Інноваційний флеш-накопичувач Team T193

Ідеальне поєднання креативу і практичності

Флэш-накопитель T193 Stationery меняет стереотипы людей о флэш-накопителях. Он обладает стильным и креативным дизайном. Кроме того, эргономичный дизайн изделия и возможность использования накопителя в качестве многофункциональной канцелярской принадлежности идеально подойдет учащимся и офисным работникам. Его практичность отлично сочетается с инновационным стилем.

Многофункциональный канцелярская конструкция

Флэш-накопитель T193 Stationery обладает патентом промышленного образца (Тайвань) под номером M581756,D199855 и представляет собой инновационный флэш-накопитель, сочетающий в себе многофункциональный дизайн канцелярских принадлежностей. Магнит и увеличительное стекло, креативно интегрированные в накопитель, подходят для офисных работников; функции линейки, компасов и транспортира отлично подойдут учащимся на занятиях геометрией для достижения отличных результатов.

Удобно хранить, складывать и носить
Удобство переноски флэш-накопителя T193 Stationery тщательно продумано.

Длина в разложенном состоянии составляет 12 см, а после складывания — всего 7,2 см. Встроенный магнит поможет с легкостью собрать скрепки, разбросанные по столу. Кроме того, его можно надежно закрепить на стене офисной перегородки/холодильнике/металлическом пенале во избежание повреждения данных в результате случайных ударов.

Читайте також

Якщо ви завжди терпляче чекаєте, поки борщ охолоне на плиті, вам має бути знайоме почуття легкої спокуси - поставити гарячу каструлю в холодильник вже зараз.
Друзі, ми знаємо як ви любите знижки, тому запускаємо постійну рубрику “Акції тижня”. Слідкуйте за нами та не пропустіть можливість придбати техніку по зниженій ціні.
Якщо ви хочете, щоб інтернет «літав» вдома та на роботі, важливо обрати правильний роутер для ваших потреб. Зробили підбірку з п’яти маршрутизаторів для квартир та великих будинків, величезних офісів та маленьких кабінетів.
Бренд ROKFORM вже 12 років виробляє функціональні захисні чохли та кріплення для телефонів
Пропонуємо яскраву п’ятірку від ExpertPC - комп’ютери плюс периферія, які не залишать вас байдужими!
При покупці смартфона рекомендуємо вам не просто орієнтуватися на модель та її характеристики, а й трохи дізнатися про виробника.
Зробили для вас добірку найкращих п'яти ПК COBRA, які вже зараз можна замовити у нашому магазині.
Думаєте, який холодильник придбати для великої сім’ї чи невеликої родини? Щоб надійно працював та коштував не все золото світу? Тоді цей текст для вас!
У статті ми розповімо про пристрій, правила вибору і характеристики роутера: швидкість, ширину покриття, корисні функції.
Для того щоб підібрати підходящу відеокарту, в першу чергу, потрібно зрозуміти для яких цілей вона потрібна. Це буде звичайний робочий чи ігровий комп'ютер? Адже багато сучасних відеокарт створюються під певне завдання і вони не завжди універсальні.
Google сьогодні відкрила завісу таємниці над смартфонами Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які вийдуть цієї осені.
Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС.
Дивовижний процесор для ноутбука AMD Ryzen 7 5800U