Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 14AH (LPM 6 - 14 AH) AGM
Артикул: 261334
Арт. 261334
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 14 А·г
/ Номінальна напруга - 6 В
/ Тип клем - T2
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 1.6 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 14AH (LPM 6 - 14 AH) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 14 А·г |
| Номінальна напруга: | 6 В |
| Максимальний струм заряду: | 2.8 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -20°C до +50°C |
| Тип клем: | T2 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 50 мм |
| Висота: | 96 мм |
| Вага: | 1.6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 14AH (LPM 6 - 14 AH) AGM
LPM 6-14 AH - це надійне в експлуатації пристрій, здатний забезпечити вашу техніку необхідним живленням. Модель дрібновольтного свинцево кислотного АКБ відрізняється високими якісними характеристиками за рахунок використання сучасних матеріалів і технології AGM (Absorbent Glass Mat).
Основні характеристики мелковольтного кислотного акумулятора LPM 6-14 AH:
• Тип: АКБ мелковольтний свинцево - кислотний (AGM технологія)
• Номінальна напруга: 6V
• Ємність АКБ: 14 AH
• Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С
• Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С
Мелковольтний свинцево-кислотний акумулятор LPM 6-14 AH за рахунок герметичності корпусу відрізняється своєю стійкістю до механічного впливу і не потребує будь-якого додаткового обслуговування.
Основні характеристики мелковольтного кислотного акумулятора LPM 6-14 AH:
• Тип: АКБ мелковольтний свинцево - кислотний (AGM технологія)
• Номінальна напруга: 6V
• Ємність АКБ: 14 AH
• Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С
• Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С
Мелковольтний свинцево-кислотний акумулятор LPM 6-14 AH за рахунок герметичності корпусу відрізняється своєю стійкістю до механічного впливу і не потребує будь-якого додаткового обслуговування.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 14AH (LPM 6 - 14 AH) AGM