Як налаштувати роутер у режимі репітера?

Стабільний сигнал, який транслює Wi-Fi роутер в офісі або квартирі - запорука продуктивної роботи, цікавого дозвілля, можливості комфортного спілкування з друзями, рідними та близькими. Однак, досить часто виникає ситуація, коли потужності такого сигналу вистачає далеко не для всіх приміщень будинку або квартири. Один зі способів розв'язати проблему - використовувати додатковий роутер, як ретранслятор, тобто "повторювач" сигналу, який транслює основний маршрутизатор.

Що необхідно знати перед налаштуванням

Одразу попередимо: такий спосіб, хоча і вкрай простий, потребуватиме від вас трохи часу і зусиль, щоб розібратися в нюансах налаштувань роутера в режимі репітера. Якщо ви не готові рухатися цим шляхом, ви можете замовити одну з потужніших моделей роутерів, які представлені на цій сторінці.

Однак, якщо в надрах комори або антресолей у вас припадає пилом "зайвий" девайс, ви можете значно поліпшити показники покриття мережі інтернет. Достатньо використовувати ваш другий роутер, як підсилювач сигналу.

Вирішити це завдання можна двома способами:

 • Використовуючи LAN кабель - у цьому разі вам доведеться прокласти кабель у приміщення, які потребують посилення сигналу.
 • Використовуючи можливості бездротової передачі даних - при цьому стабільність сигналу і швидкість такого інтернету визначатимуться віддаленням репітера від основного роутера.

Отже, пропонуємо вашій увазі покрокову інструкцію, вивчивши яку ви дізнаєтеся, як з роутера зробити ретранслятор.

Призначення режиму "репітер" у Wi-Fi точках доступу

Це перший крок на вашому шляху до того, щоб отримати Wi-Fi ретранслятор з роутера. І він не залежить від способу передачі даних між роутером і репітером. Перш за все, вам необхідно:

 1. Від'єднати ваш ПК від роутера - шляхом вимкнення функції приймання сигналу Wi-Fi або від'єднання кабелю.
 2. Виконати підключення додаткового роутера до ПК за допомогою LAN кабелю.
 3. Потрапити в меню налаштувань роутера. Для цього в пошуковому рядку браузера введіть комбінацію цифр 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Адресу налаштувань, встановлену виробником, можна уточнити на наліпці на нижній панелі маршрутизатора.
 4. Якщо дані введено без помилок, на екрані з'явиться вікно запиту пароля. Найчастіше, це слово "admin". Але краще уточнити в інструкції до роутера. Після введення пароля відкриється меню налаштувань.

Подальший алгоритм ваших дій такий:

 1. У налаштуваннях LAN внесіть комбінацію цифр, що відповідає новій IP-адресі. Нова адреса має відрізнятися від старої тільки останньою цифрою. Ці дані також можна дізнатися, вивчивши наліпку або паспорт роутера.
 2. Натисніть "зберегти" і перезавантажте пристрій.
 3. Тепер, щоб відкрити меню налаштувань, ви будете вводити саме цю адресу. Зробіть це просто зараз. У налаштуваннях Wi-Fi потрібно вказати ім'я, а також пароль для новоствореної мережі.
 4. Наступним кроком буде перехід до налаштувань і DHCP та вимкнення DHCP сервера. Знову виконайте перезавантаження пристрою.

Тепер, після з'єднання досить довгим кабелем вашого основного маршрутизатора і успішно переналаштованого роутера через LAN порти, ви отримаєте цілком робочий аналог точки доступу.

Як налаштувати бездротовий міст (WDS) між двома Wi-Fi роутерами?

Ми розглянули перший варіант, що передбачає дротовий зв'язок між маршрутизатором і додатковим роутером, який виконуватиме функцію точки доступу. Однак, ви можете досягти аналогічного ефекту і без використання дротового зв'язку. Для цього ваш додатковий роутер доведеться перетворити на ретранслятор, який приймає сигнал через бездротовий міст. Розглянемо докладно, як налаштувати роутер як ретранслятор.

Але спершу - трохи технічного лікнепу. Бездротовий (він же - мережевий) міст дає змогу репітеру (у нашому випадку - це ще один роутер) приймати сигнал від основного маршрутизатора, щоб забезпечити стабільним потоком інтернету гаджети в різних приміщеннях. Експерти рекомендують, щоб уникнути конфлікту між основним маршрутизатором і репітером, використовувати девайси однієї марки.

Скориставшись наведеним вище алгоритмом, переходимо до розділу з налаштуваннями роутера, створюємо логін і пароль. На цьому підготовчий етап можна вважати завершеним.

Налаштування головного роутера

Тепер ви можете зайнятися налаштуванням основного роутера. Вам необхідно виконати такі дії:

 1. Відкривши розділ налаштувань бездротових з'єднань, змінити канал, а також ім'я мережі, щоб подальша зміна параметрів була простішою.
 2. Запам'ятайте або запишіть числове значення, присвоєне каналу. Пам'ятайте, що у ваших маршрутизаторів воно має бути однаковим. Виконайте збереження зміни налаштувань.

На цьому процес налаштування головного роутера можна вважати завершеним. Ви можете переходити до налаштування репітера.

Налаштування роутера "Репітера"

Насамперед слід під'єднати до ПК девайс, який виконуватиме роль ретранслятора. Виконайте цю дію згідно з наведеним вище алгоритмом. Відкривши сторінку налаштувань, вам необхідно виконати такі кроки:

 1. Зареєструвати логін і пароль.
 2. Перейти до налаштувань DHCP для вимкнення цього сервера. Це необхідно, щоб роздача мережевих пристроїв здійснювалася тільки одним пристроєм. Не забувайте зберігати зміни.

Вимикаємо WPS

Для вимкнення цієї опції потрібно виконати стандартні дії: знайти потрібний значок у меню і вибрати варіант "відключити". Знову збережіть зміни і зробіть перезавантаження пристрою, що налаштовується. Натискання кнопки "Click here" в меню запустить роботу після перезавантаження.

Змінюємо IP-адресу роутера

Ця процедура також не повинна здатися занадто складною, вона виконується за п'ять дій.

 1. На сторінці налаштувань необхідно знайти і відкрити вкладку "Network".
 2. Виконати перехід у розділ Lan.
 3. Внести зміни в код IP адреси. Вам потрібно змінити останню цифру. Тепер замість "1" тут буде "2". Ця нескладна дія змусить ваш додатковий пристрій виконувати функції репітера.
 4. Збереження змін.
 5. Перезавантаження пристрою.

Налаштування бездротового мосту (WDS)

На цьому, завершальному етапі, вас теж не очікує нічого складного. Знову п'ять впевнених кроків - і Ви біля заповітної мети.

 1. На сторінці налаштувань "Network" відшукайте вкладку налаштувань бездротових з'єднань "Wireless" і виконайте перехід.
 2. На сторінці знайдіть рядок, позначений, як "Network Name" і пропишіть ім'я вашої нової мережі.
 3. У рядку під назвою "Channel" вкажіть номер каналу, що відповідає новому пристрою.
 4. Щоб привести міст в активний стан, потрібно знайти рядок Enable WDS Bridging і увімкнути цю функцію. Натискання кнопки Survey запустить пошук пристроїв - джерел сигналу.
 5. Залишилося з переліку запропонованих варіантів зробити вибір на користь мережі основного роутера.

Більше нічого змінювати і прописувати не доведеться. Налаштування інших параметрів буде виконано в автоматичному режимі. Індикатором успішності ваших дій стане статус. Якщо він позначений "Run", ви впоралися із завданням.

