Поради щодо вибору надійного SSD для ноутбука

SSD (Solid State Drive) для ноутбука - це твердотільний накопичувач даних, який використовується як електронна альтернатива традиційним жорстким дискам. Він забезпечує більшу швидкість читання та запису даних, можливість швидкого запуску програм та операційної системи, а також більш надійне зберігання інформації. SSD мають більш маленький розмір і менше схильні до механічних пошкоджень, що робить їх ідеальним вибором для ноутбуків.

Обсяг пам'яті твердотільних накопичувачів

SSD для ноутбуків доступні в широкому діапазоні об'ємів пам'яті, починаючи від 128 ГБ до 4 ТБ і більше. Оптимальний обсяг пам'яті залежить від ваших потреб та бюджету.

Для звичайного використання, такого як інтернет-серфінг, офісні програми, перегляд відео та інше, 256 ГБ або 512 ГБ SSD можуть бути достатніми. Однак, якщо вам потрібно зберігати велику кількість даних, встановлювати великі програми або ігри, варто розглянути моделі з об'ємом 1 ТБ або більше.

Також важливо враховувати й інші характеристики SSD, такі як швидкість читання/запису, тип підключення (SATA, NVMe), надійність та гарантія виробника. Виходячи з потреб, виберіть SSD із відповідним обсягом пам'яті та характеристиками для оптимальної продуктивності вашого ноута. Здійснюючи вибір СДД для ноутбука важливо враховувати свої плани в роботі та фінансові можливості.

Тип флеш-пам'яті SSD накопичувачів для ноутбука

Існує кілька типів флеш-пам'яті, що використовуються в SSD-накопичувачах для ноутбуків. Основні включають:

 1. NAND Flash є найбільш поширеним типом для SSD. Вона поділяється на SLC (Single Level Cell), MLC (Multi Level Cell), TLC (Triple Level Cell), QLC (Quad Level Cell) NAND. SLC має високу продуктивність і тривалий термін служби, але є дорожчим. MLC, TLC, та QLC мають більш високу щільність зберігання, але меншу продуктивність та термін служби. Загалом більшість SSD на ринку використовують MLC або TLC NAND.
 2. NVMe (Non-Volatile Memory Express) є протоколом передачі даних для SSD, який забезпечує вищу швидкість передачі даних у порівнянні з традиційним SATA. SSD з інтерфейсом NVMe пропонують високу продуктивність та швидкість читання/запису.
 3. 3D NAND – це технологія, яка дозволяє збільшувати ємність NAND чіпа за рахунок вертикального шару клітин пам'яті. Це дає можливість створювати SSD з більш високою ємністю та нижчою вартістю.

Для більшості користувачів SSD на основі MLC або TLC NAND з інтерфейсом NVMe забезпечать оптимальне поєднання продуктивності, надійності та ціни. Однак вибір типу флеш-пам'яті може залежати від ваших потреб, бюджету та очікувань від продуктивності. При виборі SSD звертайте увагу на ці параметри, щоб вибрати оптимальне рішення для ноутбука.

Термін експлуатації SSD накопичувачів для ноутбука

Термін експлуатації залежить від кількох факторів, включаючи якість самого накопичувача, кількість використання, умови експлуатації та інше. Зазвичай сучасні SSD накопичувачі мають термін експлуатації від 3 до 10 років.

Для продовження терміну експлуатації SSD накопичувачів для ноутбука можна дотримуватися кількох рекомендацій:

 1. Регулярно робити резервне копіювання даних, щоб уникнути їх втрати при можливій поломці накопичувача.
 2. Уникайте частого перезаписування даних, оскільки це зменшує термін служби SSD.
 3. Встановлювати оновлення прошивки накопичувача, щоб виправляти можливі помилки та покращувати продуктивність.
 4. Уникати екстремальних температур та впливу магнітних полів, оскільки вони можуть пошкодити накопичувач.

Якщо вас цікавить як підібрати ssd для ноутбука та забезпечити його тривалу та коректну роботу, рекомендується прислухатися до вищевказаних порад. Це допоможе значно продовжити термін експлуатації накопичувача.

У документації, що додається, інформація про час експлуатації вказується наступними параметрами:

 • MTBF - час напрацювання на відмову, що вказується в мільйонах годин
 • TBW — кількість інформації, яку можна записати на диск, обчислюється в петабайтах (Пб)

Найчастіше це орієнтовні показники, але чим вони вищі, тим модель буде перспективнішою у використанні.

