Мiнiмийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0)
Артикул: 600410
Арт. 600410
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Продуктивність - 600 л/год
/ Максимальний тиск - 180 бар
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мiнiмийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0)
| Тип | |
|---|---|
| Тип живлення: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Продуктивність: | 600 л/год |
| Максимальний тиск: | 180 бар |
| Максимальна температура води: | 60 °С |
| Споживана потужність: | 3000 Вт |
| Насадки | |
| Стандартна насадка: | є |
| Оснащення | |
| Колеса: | є |
| Пістолет високого тиску: | є |
| Регулятор тиску: | є |
| Фільтр очищення води: | є |
| Висувна ручка: | є |
| Особливості | |
| Контейнер для миючого засобу: | є |
| Підігрів води: | відсутній |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал помпи: | пластик |
| Довжина шлангу: | 10 м |
| Габарити: | 465 x 354 x 750 мм |
| Вага: | 18.83 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мiнiмийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0)
Миття високого тиску K 7 Comfort Premium Home призначене для ефективного видалення сильних та стійких забруднень навколо будинку та на автомобілях. Вона відмінно підходить для регулярного використання завдяки двигуну з водяним охолодженням, який забезпечує ефективне відведення тепла, знижує знос компонентів та гарантує стабільну та довговічну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях. Для максимального комфорту в процесі експлуатації мийка оснащена вбудованою котушкою для шланга з гнучким шлангом PremiumFlex, що забезпечує зручне зберігання та високу маневреність. Пістолет високого тиску G 180 Q COMFORT! Hold значно знижує навантаження на руку, дозволяючи працювати тривалий час без відчуття втоми. Система Quick Connect забезпечує швидке та просте підключення шланга високого тиску. Інноваційна струминна трубка 4-в-1 Multi Jet поєднує чотири режими розпилення, які легко вибираються поворотом головки трубки без необхідності зміни насадок. У комплект Home Kit входить насадка для очищення поверхонь T 7, а також 1 літр засобу для очищення каменю та фасадів. Зручна концепція подачі миючих засобів 2-в-1 забезпечує оптимальне дозування в залежності від завдання, що виконується. Кабель живлення та всі аксесуари компактно розміщуються безпосередньо на корпусі пристрою, а телескопічна ручка та колеса з м`яким покриттям забезпечують зручне транспортування миття.
Відгуки покупців про Мiнiмийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0)