Можливі проблеми під час налаштування бездротового мосту (WDS)

Про проблеми, що виникли в процесі створення або налаштування мосту WDS, свідчить тривалий процес сканування. Причини невдачі під час підключення можуть бути різної природи:

 • помилки під час вибору варіанта шифрування або під час введення пароля;
 • невідключений сервер DHCP;
 • конфлікт каналів - його не можна ігнорувати, якщо ви використовуєте роутери різних марок.

Щоб виключити помилку в налаштуваннях, можна повторити весь алгоритм наново. Однак є і простіший шлях: придбати точку доступу або Репітер, великий вибір яких ви знайдете на цій сторінці, щоб забезпечити собі та своїм близьким стабільну якість швидкісного інтернету в будь-якій точці вашого будинку.

Читайте також

Всі ми залежимо від стабільного електропостачання, а кожне відключення світла стає випробуванням для бізнесу, домогосподарств та підключеного обладнання. Сьогодні в Україні електрику відключають щоденно – це призводить до серйозних наслідків: від пошкодження комп'ютерів та офісної техніки, до втрати важливих даних та зупинки виробничих процесів. Все це призводить до прямих та непрямих збитків, а також знижує загальну якість життя населення.
Запобігти проникненню небажаних осіб, уникнути злому, крадіжки чи інших неприємних інцидентів можна за допомогою системи відеоспостереження. Грамотно розміщені камери дозволяють контролювати об'єкт у режимі реального часу або запису, а також знати, що відбувається навколо об'єкта у вашу відсутність. Висока чіткість картинки з гарною деталізацією – це можливість розглянути практично все: від облич людей до дрібних елементів.
ID-Cooling продовжує радувати шанувальників комп'ютерних технологій новими продуктами, які покликані забезпечувати ефективне охолодження стаціонарних комп'ютерів різних форм-факторів. На цей раз було представлено 11 продуктів у трьох основних категоріях: системи водяного охолодження, вентилятори для корпусу та процесорні кулери.
Бездротові технології впевнено підкорюють світ. Протягом усього періоду існування технологій Wi-Fi, суспільство отримало оновлену та вдосконалену версію протоколу бездротового зв'язку. Саме зараз, коли навколо нас стрімко зростає кількість пристроїв, дуже важливо розбиратися в деталях та розуміти, чим відрізняється Wi Fi 5 від 6.
Що робити, якщо ви забули пароль від мереж Wi-Fi? У цій статті ми розглянемо кілька способів як дізнатися пароль від Wi-Fi швидко та просто на різних пристроях. Більш детально розповімо про методи, доступні для Windows, macOS, Android та iOS, які дозволяють відновити доступ до мережі.
Щоб отримати доступ до певних інтернет-сервісів і додатків, необхідно відкрити порти на роутері Wi-Fi. У цій статті ми поговоримо про те, як налаштувати роутер, щоб він міг відкрити порти і гарантувати безперебійну роботу ігор, програм та інших ресурсів в мережі.
Стабільність з'єднання і показники швидкості передавання даних істотно поступаються параметрам, які гарантує провайдер? Перш ніж вирушити за новим, потужнішим і досконалішим маршрутизатором, ви можете самостійно вжити заходів, щоб оптимізувати цей показник. Що потрібно знати і як збільшити швидкість вай-фаю?
Бездротовий зв'язок, висока якість зображення, доступна ціна - все це камери спостереження Reolink. Чому це ідеальне рішення для охорони вашого дому? Розповідаємо на прикладі двох моделей - Reolink Trackmix Wi-Fi та Reolink Go Plus.
Щоб ваші особисті дані не потрапили в руки третім особам, а потенційний покупець старого Mac отримав пристрій, повністю готовий до роботи з новим власником, необхідно провести попередню підготовку системи. Процедура передбачає комплексне очищення комп'ютера від особистих даних та відновлення системи до рівня наближеного до стану нового пристрою.
Комп'ютери стали невід'ємною частиною життя кожного. Їх використовують скрізь, від дому та роботи, до навчальних закладів та геймерських салонів.
iMac славляться своїми першокласними матрицями, які не поступаються якістю більшості професійних моніторів відомих брендів. Вони забезпечують відмінну передачу кольорів і чіткість зображення, дозволяють вирішувати будь-які завдання: від перегляду мультимедійного контенту, до роботи в графічних редакторах.
З розвитком технологій спостерігається покращення якості зображення, збільшується роздільна здатність екранів і підвищується увага до здоров'я користувачів. Однією з останніх інновацій у сфері захисту зору під час роботи за монітором стала технологія Flicker Free. Вона спрямована на усунення мерехтіння екрану – проблема стала актуальною з поширенням дисплеїв, що працюють на основі Led світлодіодного підсвічування.
Вигнутий екран у моніторі – це новаторське рішення від компанії Samsung, що з'явилося на ринку в 2014 році і поширилося на лінійки інших виробників. Через 10 років вони продовжують привертати увагу та виділятися серед плоских конкурентів. Але незважаючи на оригінальний зовнішній вигляд та низку технологічних переваг, вигнуті монітори так і не змогли завоювати світовий ринок комп'ютерних дисплеїв, сьогодні на них припадає не більше 15-20% від усіх продажів.
Що потрібно, щоб користування ПК було комфортнішим? Сьогодні багато користувачів, перебравши кілька можливих варіантів технічного переоснащення свого робочого місця, роблять вибір на користь підключення додаткового монітора.
Сучасне життя неможливо уявити без найрізноманітніших екранів, дисплеїв і моніторів – незамінних атрибутів комп'ютерної техніки. Можливо, ви теж стали помічати, що у вас з'явилися характерні симптоми втоми очей, що виникають після напруженого робочого дня, проведеного за комп'ютером чи ноутбуком? Щоб зберегти відмінний зір, пропонуємо детально розібратися, як відстань від очей до монітора впливає на сприйняття інформації і як захистити зір від комплексу негативних чинників, зумовлених роботою за комп'ютером.
Придбання нового монітора для більшості користувачів пов'язане з бажанням стати володарем більш просунутої моделі, що забезпечує доступ до якіснішого відтворення відео та найпопулярніших ігор. Чи спроможний бюджетний 4К монітор задовольнити всі потреби користувача чи варто відразу шукати оптимальний варіант серед продукції преміум-сегменту?
AeroCool Tern Mini-G-BK-V2 – сучасний не надто дорогий mini-Tower з ARGB підсвічуванням та продуманим дизайном. Призначений для компактних зборок на материнських платах Micro-ATX та Mini-ITX. Має розширену функціональність, що дозволяє збирати невеликі, але продуктивні збірки під різні завдання: від інтернет-серфінгу та перегляду мультимедіа, до якісного геймінгу та роботи в графічних редакторах.
Технологія калібрування монітора є послідовністю дій, що дозволяють досягти ідентичності кольору на пристрої візуалізації і на папері, під час друку. Найчастіше такі налаштування кольору монітора потрібні професіоналам – фотохудожникам, працівникам друкарень, дизайнерам. Як виконати цю процедуру доступними засобами без залучення фахівців?
Сучасна ігрова клавіатура з механічними клавішами, RGB підсвічуванням та продуманою ергономікою – це про 1stPlayer MK8 Lite Gateron Yellow Switch. Модель розроблялася для вимогливих користувачів з урахуванням досвіду професійних кіберспортсменів. Має 87 литих клавіш, компактний корпус та функціональне ПЗ, що дозволяє точно налаштовувати підсвічування під потреби конкретного користувача.
