Мінімийка Bosch EasyAquatak 135 (0.600.8A7.C00)
Артикул: 604548
Арт. 604548
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 653 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
6
7 653 ₴
В наявності
7 653 ₴
В наявності
від 1 276 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 14.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Продуктивність - 410 л/год
/ Максимальний тиск - 135 бар
/ Максимальна температура води - 40 °С
/ Матеріал помпи - пластик
/ Довжина шлангу - 7 м
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мінімийка Bosch EasyAquatak 135 (0.600.8A7.C00)
| Тип | |
|---|---|
| Тип живлення: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Продуктивність: | 410 л/год |
| Максимальний тиск: | 135 бар |
| Максимальна температура води: | 40 °С |
| Споживана потужність: | 1900 Вт |
| Насадки | |
| Стандартна насадка: | є |
| Віялова насадка: | є |
| Оснащення | |
| Колеса: | є |
| Пістолет високого тиску: | є |
| Регулятор тиску: | відсутній |
| Фільтр очищення води: | є |
| Висувна ручка: | є |
| Особливості | |
| Контейнер для миючого засобу: | є |
| Підігрів води: | відсутній |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал помпи: | пластик |
| Довжина шлангу: | 7 м |
| Габарити: | 444 x 373 x 363 мм |
| Вага: | 7.9 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мінімийка Bosch EasyAquatak 135 (0.600.8A7.C00)
Мийка високого тиску UniversalAquatak 135 дозволяє виконувати очищення швидко, гнучко і без зусиль. Потрійна насадка Trio Nozzle справляється з різноманітними завданнями: від очищення садових меблів до промивання водовідвідних каналів. Залежно від потреб конкретного завдання налаштовують віялоподібний, обертовий або компактний струмінь. Насадка з об`ємом 450 мл та можливістю використовувати миючий засіб дозволить вам швидко та ефективно мити автомобілі. Тиха робота двигуна мийки забезпечить більш комфортну експлуатацію пристрою, а з`єднання з фіксацією та окреме місце під зберігання миючого пістолета додатково полегшуватимуть будь-яку чистку.
Відгуки покупців про Мінімийка Bosch EasyAquatak 135 (0.600.8A7.C00)