Монітор MSI 27" PRO MP273 E14A IPS Black 144Hz
Артикул: 609128
Арт. 609128
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 499 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
5 499 ₴
В наявності
5 499 ₴
В наявності
від 1 833 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 144 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор MSI 27" PRO MP273 E14A IPS Black 144Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | 1 |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х3 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 17 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 613.5х470.6х201 мм |
| Вага: | 4.1 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор MSI 27" PRO MP273 E14A IPS Black 144Hz
Монітор PRO MP273 E14A має частоту оновлення 144 Гц та технологію Adaptive-Sync для плавної гри та роботи. Його ергономічний дизайн, IPS-панель та підтримка HDR забезпечують більший комфорт та захопливіший досвід, що робить його ідеальним універсальним рішенням.
Отримайте максимум від свого монітора завдяки високій частоті оновлення. Від безперебійної багатозадачності на роботі до надзвичайно плавної гри та плавної графіки, створеної штучним інтелектом, кожна деталь оживає з точністю та швидкістю. Незалежно від того, чи ви творча людина, граєте в ігри чи впроваджуєте інновації, це продуктивність, яку ви можете побачити та відчути.
Завдяки стандартному кріпленню VESA ви можете легко прикріпити серію Cubi та міні-ПК до задньої панелі монітора, зберігаючи порядок на робочому місці. MSI Power Link з HDMI CEC дозволяє вмикати міні-ПК кнопкою на моніторі, забезпечуючи тим самим більшу ефективність та кращий користувацький досвід.
Технологія HDR Ready забезпечує насиченіші кольори, глибшу контрастність та яскраві деталі для реалістичного перегляду. Чи то для роботи, фільмів чи ігор, вона виводить продуктивність екрана на новий рівень. Насолоджуйтесь чистим, потужним звуком завдяки вбудованим динамікам, які покращують мультимедійні враження, не захаращуючи ваш робочий простір.
Отримайте максимум від свого монітора завдяки високій частоті оновлення. Від безперебійної багатозадачності на роботі до надзвичайно плавної гри та плавної графіки, створеної штучним інтелектом, кожна деталь оживає з точністю та швидкістю. Незалежно від того, чи ви творча людина, граєте в ігри чи впроваджуєте інновації, це продуктивність, яку ви можете побачити та відчути.
Завдяки стандартному кріпленню VESA ви можете легко прикріпити серію Cubi та міні-ПК до задньої панелі монітора, зберігаючи порядок на робочому місці. MSI Power Link з HDMI CEC дозволяє вмикати міні-ПК кнопкою на моніторі, забезпечуючи тим самим більшу ефективність та кращий користувацький досвід.
Технологія HDR Ready забезпечує насиченіші кольори, глибшу контрастність та яскраві деталі для реалістичного перегляду. Чи то для роботи, фільмів чи ігор, вона виводить продуктивність екрана на новий рівень. Насолоджуйтесь чистим, потужним звуком завдяки вбудованим динамікам, які покращують мультимедійні враження, не захаращуючи ваш робочий простір.
Відгуки покупців про Монітор MSI 27" PRO MP273 E14A IPS Black 144Hz
Хіти продажівДивитися все