Процесорний кулер ID-Cooling SE-802-SD V3 призначений для комплектації бюджетних ігрових, офісних та робочих ПК із максимальним TDP процесора до 95W. Є універсальним, кріплення сумісне з популярними процесорними сокетами: Intel 1150, 1155, 1700, 1156, 1200, 1151 та AMD: AM4, AM5. Баштова конструкція з двома мідними тепловими трубками обдувається повітряним кулером 80х80мм (2200 об/хв) – це дозволило знизити номінальний рівень шуму до дуже комфортних показників – 23,3 дБ. Підключення до материнської плати здійснюється через роз'єм 3 pin.
Неймовірно видовищні 3D фільми – одна з улюблених і доступних розваг для багатьох. Кіно в такому форматі має приголомшливу реалістичність, викликає особливо яскраві враження. Однак, для походу в кінотеатр, як правило, потрібно знайти час - а це буває непросто у сучасному темпі життя. Сьогодні ми все частіше вважаємо за краще дивитися фільми, не залишаючи дому. А чи можна дивитися фільми у форматі 3D на звичайному моніторі?
Монітори стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Вони візуалізують контент, дозволяють виконувати роботу, спілкуватися з людьми, розважатися та вирішувати безліч повсякденних завдань. Разом з цим екран є серйозним джерелом навантаження для органів зору, його погане налаштування або неправильне використання може призводити до швидкої втоми очей, загального дискомфорту, аж до погіршення зору.
Український виробник комп'ютерної техніки Prologix, який успішно запустив продаж швидкісних SSD дисків кілька місяців тому, знову порадував своїх шанувальників новим поповненням продуктової лінійки. На вітчизняному ринку була представлена недорога оперативна пам'ять двох форматів: DDR3 та DDR4, що підходить для комплектації персональних комп'ютерів та ноутбуків. У новій лінійці добре простежується філософія бренду: "надавати клієнтам якісний продукт за невисоку вартість". Пам'ять виробляється на сучасних заводах у Китаї, де особлива увага приділяється якості та надійності продукту. Prologix надає довгострокову гарантію на всі модулі пам'яті – 3 роки.
Вирушаючи в подорож люди беруть із собою техніку, яка робить їхній відпочинок комфортнішим. А коли йдеться про роботу на будівельному майданчику або в суворих погодних умовах, найважливішими стають міцність, захист від води та бруду, низьких та високих температур та інших екстремальних умов використання. Планшет Oscal Spider 8 підходить як для активних мандрівок, так і для "брудної" роботи.
Технологія QLED являє собою використання світлодіодів на квантових точках. Вона робить картинку чіткішою і яскравішою, а перенесення кольорів - точним. Це є їхньою перевагою перед звичайними LED екранами. Відкриття квантових точок відбулося 1981 року, а перший телевізор на основі цієї технології надійшов у продаж 2011 року. Така перерва зумовлена тим, що технічні рішення, які дали змогу робити квантові крапки необхідного розміру, стали доступні тільки в минулому десятилітті.
Настав час задуматися про те, як покращити якість трансляції звуку, якщо ваш рівень вимагає бездоганного звучання на виході під час стримування або після запису ролика чи подкасту. Одного мікрофона буде недостатньо, особливо якщо є необхідність налаштування звуку та підключення додаткових пристроїв. Звукова карта виведе на новий рівень якості ваші записи та стриму.
У світі сучасних комп'ютерних технологій найпопулярнішим способом зберігання даних є SSD (Solid State Drive). SSD значно перевершує за швидкістю читання і запису традиційні жорсткі диски. Актуальним питанням при такому способі зберігання інформації залишається безпека даних, які зберігаються на спеціальних, вразливих до зовнішніх впливів флеш-модулях.
Придбання твердотільного накопичувача – відмінний варіант для розширення обсягу флеш-пам'яті, підвищення ефективності та швидкодії роботи вашого ПК. Він чудово підходить, щоб запускати вимогливі проги та іграшки завдяки швидкісному завантаженню даних та безшумній роботі, стійкий до ударів. Нижче ми опишемо різні типи флеш пам'яті ssd, їх плюси та мінуси. А також розповімо про те, який тип осередків пам'яті ssd вважається найбільш надійним, як вибрати найкращий варіант, щоб забезпечити високопродуктивну та безперебійну роботу вашого обладнання.
Будь-якому геймеру знайома проблема розриву зображення під час гри. Спотворення картинки (screen tearing) - неприємний візуальний дефект, який може проявитися на екрані комп'ютера у разі, коли він прагне одночасно відобразити два різні кадри (фрейми).
Сучасні комп'ютери та ноутбуки оснащені інноваційними твердотілими носіями, які дають можливість зберігати інформацію у великому обсязі та оперативно нею обмінюватися. Їх експлуатаційні здібності забезпечують надійну безпеку даних через високі зносостійкі характеристики. Найбільш популярними моделями є SSD Sata чи NVMe.
Розрахунок енергоспоживання комп'ютера в першу чергу залежить від типу пристрою, використовуваних програм, інтенсивності експлуатації. Також цей параметр впливає витрата окремих компонентів ПК. Рівень споживання в активному режимі може обчислюватися десятками та сотнями Ватт за годину. Сьогодні користувачеві доступні різні способи контролювати цей процес. Контролювати та раціонально витрачати енергію, допоможуть енергоефективні комплектуючі, а також використання спеціальних моніторингових програм.
Через постійні обстріли об'єктів енергосистеми в Україні спостерігаються проблеми з електроживленням. У деяких будинках, офісах, магазинах, кафе електроенергія з'являється лише на кілька годин на день. А стрибки напруги просто "вбивають" техніку. Є кілька варіантів приладів, які можуть допомогти убезпечити та захистити домашнє обладнання.
Якість зображення, яке продукується монітором, залежить від технічних характеристик мікроболометра. Цей елемент відповідає за реагування на швидку зміну кадрів, за повну і глибоку перенесення кольорів, яскравість і контрастність. Саме баланс цих властивостей дає у відповідь питання, що краще – ips чи va, а може TN?
Геймерські крісла – це моделі, спеціально розроблені для гравців, які проводять багато часу за комп'ютером або консоллю. Вони мають низку переваг перед звичайними комп'ютерними або офісними стільцями, і завдяки своїй особливій конструкції можуть значно покращити ігровий досвід.
SSD (Solid State Drive) для ноутбука - це твердотільний накопичувач даних, який використовується як електронна альтернатива традиційним жорстким дискам. Він забезпечує більшу швидкість читання та запису даних, можливість швидкого запуску програм та операційної системи, а також більш надійне зберігання інформації. SSD мають більш маленький розмір і менше схильні до механічних пошкоджень, що робить їх ідеальним вибором для ноутбуків.
Створення власного домашнього сервера для зберігання даних - це не просто технічний проєкт, це можливість забезпечити себе надійним та гнучким інструментом управління інформацією. Нові технології дозволяють кожному створити свій власний NAS (Network Attached Storage) - систему збереження даних, яка забезпечує доступ до файлів із будь-якої точки світу. Як зібрати нас? Давайте розглянемо посібник з вибору найбільш відповідного варіанта для ваших потреб, а також, які переваги готових рішень та саморобних систем.
IF Design Awards – це міжнародний конкурс, заснований у 1954 році дизайнерським форумом у Ганновері. Протягом 70 років спеціальна комісія із 70-90 експертів оцінює дизайн інтер'єру, упаковки, інтерфейсів, а також промисловий, архітектурний, сервісний, концептуальний та інші види дизайну. Це одна з найважливіших міжнародних премій, яка об'єднує виробників із 72 країн та мотивує їх на створення креативних, ергономічних та зручних виробів.
