Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE)
Артикул: 564551
Арт. 564551
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 28 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 24 порти
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 10 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE)
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 28 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с): | 22 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с): | 2 |
| SFP+: | 4 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 24 порти |
| Бюджет PoE: | До 600 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / є |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 60 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 10 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 442 x 400 x 44 мм |
| Вага: | 4200 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE)
Керований комутатор UniFi Switch Pro HD 24 PoE - це потужне мережеве рішення рівня Layer 3, створене для високонавантажених інфраструктур з великими вимогами до швидкості та енергоживлення. Комутатор оснащений 2 портами 10 GbE PoE++, 22 портами 2,5 GbE PoE++ для підключення точок доступу за допомогою Wi-Fi 7, а також 4 слотами 10G SFP для гнучкого оптичного з’єднання. Всі 24 порти RJ45 підтримують стандарти 802.3af/at/bt, а загальний бюджет потужності складає 600 Вт, що дозволяє живити безліч пристроїв без потреби в окремих адаптерах. Це ідеальне рішення для офісів, бізнес-центрів та інших сучасних установ із відповідними вимогами.
Комутатор оснащений кольоровим 1,3-дюймовим сенсорним LCM-екраном, який в реальному часі показує інформацію про стан системи та активні порти. Для підвищення надійності передбачено підтримку резервного живлення через систему UniFi SmartPower – у разі збою основного джерела живлення комутатор продовжить працювати без втрати даних (модуль резервування USP RPS купується окремо). Управління пристроєм можливе через інтуїтивний веб-інтерфейс UniFi Network або з мобільного додатка, який дозволяє віддалено здійснювати моніторинг та налаштування з будь-якої точки світу. UniFi Switch Pro HD 24 PoE – це надійність, масштабованість та максимальна продуктивність на довгий час.
Комутатор оснащений кольоровим 1,3-дюймовим сенсорним LCM-екраном, який в реальному часі показує інформацію про стан системи та активні порти. Для підвищення надійності передбачено підтримку резервного живлення через систему UniFi SmartPower – у разі збою основного джерела живлення комутатор продовжить працювати без втрати даних (модуль резервування USP RPS купується окремо). Управління пристроєм можливе через інтуїтивний веб-інтерфейс UniFi Network або з мобільного додатка, який дозволяє віддалено здійснювати моніторинг та налаштування з будь-якої точки світу. UniFi Switch Pro HD 24 PoE – це надійність, масштабованість та максимальна продуктивність на довгий час.
Відгуки покупців про Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE)