Монітор Acer 27" Nitro KG273G0bmix (UM.HX3EE.019) IPS Black 120Hz
Артикул: 610592
Арт. 610592
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 559 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
4 559 ₴
В наявності
4 559 ₴
В наявності
від 1 520 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 120 Гц
/ Час реакції - 4 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Acer 27" Nitro KG273G0bmix (UM.HX3EE.019) IPS Black 120Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Час реакції: | 4 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1300:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | 1 |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | відсутній |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х1 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 24 Вт |
| VESA: | 75x75 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 620х480х170 мм |
| Вага: | 4.01 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Acer 27" Nitro KG273G0bmix (UM.HX3EE.019) IPS Black 120Hz
Монітор Acer Nitro KG273G0bmix (UM.HX3EE.019) — це вдосконалена версія популярної 27-дюймової моделі, створена для тих, хто прагне отримати максимум функціональності в одному пристрої. Завдяки поєднанню якісної IPS-матриці та частоти оновлення 120 Гц, монітор забезпечує соковите зображення з широкими кутами огляду та високу плавність у динамічних іграх, що критично важливо для комфортного геймінгу.
Головною особливістю цієї модифікації є розширені мультимедійні можливості. На відміну від базових версій, тут інтегровано стереодинаміки, які дозволяють економити місце на робочому столі, та аудіовихід 3.5 мм для зручного підключення навушників. Це робить монітор повноцінним центром розваг, готовим до роботи «з коробки» без необхідності купівлі додаткової акустики.
Дизайн серії Nitro з ультратонкими рамками ZeroFrame не лише виглядає сучасно, а й дозволяє повністю зосередитися на контенті. Окрім стандартного VGA, модель оснащена портом HDMI, що забезпечує легке підключення до сучасних відеокарт, ноутбуків або консолей, зберігаючи при цьому високу чіткість передачі сигналу та звуку.
Головною особливістю цієї модифікації є розширені мультимедійні можливості. На відміну від базових версій, тут інтегровано стереодинаміки, які дозволяють економити місце на робочому столі, та аудіовихід 3.5 мм для зручного підключення навушників. Це робить монітор повноцінним центром розваг, готовим до роботи «з коробки» без необхідності купівлі додаткової акустики.
Дизайн серії Nitro з ультратонкими рамками ZeroFrame не лише виглядає сучасно, а й дозволяє повністю зосередитися на контенті. Окрім стандартного VGA, модель оснащена портом HDMI, що забезпечує легке підключення до сучасних відеокарт, ноутбуків або консолей, зберігаючи при цьому високу чіткість передачі сигналу та звуку.
Відгуки покупців про Монітор Acer 27" Nitro KG273G0bmix (UM.HX3EE.019) IPS Black 120Hz
Хіти продажівДивитися все