З кожним днем вимоги до мобільності стають дедалі вищими. Якщо раніше ноутбук повністю відповідав їм, то сьогодні люди шукають ще компактніший гаджет, який, проте , буде здатний виконувати функції ноутбука для роботи і для розваг. Oscal Pad 18 – це саме такий пристрій.
Ефективність СВО залежить не тільки від якості самого охолодження, а й від каркасу, в якому буде зібрано ваш ПК. Розумний вибір корпусу під водяне охолодження допомагає досягти оптимального температурного режиму та, отже, продовжити життя всіх компонентів системи. Ми опишемо найактуальніші моделі на сьогоднішній момент.
Останні досягнення комп'ютерних технологій дозволяють підвищити комфорт виконання робочих завдань, покращити якість відпочинку та розваг за монітором. Висока роздільна здатність відіграє важливу роль у підвищенні візуального відтворення зображень і тексту на екрані. Вибираємо full hd монітор. Чим вище роздільна здатність, тим чіткіше і детальніше буде картинка, що особливо важливо при роботі з графікою, відео та іншими творчими завданнями.
Аудіоадаптери часто знаходяться на задвірках уваги користувачів, однак, лише випробувавши їх функціонал, можна по-справжньому відчути різницю між вбудованим аудіо та спеціалізованим обладнанням, створеним виключно для відтворення звуку. І це ми не говоримо про студійні пристрої, відсутність яких ускладнює нормальне записування вокалу та музичних інструментів.
Робота на кількох екранах – це як мати кілька столів на одній кухні: у вас більше місця для різних справ. Ми розповімо, як під'єднати два монітори до ПК, щоб робити все швидше та зручніше.
Робота з ПК стала невід'ємною частиною життя. Іноді виникають непередбачені ситуації, які можуть зменшити продуктивність або поставити під загрозу всю роботу. Наприклад, перегрівання комп'ютера. Саме тому потрібно чітко розуміти, як захистити ноутбук від перегріву.
Нижче ми розглянемо види підключення монітора, від класичних VGA та DVI до сучасних HDMI, DisplayPort та бездротових технологій.
Місця для зберігання файлів ніколи не буває багато, особливо коли йдеться про мультимедіа високої роздільної здатності. Зовнішній жорсткий диск хоч і зручний у певних випадках, але його потрібно носити з собою, що не завжди зручно. Для створення централізованої бібліотеки даних з можливістю віддаленого доступу часто використовуються мережеві сховища даних NAS.
Без комп'ютера чи ноутбука складно уявити сучасне життя. Робота, навчання, спілкування чи відпочинок — все пов'язане із цією незамінною електронікою. На жаль, після закінчення часу можливості помічника знижуються, він починає повільніше працювати і зависати.
Будь-який комп'ютер або ноутбук вибирається не тільки на вигляд, але, головне, за потужністю. Якщо для робочого ноутбука можна підібрати більш бюджетні моделі з меншою потужністю, то для ігрового комп'ютера або ноутбука потужність - це основа. Купівля блоку живлення для ігрового ПК має стати серйозним та відповідальним кроком навіть для новачка-геймера.
Бездротові пилососи стали буденністю. Сьогодні їх можна купити за цілком прийнятними цінами, при цьому вони значно перевершують своїх дротових предків за функціоналом та зручністю. Розглянемо кілька топових моделей акумуляторних пилососів, які ідеально підійдуть для прибирання вдома.
Сучасні навушники – невід'ємний атрибут повсякденного життя. Ми використовуємо їх для отримання інформації, прослуховування музики та занурення в ігри, не створюючи шуму для оточуючих. У цій статті ми розповімо, які види даного обладнання бувають, чим вони відрізняються і як правильно вибрати гарнітуру для ПК.
Розберімось, чим відрізняється механічна клавіатура від мембранної – це допоможе вам зробити правильний вибір відповідно до індивідуальних потреб.
Стильний зовнішній вигляд моноблоків, компактність та зручність використання роблять їх привабливим вибором серед широкого кола користувачів. Нижче ми розглянемо, чому ці девайси такі популярні, і порівняємо їх з традиційними ПК, щоб допомогти вам зробити правильний вибір при покупці нової комп'ютерної техніки.
Активні користувачі ПК, у тому числі і геймери, потребують гарної пам'яті, тому що доводиться закачувати багато ігор. Важливо, щоб комп'ютер працював безперебійно. Для цього потрібні потужні оперативна пам'ять, відеокарта. Звичайно, не всі можуть купувати нову, більш функціональну комплектуючу щороку. Розглянемо, як безпечно розігнати відеокарту із меншими витратами.
Робота за комп'ютером і навчання мають на увазі часте проведення перед екраном. Для того щоб з комфортом виконувати завдання та не зіпсувати зір, потрібно правильно вибирати відповідний монітор.
Клавіатура та комп'ютерна миша – постійні атрибути будь-якого ПК. Вони призначені як для роботи, так і для розваг. Разом з розвитком ігрової індустрії на ринку електроніки з'явилася велика кількість різних девайсів, які суттєво спрощують життя геймера, наприклад, джойстик або геймпад. Придбати ігровий пристрій - гарне рішення, оскільки клавіатура і миша не завжди настільки функціональні, як гаджети для ігор. З джойстиком чи геймпадом легко відчути себе повноцінним учасником подій у грі – керуванні автомобілем чи літаком, у військовій грі, у різних симуляторах.
До Дня народження Click разом з благодійним фондом гурту “Антитіла” починаємо благодійну лотерею! Розігруємо три iPhone 15 Pro, щоб зібрати 1 мільйон гривень на 50 FPV-дронів! Про те як виграти айфон - читайте в тексті.
Миша – це пристрій, який звичайні користувачі вибирають навмання, ґрунтуючись на зовнішньому вигляді. Однак, такий підхід абсолютно не підходить для геймерів. Їм потрібне особливе обладнання з покращеними характеристиками, різноманітним функціоналом та стильним дизайном. Професійні гравці шукають аксесуар, який ідеально поєднується з рукою та забезпечує перевагу в іграх. У цій статті ми розглянемо особливості такого девайса і поділимося порадами щодо вибору мишки для ігор з огляду на останні тенденції від виробників.
Ігрова клавіатура є одним із ключових компонентів обладнання для геймерів. Вона має низку особливостей, включаючи високоякісні клавіші, здатні забезпечити максимальну швидкість натискання та надійність, додаткові функціональні клавіші, можливість програмування макросів, а також ефектне підсвічування. У цій статті ми підкажемо, яку клавіатуру вибрати для ігор, а також розглянемо основні особливості таких пристроїв.
У світі комп'ютерних ігор підвищення рівня FPS грає вирішальну роль у забезпеченні плавності та реалістичності геймплею. У цій статті ми розповімо про ефективні методи та техніки, що допомагають підвищити ФПС та забезпечити покращений ігровий досвід для кожного геймера.
Ринок комп'ютерної техніки регулярно поповнюється різноманітними комплектуючими. Інноваційні технології розвиваються стрімкими темпами, тому такі елементи, як відеокарта та процесор згодом слабшають і працюють повільніше, гірше. Нові пропозиції виходять на рейтингові позиції. Через швидкі зміни в комп'ютеризації постає питання модернізації ПК. Найчастіше з проблемою стикаються геймери. Це з розвитком ігрової промисловості. Нові ігри створюються з мінімальними вимогами, для яких важлива відмінна продуктивність. Правильно виконаний апгрейд старого ПК – гарантія швидкого запуску ігор останнього покоління, програм та програм протягом п'яти років.
