Комутатор Ubiquiti UniFi Enterprise 24 PoE (Gen1) (USW-Enterprise-24-PoE)
Артикул: 377443
Арт. 377443
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 26 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 24 порти
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 2.5 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Ubiquiti UniFi Enterprise 24 PoE (Gen1) (USW-Enterprise-24-PoE)
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 26 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 12 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с): | 12 |
| SFP+: | 2 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 24 порти |
| Бюджет PoE: | До 400 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 400 Вт |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 2.5 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 442.4 x 43.7 x 325 мм |
| Вага: | 5110 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Ubiquiti UniFi Enterprise 24 PoE (Gen1) (USW-Enterprise-24-PoE)
Рівень 3, комутатор PoE з (12) портами 2.5GbE, 802.3at PoE + RJ45, (12) портами GbE, 802.3at PoE + RJ45 і (2) портами 10G SFP +.
Switch Enterprise 24 PoE (USW Enterprise 24 PoE) - це повністю керований комутатор рівня 3 з (12) портами 2.5GbE, 802.3at PoE + RJ45, (12) портами GbE, 802.3at PoE + RJ45, (2) портами 10G SFP + , і загальне живлення PoE 400 Вт. USW Enterprise 24 PoE також оснащений кольоровим сенсорним екраном LCM з діагоналлю 1,3 дюйма, на якому коротко подані основні відомості про систему і підключених.
Крім того, USW Enterprise 24 PoE забезпечує поліпшену захист від збоїв джерела живлення при підключенні до системи резервного живлення SmartPower (USP RPS продається окремо). Цей комутатор можна контролювати або налаштовувати з будь-якого місця за допомогою потужного, інтуїтивно зрозумілого веб-додатки UniFi Network і мобільного застосування.
Switch Enterprise 24 PoE (USW Enterprise 24 PoE) - це повністю керований комутатор рівня 3 з (12) портами 2.5GbE, 802.3at PoE + RJ45, (12) портами GbE, 802.3at PoE + RJ45, (2) портами 10G SFP + , і загальне живлення PoE 400 Вт. USW Enterprise 24 PoE також оснащений кольоровим сенсорним екраном LCM з діагоналлю 1,3 дюйма, на якому коротко подані основні відомості про систему і підключених.
Крім того, USW Enterprise 24 PoE забезпечує поліпшену захист від збоїв джерела живлення при підключенні до системи резервного живлення SmartPower (USP RPS продається окремо). Цей комутатор можна контролювати або налаштовувати з будь-якого місця за допомогою потужного, інтуїтивно зрозумілого веб-додатки UniFi Network і мобільного застосування.
Відгуки покупців про Комутатор Ubiquiti UniFi Enterprise 24 PoE (Gen1) (USW-Enterprise-24-PoE)