Процесор Intel Core i7 14700F 2.1GHz (33MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Box (BX8071514700F)
У кошику
Наявність кулера:
з кулером без кулера
Тип упаковки:
Box Tray
Сокет - LGA1700 / Сімейство процесора - Core i7 / Кількість ядер процесора - 20 ядер / Внутрішня тактова частота (ГГц) - 2,1 - 5,4 / Кількість потоків - 28 / Тепловиділення - 65 Вт / Модель інтегрованої графіки - без графіки /
Основнi характеристики
Сокет: LGA1700
Сімейство процесора: Core i7
Кількість ядер процесора: 20 ядер
Тип упаковки: Box
Ядро
Кількість потоків: 28
Техпроцесс: 7 нм
Тепловиділення: 65 Вт
Кеш L2: 28 МБ
Кеш L3: 33 МБ
Покоління процесорів Intel: Intel 14 Gen (Raptor Lake Refresh)
Пам'ять
Тип пам'яті: DDR4 / DDR5
Максимальна частота пам'яті: 3200 МГц / 5600 МГц
Додатково
Для ігор: так
Наявність кулера: з кулером
Технології: Intel Hyper-Threading, Intel TurboBoost
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.