Навіщо потрібна оптимізація ноутбука? Як прискорити його роботу? Якщо користувач зауважує, що техніка починає раптово відключатися, або програми «підвисають», з'явився синій або чорний «екран смерті» – це є причини зайнятися модернізацією обладнання.
Відеоплата є важливим компонентом комп'ютера, завдання якого забезпечити обробку даних та відображення графіки на екрані. Кожен користувач прагне максимально ефективно використовувати свій ПК: працювати з новими програмами, насолоджуватися якісним зображенням, дивитися відео та грати в ігри без зависань та гальм. Тому користувачів цікавить, як правильно вибрати відеокарту під свою материнку. Ми розглянемо ключові критерії підбору пристрою з огляду на роз'єми, потужність, інтерфейси та інші важливі фактори.
Коли йдеться про комп'ютер, процесор зазвичай вважається його "серцем", а материнська плата відіграє роль нервової системи. Вона забезпечує функціонування ЦП, постачає його енергією і забезпечує взаємодію з іншими компонентами ПК. Ми розповімо, як правильно поєднати ці два компоненти в збірці.
Інтер'єр та атмосфера в нашому будинку відіграють важливу роль у створенні комфорту та відпочинку. Крім меблів та декору, важливим є вибір кольору побутової техніки. Ця техніка не лише виконує свої функціональні завдання, але й може стати стильним елементом інтер'єру.
Будь-який користувач персонального комп'ютера зрештою стикається з питанням безпечного зберігання інформації. Накопичені цінні особисті фото, відео, робочі проєкти потрібно кудись складати і надійно зберігати, адже в разі поломки пристрою дуже не хочеться все це втратити. Існують різні способи зберігання інформації. Про те, чим відрізняється жорсткий диск SSD від HDD - далі в статті.
У світі сучасних комп'ютерних технологій питання вибору між SSD (твердотільним накопичувачем) і HDD (жорстким диском) для зберігання даних і запуску великої кількості сучасних високопродуктивних ігор стає актуальним для геймерів. Обидва рішення мають як свої незаперечні переваги, так і певні недоліки.
Оперативна пам'ять є компонентом тимчасового зберігання (іншими словами - короткочасною пам'яттю) комп'ютера. У ній зберігаються всі дані, які використовуються під час роботи пристрою, від переглянутого веб-сайту до пересування миші з одного боку екрана на інший. Щоразу виконується безліч процесів. Друк тексту, збереження документ або відео, вхід у відеогру - за всі ці опції відповідає оперативна пам'ять.
З кожним роком вимоги програм та ігор до обсягу доступної оперативної пам'яті в ноутбуках збільшуються. У минулому більшість ОС і програм рекомендували мати від 512 до 2048 Мб RAM, але сьогодні навіть системи початкового рівня вимагають вже як мінімум 4 Гб. У такій ситуації власникам старих пристроїв доводиться вибирати між збільшенням обсягу ОЗП та покупкою нового портативного комп'ютера. Найчастіше перевага надається першому варіанту, оскільки він економічніший. Придбання більшої величини ОЗП дозволить знизити можливість зависань і затримок при функціонуванні встановлених на ноуті програм. Головне – правильно підібрати оперативну пам'ять. Нижче ми розповімо, як це зробити.
Який процесор Intel взяти для практичного застосування? Останні кілька років з'явилися на ринку нові потужні моделі. Техніка перейшла на 10-нанометровий технологічний процес, завдяки чому енергоефективність та продуктивність зробили великий стрибок уперед. Якщо порівнювати актуальні та старі серії, то характеристики стали кращими приблизно на дев'ятнадцять відсотків. Що стосується приросту саме потужності, то рівень варіюється від п'ятнадцяти до тридцяти відсотків. Все залежить від способу тестування та безпосередньо області експлуатації.
За останні пару років ринок процесорів значно змінився. З'явилися нові продуктивні, довговічні та актуальні варіанти. Найчастіше професіонали вибирають такі моделі, як Ryzen 3 або Ryzen 5. Вони мало чим відрізняються від Intel i3 та Intel i5, крім ціни, бренду. Але ця стаття не порівнює моделі, а розповідає про те, як вибрати найкращий процесор для аматорського чи професійного застосування.
Розібратися в потоці цифр і складних визначень, що додаються до процесора, щоб вибрати той, що максимально відповідає своїм потребам, - складно. Intel і AMD на сьогодні є найбільш затребуваними брендами. Для розуміння відмінності моделей пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо цих процесорів.
Практично всі моделі персональних комп'ютерів укомплектовані вентилятором. У їхні функції входить обдув і охолодження таких важливих елементів, як блок живлення і чіпи. Вони забезпечують рух повітряного потоку всередині корпусу ПК.
Виробник систем охолодження ID-Cooling, хоч і виглядає на ринку новачком, але перші моделі випустив аж у 2003 році і зараз має у своєму арсеналі вельми солідний набір систем під будь-які вимоги. І арсенал цей поповнився новинками - низькопрофільними кулерами ID-Cooling IS-47-XT, ID-Cooling IS-47-XT White та ID-Cooling IS-40X V3 White, вентиляторами ID-Cooling AF-125-K та ID-Cooling AF-125-W, і навіть надпотужною подвійною баштою ID-Cooling SE-207-XT ARGB Black. Всі новинки доступні вже зараз. Втім, не зайвим буде розповісти про те, чим вони круті. А розповісти є про що!
Ще декілька років назад на світовому ринку відеокарт ми мали всього 2 варіанти. На сьогоднішній момент їх 4 і це додає конкуренції AMD. Яка, у свою чергу, захоплює не тільки ринок десктопів, але і портативні консолі. Втім, сьогодні розмова саме про відеокарту для ПК. RX 7600, на прикладі PowerColor Radeon RX 7600 Hellhound.
Зовнішня звукова карта (аудіокарта, звукова плата, аудіоінтерфейс, sound card) найчастіше купується для поліпшення звукової якості. Зовнішні USB звукові карти широко використовуються тими, хто бажає поліпшити якість аудіо під час прослуховування музики, запису, проведення відеоконференцій та інших аудіозв'язаних завдань. Реалістичність звукових ефектів у комп'ютерних іграх досягає свого максимуму при її використанні.
Garmin – це американський бренд спортивних годинників. Компанія стала відомою завдяки виробництву якісних GPS-навігаторів для літаків, кораблів та автомобілів. Також GPS від Garmin активно використовували військові, спортсмени та туристи. А у 2003 році компанія представила свій перший годинник – Forerunner 201. З того часу кількість серій суттєво зросла, і кожен зможе знайти для себе відповідну модель.
Самостійне складання комп'ютера з комплектуючих компонентів може спочатку здатися складним, важким завданням. Однак дотримуючись нижче наведених етапів, порядку дій - це завдання цілком здійсненне навіть для новачків. Детальна інструкція дасть змогу зробити складання комп'ютера швидким і безпроблемним.
Комплексний вибір будь-якої деталі для комп'ютера досить важливий. Це повністю відбивається на подальшій ефективності пристрою. Саме через подібну велику відповідальність під час покупки варто уважно аналізувати всі можливі аспекти придбання. Такий підхід має стосуватися всіх запчастин, зокрема й корпусу. Багато хто вважає, що своєрідна оболонка не грає ніяких функцій, крім естетичних, але це не так. Існують деякі пункти, що варто враховувати під час замовлення - вони допоможуть підібрати ідеальну запчастину для особистого девайса і не пошкодувати про це.
Під час самостійного складання персонального комп'ютера користувачі нерідко ставлять собі питання, як знайти баланс між необхідною продуктивністю і ціною комплектуючих. Нижче ми розповімо, як заощадити і зібрати комп з хорошими характеристиками.
