Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1
Артикул: 590379
Арт. 590379
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - двокамерний
/ Наявність No Frost - без No Frost
/ Тип компресора - звичайний компресор
/ Клас енергоспоживання - A++
/ Об'єм холодильної камери (корисний) - 266 л
/ Об'єм морозильної камери (корисний) - 120 л
/ Габарити (ВхШхГ) - 202.5х59.5х67 см
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Загальний обсяг (корисний): | 386 л |
| Кількість дверей: | 2 |
| Тип ручок: | приховані |
| Кількість камер: | 2 |
| Наявність No Frost: | без No Frost |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Автономне збереження холоду: | 33 годин |
| Кліматичний клас: | SN/ST |
| Холодоагент: | R600a |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | звичайний компресор |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Енергоспоживання: | 0,68 кВт/добу |
| Керування | |
| Тип управління: | механічне |
| Особливості | |
| Перевішування дверей: | є |
| Холодильне відділення | |
| Об'єм холодильної камери (корисний): | 266 л |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 5 шт. / загартоване скло |
| Дверні кошики: | 4 шт. |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Об'єм морозильної камери (корисний): | 120 л |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Потужність заморожування: | 6 кг/добу |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | сріблястий |
| Габарити (ВхШхГ): | 202.5х59.5х67 см |
| Вага: | 75 кг |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | холодильник, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1
Насолоджуйтесь неймовірною свіжістю та якістю продуктів! Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1 з нижньою морозильною камерою. Класичний місткий холодильник Indesit поєднує в собі практичність і комфорт, а також холодильник доповнений корисною особливістю перенавішування дверей. У холодильній камері Ви зможете розмістити велику кількість продуктів і готових страв. На скляних полицях, посуд буде розташовуватися максимально безпечно і стійко. На дверях розташовані кишені, в яких ви зможете зберігати велику кількість соусів, приправ, консервів і багато чого іншого. Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1 має клас енергоефективності А++, що забезпечить якісні результати в поєднанні з низьким рівнем енергоспоживання.
Відгуки покупців про Холодильник Indesit INKS 1401 S4E1