Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140 Total Care RR9177WH
Артикул: 538533
Арт. 538533
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - робот-пилосос
/ Тип прибирання - сухе, вологе
/ Потужність всмоктування - 5000 па
/ Об'єм контейнера збору пилу - 350 мл
/ Тип оброблюваного покриття - килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття
/ Технологія навігації - лазерна LDS
/ Час роботи від акумулятора на 1 заряді - 120 хв
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140 Total Care RR9177WH
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | робот-пилосос |
| Основнi характеристики | |
| Тип прибирання: | сухе, вологе |
| Потужність всмоктування: | 5000 па |
| Керування: | через смартфон |
| Об'єм контейнера збору пилу: | 350 мл |
| Об'єм контейнера для води: | 320 мл |
| Тип оброблюваного покриття: | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Рівень шуму: | 70 дБ |
| Висота подолання порогів: | 18 мм |
| Технологія навігації: | лазерна LDS |
| Модель: | X-Plorer Serie 140 |
| Функції | |
| Автоматична підзарядка: | є |
| Прибирання за розкладом: | є |
| Продовження прибирання після підзарядки: | є |
| Складання картки приміщення: | є |
| Сумісність із голосовими помічниками: | є |
| Система антизаплутування в дротах: | є |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання: | є |
| Датчики | |
| Датчик перешкод: | є |
| Датчик забруднення: | є |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора: | 4 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді: | 120 хв |
| Ємність акумулятора: | 2200 мАг |
| Особливості | |
| Камера: | є |
| Індикація | |
| Рух робота на карті: | є |
| Фізичні характеристики робота-пилососа | |
| Розміри (ШхВхГ): | 342 х 342 х 95 мм |
| Вага: | 3.6 кг |
| Цвет: | White |
| Комплектація | |
| Комплектація: | насадки, зарядна док-станція, робот-пилосос, мультитул для чищення робота, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140 Total Care RR9177WH
Виявлення низьких перешкод
Точне виявлення низьких перешкод та ефективне їх уникнення — для легкого прибирання без необхідності забирати все з підлоги перед запуском робота-пилососа.
Розумна навігація
Точна технологія лазерного виявлення забруднень на 360 градусів (LDS) та постійне картування забезпечують бездоганне очищення підлог. Пилосос не пропустить навіть найменшого відрізка, жодна ділянка не залишиться неприбраною.
Висока потужність всмоктування
5000 Па для оптимального збирання. Пил і бруд легко забираються завдяки високій потужності всмоктування.
Smart Aqua Power System
Електронна подача контролює витрату води під час миття (з сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) та дозволяє встановлювати рівень вологості в кімнаті.
Очищення подвійної дії
2-в-1 пилососить та миє одночасно завдяки системі Smart Aqua Power System та електрощітці та бічній щітці для важкодоступних місць.
Спеціальні функції
Повністю делегуйте свої обов’язки щодо прибирання за допомогою індивідуальних автоматичних процедур та керування через Wi-Fi зі смартфона.
Нон-стоп авточистка: у режимі Eco ваш робот-пилосос буде прибирати 120 хвилин за один прохід і повертатиметься на док-станцію для підзарядки перед автоматичним відновленням.
Точне виявлення низьких перешкод та ефективне їх уникнення — для легкого прибирання без необхідності забирати все з підлоги перед запуском робота-пилососа.
Розумна навігація
Точна технологія лазерного виявлення забруднень на 360 градусів (LDS) та постійне картування забезпечують бездоганне очищення підлог. Пилосос не пропустить навіть найменшого відрізка, жодна ділянка не залишиться неприбраною.
Висока потужність всмоктування
5000 Па для оптимального збирання. Пил і бруд легко забираються завдяки високій потужності всмоктування.
Smart Aqua Power System
Електронна подача контролює витрату води під час миття (з сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) та дозволяє встановлювати рівень вологості в кімнаті.
Очищення подвійної дії
2-в-1 пилососить та миє одночасно завдяки системі Smart Aqua Power System та електрощітці та бічній щітці для важкодоступних місць.
Спеціальні функції
Повністю делегуйте свої обов’язки щодо прибирання за допомогою індивідуальних автоматичних процедур та керування через Wi-Fi зі смартфона.
Нон-стоп авточистка: у режимі Eco ваш робот-пилосос буде прибирати 120 хвилин за один прохід і повертатиметься на док-станцію для підзарядки перед автоматичним відновленням.
Відео
Відгуки покупців про Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140 Total Care RR9177WH