Кавомашина Krups Coffee Crush SA4001E0
Артикул: 600283
Арт. 600283
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
13 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
17
9
15
13 999 ₴
В наявності
13 999 ₴
В наявності
від 824 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова / мелена
/ Приготування молочних напоїв - відсутнє
/ Тиск помпи - 15 бар
/ Резервуар для води - 1.8 л
/ Потужність - 1150 Вт
/ Кількість фільтрів - 1 фільтр
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Krups Coffee Crush SA4001E0
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова / мелена |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | відсутнє |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 2 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 15 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.8 л |
| Потужність: | 1150 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | еспресо, лунго |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | відсутня |
| Знімна варильна група: | відсутня |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | відсутнє |
| Програмування жорсткості води: | є |
| Програмування обсягу порції: | відсутнє |
| Програмування міцності кави: | є |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавомашина, інструкція, гарантійний талон |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | білий |
| Розміри: | 29.5 х 15 х 36 см |
| Вага: | 4 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Krups Coffee Crush SA4001E0
Відкривати всі аромати свіжозмеленої кави ще ніколи не було так просто з Krups Coffee Crush SA4001E0. Приблизно на 50% компактніша за класичну кавомашину, її можна розмістити де завгодно. Створюйте ідеальний еспресо одним натисканням. Насолоджуйтеся простим та зручним видаленням кавової гущі після кожного циклу приготування.
Смак свіжозмеленої кави
Насолоджуйтесь ідеально приготовленою кавою, насиченою ароматом, завдяки тиску 15 бар.
Надзвичайна компакність
Ультратонка ширина 15 см — приблизно на 50% компактніша, ніж класична кавомашина bean-to-cup.
Кава одним дотиком
Насичена кава зі свіжозмелених зерен лише одним натисканням (помел — трамбування — заварювання автоматично).
Простота очищення
Просто викиньте використану кавову гущу після кожного циклу заварювання — і кавомашина готова до наступної чашки.
Ремонтопридатність протягом 15 років
Рекомендуємо ремонтувати ваш продукт у мережі з 6200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він служив якомога довше.
Смак свіжозмеленої кави
Насолоджуйтесь ідеально приготовленою кавою, насиченою ароматом, завдяки тиску 15 бар.
Надзвичайна компакність
Ультратонка ширина 15 см — приблизно на 50% компактніша, ніж класична кавомашина bean-to-cup.
Кава одним дотиком
Насичена кава зі свіжозмелених зерен лише одним натисканням (помел — трамбування — заварювання автоматично).
Простота очищення
Просто викиньте використану кавову гущу після кожного циклу заварювання — і кавомашина готова до наступної чашки.
Ремонтопридатність протягом 15 років
Рекомендуємо ремонтувати ваш продукт у мережі з 6200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він служив якомога довше.
Відгуки покупців про Кавомашина Krups Coffee Crush SA4001E0