Водонагрівач Willer EVH50R серія Spring
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип водонагрівача: | накопичувальний |
| Об'єм: | 50 л |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип встановлення: | настінне |
| Положення встановлення: | вертикальне/горизонтальне положення |
| Форма бака: | прямокутна |
| Тип керування: | механічне |
| Внутрішнє покриття бака: | емаль |
| Підведення труб: | нижнє |
| Максимальна температура нагрівання: | 75°C |
| Час первинного нагріву: | 1 год 10 хв |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип ТЕНу: | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Кількість ТЕНів: | 2 |
| Захист | |
| Захист (магнієвий анод): | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Габарити (ШхВхГ): | 450 х 870 х 270 мм |
| Вага: | 22.2 кг |
2 бака з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий емаллю, призначений для вертикальної або горизонтальної установки, подвійний погружной (мокрий) ТЕН з неіржавіючої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3-х можливих режимів потужності: 2000 / 1200 / 800Вт.
Виробництво - Китай.
Крім самого бойлера в комплект поставки входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, керівництво по експлуатації на українській мові, гарантійний талон.
Відгуки покупців про Водонагрівач Willer EVH50R серія Spring
Що можу сказати про цей товар і магазин, бойлер, як і заявлено, дійсно відпрацював свій ГАРАНТІЙНИЙ термін, хвалю клік юа , купив з доставкою і через 1.5 роки бойлер накрився і ще й пошкодив щиток. Вдячний магазину за можливість обмежити себе задоволенням купувати лайно по гарантії 12 міс
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у вас склався такий досвід із Willer EVH50R Spring. Хочемо звернути увагу, що гарантійні умови та термін визначаються виробником, і саме він несе відповідальність за роботу пристрою в цей період. Розуміємо ваше невдоволення ситуацією та дякуємо за зворотний зв’язок.