Робот-пилосос TP-Link Tapo-RV50-Pro-Omni
Артикул: 608070
Арт. 608070
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
21 999 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
6
21 999 ₴
В наявності
21 999 ₴
В наявності
від 3 667 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - робот-пилосос з самоочищуванням
/ Тип прибирання - сухе, вологе
/ Потужність всмоктування - 15000 Па
/ Об'єм контейнера збору пилу - 3000 мл
/ Тип оброблюваного покриття - тверда підлога, килим
/ Технологія навігації - лазерная dToF
/ Час роботи від акумулятора на 1 заряді - 250 хв
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Робот-пилосос TP-Link Tapo-RV50-Pro-Omni
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Основнi характеристики | |
| Тип прибирання: | сухе, вологе |
| Потужність всмоктування: | 15000 Па |
| Керування: | через смартфон |
| Об'єм контейнера збору пилу: | 3000 мл |
| Об'єм контейнера для води: | 5000 мл |
| Тип оброблюваного покриття: | тверда підлога, килим |
| Потужність: | 75 Вт |
| Висота подолання порогів: | 20 мм |
| Технологія навігації: | лазерная dToF |
| Модель: | Tapo RV50 Pro Omni |
| Функції | |
| Автоматична підзарядка: | є |
| Прибирання за розкладом: | є |
| Продовження прибирання після підзарядки: | є |
| Автозбільшення потужності на килимах: | є |
| Станція автовивантаження сміття: | є |
| Складання картки приміщення: | є |
| Система антизаплутування в дротах: | є |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання: | є |
| Датчики | |
| Датчик перешкод: | є |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора: | 4 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді: | 250 хв |
| Ємність акумулятора: | 5200 мАг |
| Особливості | |
| Віртуальні стіни: | є |
| Камера: | є |
| Турбощітка: | є |
| Індикація | |
| Рух робота на карті: | є |
| Фізичні характеристики робота-пилососа | |
| Розміри (ШхВхГ): | 350 х 100 х 350 мм |
| Цвет: | Black |
| Фізичні характеристики станції | |
| Розміри (ШхВхГ): | 475 х 480 х 350 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація: | робот-пилосос, бічна щітка, кабель живлення, HEPA-фільтр, знімна основа, ганчірка/насадки для вологого прибирання, засіб для очищення твердих підлог, модуль проти запахів, станція Omni Dock |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Робот-пилосос TP-Link Tapo-RV50-Pro-Omni
TP-Link Tapo RV50 Pro Omni – це робот-пилосос з вологим прибиранням та розумною док-станцією Omni. Модель забезпечує потужність всмоктування 15 000 Па, автоматичне зняття ганчірки на килимах та миття ганчірки гарячою водою 60°C. Док-станція автоматично спустошує пилозбірник, миє та сушить ганчірку.
Відео
Відгуки покупців про Робот-пилосос TP-Link Tapo-RV50-Pro-Omni