Відпарювач Tefal IT3480E1
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Потужність: | 2000 Вт |
| Регулятор подачі пари: | є |
| Об'єм резервуару для води: | 1.5 л |
| Потужність постійної подачі пари: | 42 г/хв |
| Час нагрівання води: | 45 сек |
| Тип | |
| Тип відпарювача: | стаціонарний |
| Режими роботи | |
| Вертикальне відпарювання: | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Постійна пара: | є |
| Оснащення | |
| Захист від накипу: | є |
| Стійка-вішалка: | є |
| Обертання шнура на 360°: | відсутнє |
| Регулювання температури: | відсутнє |
| Вертикальна прасувальна дошка: | є |
| Знімний резервуар для води: | є |
| Терморукавичка: | є |
| Насадки | |
| Основна насадка: | пряме випаровування + прасування з парою |
| Додаткові насадки: | для делікатних тканин |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина шнура: | 1.8 м |
| Колір: | черний |
| Матеріал підошви: | нержавіюча сталь |
| Розміри: | 161.1 х 45.7 х 29.6 см |
| Вага: | 4.75 кг |
Нагрівання 45 секунд.
Pro Style розігрівається всього за 45 секунд та ідеально підходить як для разового відпарювання одягу перед виходом, так і для тривалого догляду за великою кількістю речей.
Універсальність.
Відпарювач зручно та легко використовувати щодня, щоб освіжити та продезінфікувати ваші речі й інші вироби з тканини, наприклад, диван або штори.
Система вертикальної підтримки Press & Steam .
Наша запатентована ексклюзивна система вертикальної підтримки Press & Steam полегшує догляд за одягом завдяки плоскій поверхні для утримання одягу на місці.
Знімний резервуар для води дає змогу використовувати пристрій у будь-якому місці в будинку. Завдяки потужності 2000 Вт і постійній парі до 42 г/хв відпарювач Tefal Pro Style збереже ваші сили й час і забезпечить якісний догляд за речами.
Ремонтопридатність 15 років.
Недорога швидка доставка із 6200 ремонтних центрів по всьому світу є підтвердженням нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Відгуки покупців про Відпарювач Tefal IT3480E1
Магазин,сам нормальный. Купил у них выпариватель Тефаль. Курьер на улице мне его вручил. Дома Выяснилось на вид,что он бу. Много царапин,которые не сразу бросаются в глаза.Один раз проверка функций,которые не соответствуют действительности.Они трактуют это по своему. Не суть. Главное его царапины везде. Сетка выпирает и.т.д.Хорошо сделал фото.Был сразу отправлен обратно. Деньги возвращать не хотят.Какие то мастера их,разобрали его до предохранителей и кидают мне фото.Отзыв будет отправлен во все агрегаторы. Сегодня будет направлена жалоба в Потреб надзор.Возможно это еденичный случай.Но магазин ведет себя не красиво.Неделю у них пролежал,типо очередь по возвращенному товару многое говорит.Захотите вернуть свои деньги,не из- за не понравился,а в реале пришло толи б/у толи с прилавка..Не советую.
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук щодо Tefal IT3480E1. Після отримання товару було проведено огляд, і зафіксовано суттєві сліди експлуатації — зокрема потертості та сліди води. Саме тому наразі триває стандартна перевірка в межах процедури повернення. Розуміємо, що ситуація неприємна, і дякуємо за ваше терпіння.