Зарядна станція Energizer PPS240W2 150W 230.4Wh
Артикул: 604957
Арт. 604957
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 299 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
7 299 ₴
В наявності
7 299 ₴
В наявності
від 2 433 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність, Вт*г - 230.4
/ Номінальна потужність - 150 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 2000+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 4 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція Energizer PPS240W2 150W 230.4Wh
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність, Вт*г: | 230.4 |
| Номінальна потужність: | 150 Вт |
| Пікова потужність: | 300 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 2000+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery |
| Робоча температура: | від 0°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 4 шт |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 1 х 220 В |
| DC-роз'єм: | 2 |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 1 х 12 Вт; 1 х 18 Вт |
| USB Type-C: | 1 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 60 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Максимальна вхідна потужність: | 150 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 202 х 168 х 130 мм |
| Вага: | 3.3 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція Energizer PPS240W2 150W 230.4Wh
Мобільне живлення в дорозі.
Портативна електростанція Energizer PPS240W2 — це сучасне портативне джерело енергії, яке забезпечує надійне та ефективне живлення різних електронних пристроїв у дорозі, під час подорожей, кемпінгу або відпочинку на природі.
Багатофункціональні порти.
Станція з ємністю до 72000 мА·год оснащена кількома портами для заряджання ваших пристроїв. Вона має 1 вихід змінного струму потужністю 150 Вт, 2 виходи постійного струму, 1 порт USB-C PD потужністю 60 Вт та 2 порти USB-A, що дозволяє живити електричні пристрої та швидко заряджати смартфони або планшети. Усі параметри зручно відображаються на РК-дисплеї, розташованому поруч із портами.
Продуктивність і довговічність.
Завдяки використанню сучасного акумуляторного елемента LiFePO4 станція PPS240W2 забезпечує понад 2000 циклів заряджання. Крім того, технологія швидкого заряджання дозволяє оперативно заряджати такі пристрої, як Nintendo Switch, смартфони або ноутбуки.
Портативність і безпека.
Завдяки невеликій вазі (3,7 кг) станція є портативним пристроєм, який ідеально підходить для використання під час походів і відпочинку на природі. Технологія PowerSafe Management забезпечує безпечну експлуатацію, захищаючи від короткого замикання, перевантаження струмом та інших ризиків. Сама станція заряджається від електромережі за допомогою комплектного кабелю живлення або від додаткової сонячної панелі.
Портативна електростанція Energizer PPS240W2 — це сучасне портативне джерело енергії, яке забезпечує надійне та ефективне живлення різних електронних пристроїв у дорозі, під час подорожей, кемпінгу або відпочинку на природі.
Багатофункціональні порти.
Станція з ємністю до 72000 мА·год оснащена кількома портами для заряджання ваших пристроїв. Вона має 1 вихід змінного струму потужністю 150 Вт, 2 виходи постійного струму, 1 порт USB-C PD потужністю 60 Вт та 2 порти USB-A, що дозволяє живити електричні пристрої та швидко заряджати смартфони або планшети. Усі параметри зручно відображаються на РК-дисплеї, розташованому поруч із портами.
Продуктивність і довговічність.
Завдяки використанню сучасного акумуляторного елемента LiFePO4 станція PPS240W2 забезпечує понад 2000 циклів заряджання. Крім того, технологія швидкого заряджання дозволяє оперативно заряджати такі пристрої, як Nintendo Switch, смартфони або ноутбуки.
Портативність і безпека.
Завдяки невеликій вазі (3,7 кг) станція є портативним пристроєм, який ідеально підходить для використання під час походів і відпочинку на природі. Технологія PowerSafe Management забезпечує безпечну експлуатацію, захищаючи від короткого замикання, перевантаження струмом та інших ризиків. Сама станція заряджається від електромережі за допомогою комплектного кабелю живлення або від додаткової сонячної панелі.
Відгуки покупців про Зарядна станція Energizer PPS240W2 150W 230.4Wh