Сьогодні комп'ютерні ігри виведені на новий рівень. Геймери називають себе кіберспортсменами, а вимоги до обладнання з кожним роком стають вищими. Великий акцент ставиться на виборі монітора. Професійний геймер під час комплектації заліза замислюється не тільки про оперативну пам'ять, процесор і відеокарту, а й про екран, який дасть максимально якісну графіку і можливість виконувати спеціальні завдання.
Можливість розширення одного порту до декількох, об'єднуючи USB-прилади (клавіатури, мишки, флешки, принтери тощо) в єдиний вузол під'єднання. По-простому - хаб покликаний збільшити кількість USB-роз'ємів. З його допомогою вирішується проблема нестачі портів, збільшуючи наявні в 2-3 рази. Великим попитом usb хаби користуються в офісних співробітників, які вантажать комп'ютери флешками. З кабелем можна не лазити щоразу під стіл до системника, а під'єднати USB прямо на робочому столі.
Материнська плата належить до компонентів комп'ютера, від яких залежить злагоджена робота і сумісність усіх елементів. Вона пов'язує в єдиний механізм усі деталі, розподіляючи електроенергію, яка подається на неї з блоку живлення.
Вибираємо оперативну пам'ять для оптимальної продуктивності Продуктивність комп'ютерів залежить від його комплектуючих, взаємопов'язаних між собою. Оновлення ОЗП може підвищити працездатність, але вибір оперативки має ґрунтуватися на сумісності планки з іншими елементами системи. Ефективність ОЗП обумовлюється типом пам'яті, тактовою частотою, форматом таймінгів, об'ємом і пропускною спроможністю шини. Кожен критерій варто розглянути окремо.
Багато людей по всьому світу користуються ПК для вирішення безлічі завдань. Інтенсивна експлуатація, робота розігнаного процесора, погано продумана вентиляція корпусу дуже сильно навантажують всі компоненти пристрою. У багатьох випадках системний блок може перегріватися, що рано чи пізно призводить до поломок або повного виходу з ладу. Щоб уникнути цього, необхідно подбати про хорошу систему охолодження, що підтримує нормальний стан.
Для того, щоб комп'ютерна система працювала стабільно і безперебійно, потрібне вбудоване джерело електроживлення. Нижче ми розповімо, як правильно підібрати блок живлення для ПК і на які аспекти звернути увагу.
Від двигуна, встановленого в пральній машині, залежить її енергоефективність, ціна, термін служби, рівень шуму. Чому купуючи пралку потрібно звернути увагу на її двигун? І як не помилитися при виборі надійної пральної машини?
Чорна п'ятниця – це день найвигідніших покупок. На сайті click.ua ви можете придбати техніку зі знижкою до 50%. Найсучасніше обладнання для дому, комп'ютери та телефони за найпривабливішими цінами.
Слово «сервер» вже перестало асоціюватися з темною кімнатою, перевантаженою складним обладнанням, де зберігаються секрети компаній. Тепер це може бути компактний блок у форматі Middle Tower, що стоїть у вас вдома.
Під брендом Grifon випускається якісна українська побутова техніка. Продукція компанії поєднує в собі надійність, функціональність, комфорт у використанні та цінову доступність. При виробництві побутової техніки Grifon дотримуються високих стандартів якості. Партнерами української компанії є провідні лідери галузі.
Коли виробник називає планшет Oscal Spider 8 захищеним, це не порожній звук. Гаджету справді не страшні падіння, механічні пошкодження та навіть несприятливі погодні умови. При цьому ви не зможете сумніватися в його ефективності та продуктивності. Давайте познайомимося з ним ближче.
Фільтри, накопичувачі та корпуси Prologix для створення комп'ютера. Чому на них варто звернути увагу? Які типи SSD-накопичувачів підходять саме для вашого ПК? І який корпус вибрати? Про це читайте у нашій статті.
У магазині Click відбувся перший майстер-клас зі збірки ігрового комп'ютера Asgard. Більше тисячі людей прийшло подивитися, як профі бренду збирають крутий ПК на базі комплектуючих від GIGABYTE та DeepCool.
Asgard - це молодий український бренд ігрових персональних комп'ютерів. Його візитна картка - індивідуальна збірка. У цьому матеріалі розповідаємо чому варто спробувати такий формат і як протестити його в нашому магазині Click в ТРЦ Respublika Park.
До початку навчального року Click.ua підготував неймовірні знижки на різні серії товарів — рюкзаки, гарнітуру, геймерські меблі та аксесуари до ПК. Ми як завжди пропонуємо якісні продукти від перевірених постачальників, а у цій статті дамо більш детальний опис запропонованих позицій. Акція діє до 30 вересня.
Перебої з електропостачанням негативно позначаються на роботі комп'ютера, принтера або домашніх пристроїв. Щоб захистити своє обладнання, варто встановити джерело безперебійного живлення (ДБЖ). У цій статті ми розглянемо кілька моделей, які здатні забезпечити надійну роботу вашої техніки в умовах нестабільності мережі.
Перший флагманський магазин Click відкрився в Києві! Тепер товари з нашого асортименту можна роздивитися та купити в торговому центрі Respublika Park. Також в магазині можна спостерігати за процесом створення геймерських ПК Asgard. Як саме? Читайте далі
Роутер з бездротовою точкою доступу Wi-Fi гарантує стабільну та швидкісну мережу для роботи в інтернеті як вдома, так і в офісі. Є можливість здійснити підключення ноутбуків, планшетів, телефонів, телевізорів та моніторів, а також інших пристроїв. Необхідно правильно розташувати прилад у приміщенні, налаштувати для повноцінного функціонування.
Під брендом COBRA випускаються потужні та сучасні комп’ютери, які можна використовувати, як для роботи, так і для геймінгу.
Вибір монітора для роботи або ж для домашнього використання має ґрунтуватись на певних його параметрах. Десятихвилинна оцінка якості екрана в магазині може дати певне уявлення, чого від нього чекати. Проте цього недостатньо. Працювати з приладом доведеться годинами, часом – виконувати специфічні задачі, а тому слід уважно віднестись до всіх основних характеристик.
Якісний роутер — не лише бездротова роздача інтернет-трафіку в будинку, а й обладнання, здатне захистити дані, що передаються мережею. Також він має забезпечити стабільний сигнал та належну швидкість. У нашій статті ми розповімо, як вибрати хороший маршрутизатор для дому та які особливості слід враховувати.
Свідоме ставлення до оточення — це сучасна ознака зрілого бренду, що дивиться в майбутнє з турботою і перспективою. Logitech не тільки йде цим шляхом, а й залучає партнерів та запрошує клієнтів.
4G роутер — спеціальний портативний пристрій прийому та передачі даних, що поєднує в собі модем, який підтримує технологію 4G LTE, та вбудований модуль Wi-Fi. З кожним роком популярність такого обладнання зростає, адже підключення до Інтернету — невіддільна частина сучасного життя. У цій статті ми розповімо, як вибрати такий девайс під свої потреби та на які нюанси варто звернути увагу.
Неполадки в блоці живлення можуть впливати на роботу всього комп'ютера. Завдяки йому відбувається перетворення електрики зі змінного струму в постійний, подача і розподіл на всі компоненти ПК.
Компанія Logitech добре знайома користувачам комп'ютерної техніки, оскільки це популярний бренд периферійних пристроїв. Вона працює з 1981 року, її продукція сьогодні поставляється до більш ніж 100 країн. Історія компанії розпочалася з виробництва комп'ютерних мишей.