Форм-фактор SSD накопичувачів для ноутбука

Існує кілька форм-факторів SSD-накопичувачів, які можуть використовуватися для ноутбуків. Вони визначають конструкцію та розміри. Вибір типорозміру накопичувача слід робити ґрунтуючись із конструкції та наявності вільних слотів ноута. Найбільш поширені форм-фактори, які підходять для встановлення в ноутбуки, включають:

 1. 2.5-дюймовий SATA SSD. Це один із найпоширеніших форм-факторів для SSD накопичувачів у ноутбуках. Він має розмір 2.5 дюйма та використовує інтерфейс SATA для підключення до материнської плати.
 2. M.2 SSD. Ще один популярний форм-фактор для ноутбуків. M.2 SSD має компактніший розмір і використовує інтерфейси, такі як SATA або PCI Express, для підключення до системи.
 3. NVMe SSD. Форм-фактор SSD, який використовує інтерфейс NVMe (Non-Volatile Memory Express) для забезпечення високої продуктивності. NVMe SSD часто використовується у ноутбуках для підвищення швидкості роботи системи.

Ці форм-фактори SSD накопичувачів можуть бути використані в більшості сучасних ноутбуків, але перед покупкою необхідно переконатися, що вибраний накопичувач сумісний з вашим пристроєм.

Інтерфейс підключення SSD дисків для ноутбуків

Існує кілька способів підключення SSD дисків до ноутбуків:

 1. Внутрішнє підключення. Для цього необхідно відкрити корпус ноута і встановити SSD в слот або підключити його до порту SATA на материнській платі. У більшості ноутбуків для встановлення SSD потрібно зняти кришку знизу або знайти доступний слот для встановлення диска.
 2. Зовнішнє підключення. Для цього можна використовувати зовнішній кожух SSD, який підключається до ноутбука через USB-порт або Thunderbolt. Цей спосіб зручніший, тому що не вимагає розбирання ноутбука і дозволяє легко переносити дані між пристроями.
 3. Підключення через спеціальний адаптер або док-станцію. Існують спеціальні адаптери або док-станції, які дозволяють підключити диск SSD через порт USB або Thunderbolt. Цей спосіб також зручний та підходить для тих, кому не хочеться відкривати корпус.

Вибір способу підключення залежить від конкретної моделі ноутбука, цілей використання та переваг користувача. Наприклад, накопичувачі 2,5” підключають роз'ємом SATA. Накопичувачі форм-фактора M.2 також приєднуються через шину SATA. Але це краще зробити через слот PCI, це дасть вищу швидкість роботи.

Зверніться до консультантів або фахівців під час вибору SSD диска, вивчіть документацію — ідентичність роз'ємів не говорить про сумісність, захистіть свій ноутбук від неправильного підключення.

Швидкість читання та запису SSD дисків для ноутбуків

Швидкість читання та запису SSD дисків для ноутбуків може змінюватись в залежності від конкретної моделі та виробника. В середньому швидкість читання SSD дисків для ноутбуків може бути від 500 до 3500 Мб/с, а швидкість запису - від 400 до 3000 Мб/с. Різні фактори, такі як тип підключення (SATA, NVMe), пам'ять (TLC, MLC, QLC) та виробник, можуть також впливати на швидкість читання та запису диска SSD.

Серед рекомендацій, як вибрати ssd для ноутбука, також слід враховувати такий момент, що ціна на моделі зростає пропорційно швидкостям. Чим вони вищі – тим більше доведеться заплатити. Велика швидкість для геймерів, якщо диск призначений для зберігання файлів, цей показник не має значення. Як показує практика, зазначені в характеристиках показники швидкості є теоретичними параметрами і практично недосяжні. Вони будуть значно меншими.

Зовнішній чи внутрішній твердотільний накопичувач?

Вибір між зовнішнім і внутрішнім накопичувачем для ноутбука залежить від ваших конкретних потреб і переваг.

