Зарядна станція Choetech BS008 2048Wh, 2400W (BS008-BQB)
Артикул: 604949
Арт. 604949
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
42 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
42 999 ₴
В наявності
42 999 ₴
В наявності
від 14 333 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність, Вт*г - 2048
/ Номінальна потужність - 2400 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 3500+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 13 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція Choetech BS008 2048Wh, 2400W (BS008-BQB)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для великої побутової техніки: | так |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність, Вт*г: | 2048 |
| Номінальна потужність: | 2400 Вт |
| Пікова потужність: | 4800 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 3500+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від -10°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 13 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 4.5 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 1.3 ч |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 3 х 220-240 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В/10A |
| DC-роз'єм: | 2 |
| Вихід постійного струму: | 2 х 12В/3А |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 2 х 18 Вт |
| USB Type-C: | 4 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 100 Вт; 3 х 20 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Сонячна панель: | 500 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 12 /24 В |
| Максимальна вхідна потужність: | 1100 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Функція ДБЖ: | є |
| Підсвічування: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 392 х 279 х 323 мм |
| Вага: | 22 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція Choetech BS008 2048Wh, 2400W (BS008-BQB)
Мобільна зарядна станція Choetech 2400W Power Station — це потужне рішення для автономного електроживлення вдома, у подорожах або під час аварійних відключень електроенергії. Завдяки великій ємності акумулятора 2048 Вт·год і номінальній потужності 2400 Вт пристрій здатний забезпечити живлення не лише гаджетів і ноутбуків, а й великої побутової техніки, електроінструментів та іншого обладнання.
Станція підтримує функцію джерела безперебійного живлення, що дозволяє автоматично підтримувати роботу підключених пристроїв під час перебоїв із електропостачанням. Чиста синусоїда гарантує стабільну роботу навіть чутливої електроніки та комп’ютерної техніки.
Вбудований зарядний модуль потужністю 1100 Вт дозволяє зарядити станцію приблизно за 100 хвилин від електромережі. При одночасному підключенні сонячних панелей час заряджання скорочується до приблизно 70 хвилин. Станція підтримує заряджання трьома способами: від мережі, автомобільного зарядного пристрою або сонячних панелей.
Choetech BS008-BQB оснащена широким набором портів для підключення техніки, включаючи розетки AC, USB-A, USB-C, автомобільний порт, DC-виходи, Anderson та XT60. Інформативний дисплей дозволяє контролювати параметри роботи станції, а підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує зручне керування. Міцний корпус із алюмінієвим каркасом і система багаторівневого захисту гарантують безпечну та довговічну експлуатацію.
Станція підтримує функцію джерела безперебійного живлення, що дозволяє автоматично підтримувати роботу підключених пристроїв під час перебоїв із електропостачанням. Чиста синусоїда гарантує стабільну роботу навіть чутливої електроніки та комп’ютерної техніки.
Вбудований зарядний модуль потужністю 1100 Вт дозволяє зарядити станцію приблизно за 100 хвилин від електромережі. При одночасному підключенні сонячних панелей час заряджання скорочується до приблизно 70 хвилин. Станція підтримує заряджання трьома способами: від мережі, автомобільного зарядного пристрою або сонячних панелей.
Choetech BS008-BQB оснащена широким набором портів для підключення техніки, включаючи розетки AC, USB-A, USB-C, автомобільний порт, DC-виходи, Anderson та XT60. Інформативний дисплей дозволяє контролювати параметри роботи станції, а підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує зручне керування. Міцний корпус із алюмінієвим каркасом і система багаторівневого захисту гарантують безпечну та довговічну експлуатацію.
Відгуки покупців про Зарядна станція Choetech BS008 2048Wh, 2400W (BS008-BQB)