Процесор Intel Core i5 9400F 2.9GHz (9MB, Coffee Lake, 65W, S1151) Box (BX80684I59400F)
У кошику
22
Сокет - LGA1151 / Сімейство процесора - Core i5 / Кількість ядер процесора - 6 ядер / Внутрішня тактова частота (ГГц) - 2,9 - 4,1 / Кількість потоків - 6 / Тепловиділення - 65 Вт / Модель інтегрованої графіки - без графіки /
Призначення
Призначення: для настільного ПК
Основнi характеристики
Сокет: LGA1151
Сімейство процесора: Core i5
Кількість ядер процесора: 6 ядер
Тип упаковки: Box
Ядро
Кількість потоків: 6
Техпроцесс: 14 нм
Тепловиділення: 65 Вт
Кеш L1: 6 х 32 КБ - 6 х 32 КБ
Кеш L2: 6 х 256 КБ
Кеш L3: 9 МБ
Пам'ять
Тип пам'яті: DDR4
Максимальна частота пам'яті: 2666 МГц
Додатково
Модель інтегрованої графіки: без графіки
Розблокований множник: відсутній
Наявність кулера: з кулером
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Технології:
-Intel Advanced Encryption Standard Instructions
-Intel Secure Key
-Intel OS Guard