тим стабільніше робота системи. Компанія GEMBIRD виробляє різні види корпусних кулерів під різні вимоги і характеристики. Кулери відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обігу вентилятора, таким важливим фактором як галасливість і дизайн.
Відгуки покупців про Вентилятор Gembird Sleeve D7015SM-3, 70x70x15 мм, 3-pin, чорний