Corsair — топовий бренд ігрової периферії, який підніме ваш ігровий досвід на новий рівень. Точність і чуйність клавіатури та миші, захопливий звук і комфорт навушників - кожен пристрій Corsair створено для того, щоб повністю зануритися в ігровий всесвіт.
У спекотну літню спеку, коли нещадно палить сонце, хочеться відчути свіжість і прохолоду. Це час урожаю овочів і фруктів, які хочеться "забрати з собою" в зиму. У приготуванні холодних напоїв та страв, заморожуванні овочів та фруктів, вам допоможе український бренд Grifon.
У сучасних комп'ютерах високої продуктивності навантаження на процесор і відеокарту часто величезне. Під час тривалої роботи пристрої можуть нагріватися, що негативно позначається на їхньому функціонуванні та терміні служби. Щоб цього уникнути, рекомендується встановити систему водяного охолодження.
Кожен користувач комп'ютера, який стикався з неполадками кнопки ввімкнення на своїй материнській платі, знає, як сильно це дратує. Однак, є кілька способів запустити пристрій без натискання на кнопку, що допоможе уникнути подібних проблем.
Під час комплектації комп'ютера багато хто припускається однієї й тієї самої помилки — не приділяють достатньої уваги вибору блока живлення. Насамперед концентруючись на процесорі та відеокарті, купуючи БЖ за принципом "щоб було", не розуміючи, що навіть найдосконаліші й найдорожчі комплектуючі не виживуть у разі збою в електромережі. Блок, що не впорався з перевантаженням, не захистить комп'ютер.
Іноді трапляється так, що комп'ютер раптово перестає працювати. Щоб таких спонтанних ситуацій не траплялося, рекомендується періодично перевіряти блок живлення ПК, оскільки найчастіше причина поломки криється саме там.
Процес збірки ідеального ПК більше не має вас хвилювати! Бренд ASGARD створив ідеальні рішення для геймерів та тих, хто працює з медіаданими. Далі розповімо в чому ж головна особливість комп’ютерів від ASGARD та яку унікальну пропозицію має інтернет-магазин Click.ua.
Комп'ютер давно став незамінним приладом у будь-якій сфері діяльності. Він допомагає працювати, вчитися, розважатися та відпочивати. Тому нехарактерні ознаки його функціонування викликають побоювання, іноді небезпідставні. Сторонні звуки, сильні шуми, гудіння належать до таких симптомів. Дані явища можуть означати одне – щось вийшло з ладу, тому треба з'ясувати та усунути проблему.
Ігрова периферія 1stPlayer швидко завоювала любов геймерів у всьому світі. Її обирають як любителі, так і люди, які займаються кіберспортом професійно. На що звернути увагу при виборі периферії 1stPlayer? Про це докладно у нашому тексті.
Наближається чудовий привід порадувати головну жінку в житті кожної людини — День Матері. Щоб ви не губилися в розмаїтті товарів і пропозицій, ми зробили добірку ідей для подарунка. Просто дочитайте статтю до кінця і прийміть правильне рішення.
Майже кожна справа сучасної людини тісно пов'язана з можливістю миттєвого обміну даними. Особливо вдома. Щоб забезпечити себе якісним домашнім інтернетом, потрібно обрати потужний маршрутизатор. Які бувають роутери та чи будуть вони відповідати вашому запиту? Спробуємо розібратися далі.
Свого часу ноутбуки замінили стаціонарні комп'ютери, тепер настала ера планшетів. Oscal Pad 13 точно впорається з більшістю базових щоденних завдань, а також із деякими складними. Це універсальний гаджет, який підійде всім: завзятим ігроманам, любителям веб-серфінгу, кіноманам, офісним співробітникам.
Зустрічайте наш ТОП-5 найкращих недорогих ноутбуків для роботи, ігор та навчання. Ціна на найдешевший з них починається від 15 555 грн. Який з них обрати? І які сильні сторони кожного з цих бюджетних ноутбуків? Читайте далі!
Здається, смартфонами користуються практично всі ваші знайомі. При цьому кнопкові телефони зайняли свою нішу на ринку та впевнено нарощують продажі. Кому ж підходять моделі із сенсорним екраном, а хто вибирає із кнопками? Давайте разом розберемося з перевагами та недоліками!
Передача зображення в реальному часі з одного пристрою можлива завдяки IP камері. Встановлення, підключення та налаштування потребує небагато часу. Ми розповімо, як зробити це швидко і просто, ваша камера була готова до роботи. Знімайте та транслюйте відео, використовуючи лише один невеликий девайс.
Наближення свят — привід організувати генеральне прибирання. Саме тому ми зробили добірку найкращих пилососів за суперціною, що точно стануть вам у нагоді цієї весни. Дізнайтеся, який саме пилосос купити та зустрічайте свята в ідеально чистому і затишному домі!
Зовсім скоро будемо святкувати Великдень, тож пропонуємо вам вже подумати над смачною пасочкою! Зібрали для вас найкращі рецепти для хлібопічки та заодно кілька порад по підбору техніки.
Головна вимога до маршрутизатора — швидкий інтернет. Але також варто врахувати площу покриття, покоління Wi-Fi, кількість LAN-портів та багато іншого. Про головні характеристики бездротових маршрутизаторів для вдалої покупки розповімо у цій статті.
Інтернет-магазин Click.ua запустив у продаж інноваційний смартфон Oscal S80. Новинка відрізняється надміцним броньованим корпусом та містким акумулятором, який можна використовувати як павербанк. Як це можливо? Читайте далі!
Оптимальна конфігурація за доступну ціну - основна концепція ноутбуків Prologix. Це означає, що купуючи його, ви можете бути впевненим, - це ТОП в своїй ціновій категорії. І це перетворює Prologix M15-720 на бюджетного суперника дорогим брендовим моделям.
Додатковий екран для роботи, який можна взяти з собою, зовнішній дисплей для камери чи дрону. Який портативний монітор обрати? Ми підготували ТОП-п'ятірку найкращих моніторів цього сезону. Але спочатку розберемося - для чого саме вони потрібні?
Чи потрібен пилосос, якщо є робот пилосос? І це не риторичне питання, а реальна спроба розібратися у різниці двох пристроїв та можливості їх поєднання. Чи може робот дістатися туди, куди великій машині зась? І чи може традиційна машина відчистити ваш дім так, що роботу і не снилося? Постараємося розібратися!
Маємо круті знижки на товари бренду Logitech! Периферія до свят зайвою не буде - мінус 35% на комп”ютерні миші та гарнітури швейцарської якості. Дивіться підбірку чудових подарунків до свят!
Круасани для неї, печиво для нього - ранок Святого Валентина може бути романтичним і смачним одночасно! Спеціально для цього ми розігруємо мультипіч іспанського бренду Ufesa і пропонуємо круті знижки на побутову техніку. Які умови акції? Читайте далі!
Який роутер купити, щоб інтернет літав? Фільми, ігри, вебінари - і все це плавно, швидко і без зависання ? В нас є, що вам запропонувати - ТОП -5 роутерів , які дозволять вам працювати та розважатися в Інтернеті на максимальних швидкостях!
Щоб коротке замикання не вибило із ладу холодильник, телевізор, комп’ютер чи пральну машину команда Click.ua радить придбати джерело безперебійного живлення вже зараз! Які є види ДБЖ? Як вони працюють? Так яке саме джерело потрібне у вашому домі?
Зазвичай користувачі замінюють старий ноутбук на новий приблизно раз на 5 років. Щоб не довелося робити це частіше, пропонуємо вам ТОП-список основних технічних критеріїв. Але головне визначитись - для яких задач він вам потрібен? З якими навантаженнями доведеться стикатися?
Швидкість та якість сучасного інтернету не припиняють вражати. Майже з будь-якого мобільного пристрою можна вийти в мережу, а один маршрутизатор може надати надійне з’єднання практично у будь-якому куточку країни. Цього разу в нашому блозі ми зробили підбірку маршрутизаторів, які стануть у пригоді вдома, в офісі чи за містом.
