Акумуляторний пилосос Gorenje SVC252426FFCA
Артикул: 605626
Арт. 605626
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 599 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
8 599 ₴
В наявності
8 599 ₴
В наявності
від 2 867 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип прибирання - сухе прибирання
/ Живлення - акумулятор
/ Час роботи від акумулятора (звичайний режим) - 60 хв
/ Споживана потужність - 300 Вт
/ Випускний фільтр - HEPA
/ Рівень шуму - 80 дБ
/ Об'єм пилозбірника - 0.5 л
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторний пилосос Gorenje SVC252426FFCA
| Тип | |
|---|---|
| Тип пилососу: | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання: | сухе прибирання |
| Тип пилозбірника: | контейнер |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим): | 60 хв |
| Час повного заряджання акумулятора: | 5 год |
| Потужність | |
| Потужність всмоктування: | 95 Вт |
| Регулятор потужності: | на ручці |
| Кількість рівнів потужності: | 2 режими + Турбо-режим |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Основнi характеристики | |
| Випускний фільтр: | HEPA |
| Рівень шуму: | 80 дБ |
| Об'єм пилозбірника : | 0.5 л |
| Особливості | |
| Збір рідини: | відсутній |
| Еко-режим: | відсутній |
| Турбо-режим: | є |
| Насадки | |
| Турбощітка: | є |
| Щілинна: | є |
| Індикація | |
| Індикатор заряду: | є |
| Індикатор заповнення пилозбірника: | відсутній |
| Конструктивні особливості | |
| Знімний пилосос: | зі знімним пилососом |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| LED-підсвічування щітки: | з підсвічуванням |
| Настінне кріплення: | в комплекті |
| Тип ручки: | пряма |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 2.6 кг |
| Колір: | сірий / чорний |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту постачання: | пилосос, насадки, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, настінне кріплення |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторний пилосос Gorenje SVC252426FFCA
Бездротовий пилосос Gorenje SVC252426FFCA призначений для щоденного прибирання будинку. Потужність всмоктування 95 Вт та автономна робота до 60 хвилин забезпечують стабільний результат. Контейнер для пилу об`ємом 0,5л легко очищується. HEPA-фільтр сприяє очищенню повітря. LED підсвічування допомагає бачити забруднення у темних зонах.
Бездротовий пилосос Gorenje SVC252426FFCA поєднує мобільність та функціональність для прибирання різних покриттів. Акумулятор забезпечує до 60 хвилин без підключення до мережі. Потужність всмоктування 95 Вт підтримує ефективний збір пилу та сміття.
Контейнер об`ємом 0,5л виконаний із пластику та легко очищається. HEPA-фільтр затримує дрібні частинки пилу, що сприяє чистоті повітря. Конструкція 2-в-1 дозволяє використовувати пристрій як вертикальний чи ручний пилосос.
LED-підсвічування щітки допомагає знайти забруднення у важкодоступних місцях. Індикатори заряду та наповнення контейнера інформують про стан пристрою. Настінне кріплення забезпечує зручне зберігання.
Бездротовий пилосос Gorenje SVC252426FFCA поєднує мобільність та функціональність для прибирання різних покриттів. Акумулятор забезпечує до 60 хвилин без підключення до мережі. Потужність всмоктування 95 Вт підтримує ефективний збір пилу та сміття.
Контейнер об`ємом 0,5л виконаний із пластику та легко очищається. HEPA-фільтр затримує дрібні частинки пилу, що сприяє чистоті повітря. Конструкція 2-в-1 дозволяє використовувати пристрій як вертикальний чи ручний пилосос.
LED-підсвічування щітки допомагає знайти забруднення у важкодоступних місцях. Індикатори заряду та наповнення контейнера інформують про стан пристрою. Настінне кріплення забезпечує зручне зберігання.
Відгуки покупців про Акумуляторний пилосос Gorenje SVC252426FFCA