7 вагомих причин встановити Windows 10

Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС.

За 6 років з моменту презентації ОС користувачі встигли оцінити переваги новинки і вказати 7 основних переваг для її установки.

Безпечне завантаження комп'ютера. Етап запуску є найбільш вразливим до шкідливим програмам - руткітів і буткіти. Технології Secure Boot і Trusted Boot захищають Windows 10 з самого початку завантаження ОС, контролюють процес запуску і дозволяють запускати тільки довірені компоненти.

Підвищений захист аутентифікації. Windows 10 включає в себе нову платформу авторизації, дозволяє впровадити більш безпечну альтернативу звичних паролів на основі двофакторної аутентифікації. На пристроях зі спеціальною камерою або сканером відбитків можна входити в систему за допомогою особи або відбитка пальця.

Захист від витоків інформації. Windows 10 Pro має новий засіб захисту - Windows Information Protection (WIP). Він розподіляє робочі і особисті дані користувача, при цьому робочі дані зберігає в зашифрованому вигляді. Діє постійний контроль і запобігання спробам несанкціонованого видалення.

Додаткові можливості захисту. Розширений функціонал Захисника Windows, вбудована інтеграція з Windows Defender Advanced Threat Protection і корпоративні технології Credential Guard і Microsoft Device Guard.

Підвищена продуктивність. ОС дає можливість зручного вирішення повсякденних завдань за рахунок нового Центру повідомлень і спрощення роботи з вікнами додатків, віртуальними робочими столами і декількома моніторами. Швидка і зручна робота в інтернеті реалізується на баскому коні й безпечному браузері Microsoft Edge.

Просте управління. Крім регулярного виходу оновлень, які приносять виправлення безпеки, Windows час від часу отримує функціональні поновлення які додають нові можливості. Windows 10 підтримує традиційну інфраструктуру, при цьому можливо використовувати хмарні облікові записи Azure Active Directory (AAD).

Універсальність. Windows 10 підтримує класичні програми та універсальні додатки. Це робить його доступним для користувачів телефонів, планшетів, ПК, ігрової консолі Xbox, IoT пристроїв і Microsoft HoloLens. Користувачі можуть встановити ОС на тонкі і легкі пристрої з підтримкою біометричної аутентифікації Windows Hello і безпечного завантаження.

Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС, має великий потенціал розвитку. Це саме те, що потрібно більшості користувачів ПК, які хочуть купити операційну систему і використовувати її безтурботно найближчі кілька років. Якщо і говорити про співвідношення ціни і якості ОС, то нічого кращого на даний момент, ніж Windows 10 годі й шукати.

Читайте також

Якщо ви завжди терпляче чекаєте, поки борщ охолоне на плиті, вам має бути знайоме почуття легкої спокуси - поставити гарячу каструлю в холодильник вже зараз.
Друзі, ми знаємо як ви любите знижки, тому запускаємо постійну рубрику “Акції тижня”. Слідкуйте за нами та не пропустіть можливість придбати техніку по зниженій ціні.
Якщо ви хочете, щоб інтернет «літав» вдома та на роботі, важливо обрати правильний роутер для ваших потреб. Зробили підбірку з п’яти маршрутизаторів для квартир та великих будинків, величезних офісів та маленьких кабінетів.
Бренд ROKFORM вже 12 років виробляє функціональні захисні чохли та кріплення для телефонів
Пропонуємо яскраву п’ятірку від ExpertPC - комп’ютери плюс периферія, які не залишать вас байдужими!
При покупці смартфона рекомендуємо вам не просто орієнтуватися на модель та її характеристики, а й трохи дізнатися про виробника.
Зробили для вас добірку найкращих п'яти ПК COBRA, які вже зараз можна замовити у нашому магазині.
Думаєте, який холодильник придбати для великої сім’ї чи невеликої родини? Щоб надійно працював та коштував не все золото світу? Тоді цей текст для вас!
У статті ми розповімо про пристрій, правила вибору і характеристики роутера: швидкість, ширину покриття, корисні функції.
Для того щоб підібрати підходящу відеокарту, в першу чергу, потрібно зрозуміти для яких цілей вона потрібна. Це буде звичайний робочий чи ігровий комп'ютер? Адже багато сучасних відеокарт створюються під певне завдання і вони не завжди універсальні.
Ідеальне поєднання креативу і практичності
Google сьогодні відкрила завісу таємниці над смартфонами Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які вийдуть цієї осені.
Дивовижний процесор для ноутбука AMD Ryzen 7 5800U