Вентилятор AeroCool Frame X 12 PWM ARGB White (ACF3-FM11217.21)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1800 об/хв |
| Повітряний потік: | 61.5 CFM |
| Рівень шуму: | 36.6 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin + 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 4.32 Вт |
| Номінальний струм: | 0.36 A |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 30000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | прозорий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |

Стиль під будь-який настрій
П'ять змінних кольорових панелей дозволяють миттєво адаптувати зовнішній вигляд вентилятора до інтер’єру вашого ПК. Проста заміна рамок забезпечує ексклюзивний дизайн вашої ігрової системи.
.jpg)
Заворожливе ARGB-підсвічування
Напівпрозорі лопаті підсилюють яскраві світлові ефекти, створюючи вражаюче шоу, яке легко синхронізується з топовим програмним забезпеченням материнських плат для керування ARGB.

Максимальний потік повітря, мінімальний нагрів
9-лопатева конструкція посилює повітряний потік та покращує відведення тепла. Це дозволяє підтримувати низьку температуру компонентів та забезпечує їхню максимальну продуктивність навіть при високих навантаженнях.

Тиша в кожному оберті
Завдяки спеціальним антивібраційним вставкам вентилятор працює надзвичайно тихо. Позбудьтеся дратівливого гулу та резонансу — насолоджуйтесь прохолодою системи в повній тиші.

Відгуки покупців про Вентилятор AeroCool Frame X 12 PWM ARGB White (ACF3-FM11217.21)