Особливість будь-якого планшета полягає у його мобільності. Невеличкий, але багатозадачний девайс можна взяти з собою у подорож, на заняття або робочу зустріч. Ми зробили підбірку топових моделей, які подобаються споживачам за багатьма характеристиками.
Святковий клопіт може бути приємним, коли точно розумієш, що подарувати близькій людині. Click.ua надихнувся брендом DeepCool та підготував цікаві ідеї для геймерів та ентузіастів збірки.
Відключення світла не повинне обмежувати вашу звичну активність. Ми зібрали в статті кращі зарядні станції та універсальні мобільні батареї, які є в наявності! Просто оберіть оптимальну модель і ваш холодильник та пральна машина працюватиме, ноутбуки та телефони будуть завжди заряджені, модем для роздачі Wi-Fi - напоготові.
Кому що подарувати? Як вгадати бажання рідних та друзів? І як вкластися в бюджет? Зробили класну підбірку подарунків з великими знижками - щоб на Новий рік ви принесли справжню радість найдорожчим людям!
Кожна дитина чекає на незабутній подарунок від Миколайчка під подушкою. Ми вирішили допомогти батькам розібратися у різномаїтті пропозицій та зібрали перелік товарів з лаконічним описом. Знайомтесь та обирайте!
Коли часто відключають світло, доводиться шукати оптимальні рішення для роботи та навчання. У цій статті ми розповімо докладніше, чому планшет може стати ідеальним вибором, коли відключають електрику.
Ми знаємо, що ви любите цікаво та весело проводити час у компанії друзів або продуктивно працювати. Наш огляд допоможе вам зорієнтуватися в якісних девайсах.
А у нас великі знижки! Техніка провідних брендів за найкращими цінами. Порадуйте себе на Чорну П'ятницю подарунками!
Не чекаємо Black Friday - оголошуємо до мінус 60% вже зараз! На що саме? Читайте далі!
Зробіть собі невеличкі подарунки, щоб осінніми понурими днями насолоджуватися духмяною кавою чи солодким смузі. Підготували ТОП-5 з наших новинок для кухні. І нехай вам буде тепло вдома!
Легкий, дизайнерський, з крутою камерою - зустрічайте новий смартфон, який здатен розфарбувати сірі будні яскравими барвами. Коштує недорого, тримає зарядку до 38 днів в режимі очікування, знімає класні відео і фото.
Пральна машина Candy чи Vestfrost? Вертикальне завантаження чи горизонтальне? З сушаркою чи без? Щоб вибрати найвигідніший варіант - почитайте, на які моделі зараз діють знижки. Адже це реальний привід задуматися про нову машинку!
Зібрали найкращі поради для ідеальної чистоти! Активоване вугілля, ваніль та одноразова плівка - при чому тут холодильник? Читайте далі!
Тепер не потрібно обирати між європейською якістю та невисокою ціною - у нас з’явився новий італійський бренд Bandini - водонагрівачі від 5 349 гривень!
Чи витримав Oscal S60 Pro з нічним баченням падіння з висоти, занурення в брудну воду, миття на автомобільній мийці під тиском? Дивіться відео!
Без паніки! Ще є час підготуватися та купити все необхідне до школи! Читайте нашу підбірку з класними знижками! Адже сезон Back to School ще ніхто не відміняв!
Вашим дітям потрібен ноутбук до школи? А може ви шукаєте лептоп для себе чи для свого студента? Маємо для вас кілька ідей до 1 вересня.
Як вибрати бюджетну плиту, щоб економія не вийшла боком? Знайти баланс між ціною та якістю - аби техніка служила довго за невеликі гроші? Підготували лайфхаки про те, на що звернути увагу на прикладі плит Fiesta.
Готуємось до вересня разом! Оголошуємо найкрутіші знижки до Back to School! Ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, смарт-годинники та сотні інших гаджетів - якраз до сезону за суперцінами!
Він знімає під водою та вночі, витримує падіння та подряпини, і зможе замість компаса вивести вас з самих віддалених куточків цього світу завдяки потужній навігації.
Представляємо ExpertPC HAWK - нову круту лінійку ігрових комп’ютерів від лідерів ринку. Комплектуючі ASUS серії TUF та найновіший процесор Intel - розповідаємо чому саме це поєднання створює екстремальну продуктивність!
Розбираємось у тонкощах комп'ютера All-in-One – плюси, мінуси, підводні камені. Чи може ця покупка стати вигідною інвестицією? І чи варто вам міняти традиційні комп'ютери та ноути на моноблоки?
Підготували чекліст з покупки самокату - протестуйте себе і легко оберіть свою модель!
В Україні почали продаватися смартфони Oscal, на які так чекали прихильники недорогих і захищених гаджетів! Низька ціна, “невбиваємість”, військові стандарти США, підводна зйомка. Які ще фішки мають нові смартфони?
Ваші очі втомлюються, під вечір болить голова, ниє спина, а букви на екрані розпливаються? Що ж, ви можете попрощатися з цими симптомами в багатьох випадках, якщо матимете класний екран. Але який тип монітора обрати, щоб працювати ефективніше і ввечері мати багато сил та енергії?
За кермом, на шумній вулиці, за роботою - блютуз-гарнітура стане в нагоді кожній сучасній людині. Маємо чудову п’ятірочку від Xiaomi, розповідаємо про сильні сторони як в дорогих,так і в бюджетних моделях. Які саме? Читаємо далі!
На що саме звернути увагу, купуючи недорогі нагрівачі для води? Зробили підбірку порад від експертів Click, щоб відключення гарячої води більше ніколи не псувало ваш настрій!
Nikon чи Canon? Pepsi чи Coca-Colа? Ми й не помітили, як у гарячі конкурентні баталії активно вступили ще 2 бренди – Xiaomi та Realme. Який смартфон кращий? І чому їхні шанувальники так завзято захищають свій вибір? Розбираємось разом – адже зараз саме на ці смартфони у нас акція!
Підготували для вас короткі поради від експертів Click, а до них - кілька найкращих моделей, на які потрібно звернути увагу вже зараз!
Підібрали для вас класну бюджетну п’ятірку пралок. Наш ТОП-5 - це саме той випадок, коли якість, ціна і ергономіка сходяться в одній точці!
Якщо ви завжди терпляче чекаєте, поки борщ охолоне на плиті, вам має бути знайоме почуття легкої спокуси - поставити гарячу каструлю в холодильник вже зараз.
Якщо ви хочете, щоб інтернет «літав» вдома та на роботі, важливо обрати правильний роутер для ваших потреб. Зробили підбірку з п’яти маршрутизаторів для квартир та великих будинків, величезних офісів та маленьких кабінетів.
Бренд ROKFORM вже 12 років виробляє функціональні захисні чохли та кріплення для телефонів
Пропонуємо яскраву п’ятірку від ExpertPC - комп’ютери плюс периферія, які не залишать вас байдужими!
При покупці смартфона рекомендуємо вам не просто орієнтуватися на модель та її характеристики, а й трохи дізнатися про виробника.
Зробили для вас добірку найкращих п'яти ПК COBRA, які вже зараз можна замовити у нашому магазині.
Думаєте, який холодильник придбати для великої сім’ї чи невеликої родини? Щоб надійно працював та коштував не все золото світу? Тоді цей текст для вас!
У статті ми розповімо про пристрій, правила вибору і характеристики роутера: швидкість, ширину покриття, корисні функції.
Для того щоб підібрати підходящу відеокарту, в першу чергу, потрібно зрозуміти для яких цілей вона потрібна. Це буде звичайний робочий чи ігровий комп'ютер? Адже багато сучасних відеокарт створюються під певне завдання і вони не завжди універсальні.
Ідеальне поєднання креативу і практичності
Google сьогодні відкрила завісу таємниці над смартфонами Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які вийдуть цієї осені.
Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС.
Дивовижний процесор для ноутбука AMD Ryzen 7 5800U