Водонагрівач Willer PA15R серія Optima Mini
Артикул: 250115
Арт. 250115
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Об'єм - 15 л
/ Потужність - 1500 Вт
/ Положення встановлення - вертикальне положення
/ Тип керування - механічне
/ Кількість ТЕНів - 1
/ Габарити (ШхВхГ) - 385 х 385 х 308 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Водонагрівач Willer PA15R серія Optima Mini
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Об'єм: | 15 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип встановлення: | настінне |
| Положення встановлення: | вертикальне положення |
| Форма бака: | прямокутна |
| Тип керування: | механічне |
| Підведення труб: | нижнє |
| Нагрівальний елемент | |
| Кількість ТЕНів: | 1 |
| Захист | |
| Захист (магнієвий анод): | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий/синій |
| Габарити (ШхВхГ): | 385 х 385 х 308 мм |
| Вага: | 8 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Водонагрівач Willer PA15R серія Optima Mini
«МОКРИЙ» ТЕН З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
У водонагрівачах серії Optima Mini застосований 1,5-кілловатний нагрівальний елемент погружного типу, виготовлений з нержавіючого сплаву INCOLOY 840 (харчова нержавіюча сталь). Матеріал нагрівального елементу забезпечує його стійкість до накипу і точкової корозії.
Залежно від обсягу бака, повний нагрів води до максимальних 75°С відбувається за 15-27 хвилин.
СУПЕРНАДІЙНИЙ СТАЛЕВИЙ БАК
Водонакопичувальний бак виготовлений з якісної 1,8-мм сталі і має не три зварних шва, а один - завдяки спеціальній технології «Blue Diamond» водяний бак зварюється всього з двох деталей! Дослідження довели, що ймовірність протікання такого бака, в порівнянні з баком, виготовленим традиційним способом, знижена на 67%!
З нержавіючої сталі SS840 виготовлений також фланець бойлера Willer Optima Mini і вихідний водяний патрубок для гарячої води.
Від корозії бак захищений магнієвим анодом і 0,5-мм шаром тітанокварціевой емалі, нанесеної по електростатичного технології з подальшим випалюванням при температурі 850°С.
Малолітражні бойлери Optima Mini поставляються з фірмовою насадкою-аератором на кран, що дозволяє знизити витрату води, тому вважаються оптимальними агрегатами навіть для тривалого миття посуду!
Гарантія на внутрішній бак 5 років.
У водонагрівачах серії Optima Mini застосований 1,5-кілловатний нагрівальний елемент погружного типу, виготовлений з нержавіючого сплаву INCOLOY 840 (харчова нержавіюча сталь). Матеріал нагрівального елементу забезпечує його стійкість до накипу і точкової корозії.
Залежно від обсягу бака, повний нагрів води до максимальних 75°С відбувається за 15-27 хвилин.
СУПЕРНАДІЙНИЙ СТАЛЕВИЙ БАК
Водонакопичувальний бак виготовлений з якісної 1,8-мм сталі і має не три зварних шва, а один - завдяки спеціальній технології «Blue Diamond» водяний бак зварюється всього з двох деталей! Дослідження довели, що ймовірність протікання такого бака, в порівнянні з баком, виготовленим традиційним способом, знижена на 67%!
З нержавіючої сталі SS840 виготовлений також фланець бойлера Willer Optima Mini і вихідний водяний патрубок для гарячої води.
Від корозії бак захищений магнієвим анодом і 0,5-мм шаром тітанокварціевой емалі, нанесеної по електростатичного технології з подальшим випалюванням при температурі 850°С.
Малолітражні бойлери Optima Mini поставляються з фірмовою насадкою-аератором на кран, що дозволяє знизити витрату води, тому вважаються оптимальними агрегатами навіть для тривалого миття посуду!
Гарантія на внутрішній бак 5 років.
Відгуки покупців про Водонагрівач Willer PA15R серія Optima Mini