Внутрішній накопичувач

Переваги:

 • швидка швидкість читання та запису даних, оскільки він буде підключений безпосередньо до материнської плати ноутбука
 • може бути встановлений всередину ноутбука та не займає додатковий простір
 • кращий захист даних, оскільки не схильний до фізичних ушкоджень

Недоліки:

 • потрібні певні навички та знання для його встановлення
 • необхідно відкривати ноутбук для встановлення, що може призвести до втрати гарантії
 • обмежений об'єм зберігання, оскільки залежить від внутрішнього слота ноутбука

Зовнішній накопичувач

Переваги:

 • легко підключається до ноутбука через USB або Thunderbolt та не вимагає спеціальних навичок для обслуговування
 • зручний для перенесення даних між пристроями та для створення резервних копій
 • може бути використаний з кількома пристроями

Недоліки:

 • зазвичай повільніше внутрішнього накопичувача через інтерфейс USB
 • може знадобитися додатковий простір для його зберігання та використання
 • більш схильний до фізичних ушкоджень і крадіжки

Отже, якщо вам важлива швидкість читання та запису даних і ви готові пожертвувати зручністю перенесення, то внутрішній накопичувач SSD може бути найкращим вибором. Якщо вам потрібний додатковий простір для зберігання або зручніше переносити дані між різними пристроями, то зовнішній накопичувач SSD може бути кращим.

Вибір виробника: список визнаних лідерів ринку

На ринку існує безліч виробників SSD дисків для ноутбуків, і вибір кращого залежить від індивідуальних потреб та уподобань користувача. Однак деякі з найпопулярніших і надійних виробників включають:

 1. Samsung. Є одним із провідних виробників SSD дисків, що пропонує широкий асортимент продуктів із високою швидкістю передачі даних та надійністю.
 2. Crucial by Micron. Також є популярним вибором завдяки своїй якості та гарному співвідношенню з ціною.
 3. Intel. SSD диски відомі своєю надійністю та продуктивністю, роблячи їх відмінним вибором для користувачів, які цінують якість продукції.
 4. Western Digital. Продукти WD також користуються популярністю завдяки високій продуктивності та надійності.
 5. Kingston. Пропонує широкий вибір дисків SSD різних обсягів і цінових категорій, що робить їх доступними для широкого кола користувачів.

В цілому, вибір який краще ssd для ноутбука залежить від конкретних потреб користувача, таких як ємність, швидкість передачі даних, надійність і ціна. Слід також враховувати відгуки інших користувачів та незалежні огляди, щоб зробити адекватний вибір.

Важливо купувати в надійних інтернет-магазинах або великих торгових точках комп'ютерної техніки, які співпрацюють з перевіреними постачальниками. Гарантійний супровід товару та сервісна підтримка – важливий фактор при виборі виробника та місця придбання.

Програмні опції твердотільних накопичувачів для ноутбуків

Зазвичай, після підключення накопичувача інсталяція драйверів проводиться автоматично, без необхідності додаткових налаштувань. За бажання можна скористатися спеціальними утилітами. Це необхідно для оптимізації роботи та моніторингу системи.

Існують загальні для всіх моделей утиліти і персональні у різних брендів. Багато моделей SSD дисків, особливо останніх поколінь, мають ряд додаткових опцій, які полегшують роботу і роблять її більш комфортною. Це може бути:

 1. TRIM підтримка - це опція, яка допомагає оптимізувати продуктивність SSD шляхом видалення даних, що не використовуються, і поліпшення роботи контролера пам'яті.
 2. Додаткові утиліти для моніторингу та керування накопичувачем – деякі виробники пропонують спеціальне програмне забезпечення для контролю стану SSD, а також для налаштування функцій та продуктивності.
 3. Підтримка апаратного шифрування даних – опція, яка забезпечує додатковий рівень безпеки даних на накопичувачі.
 4. Опція партиціонування та клонування – зручний засіб для створення окремих розділів на SSD та клонування даних за допомогою спеціального ПЗ.
 5. Регулювання швидкості обертання вентилятора – деякі SSD можуть надавати можливість керувати швидкістю обертання вентилятора для оптимізації температури та шуму роботи накопичувача.
 6. Резервне копіювання та відновлення даних — деякі виробники пропонують можливість автоматичного резервного копіювання даних із SSD на віддалене сховище або інший накопичувач.
 7. Регулювання енергоспоживання – опція, яка дозволяє настроювати споживання енергії та керувати енергозбереженням для збільшення тривалості роботи ноутбука від батареї.
 8. Код корекції помилок.

Чим більший перелік програмних опцій, тим надійніше працюватиме ваш твердотільний накопичувач.

Зовнішній вигляд пристрою

Дизайн диска не впливає на його функції, але навіть аксесуар SSD може бути стильним і зі своїми фірмовими нюансами. Як варіант - текстурований корпус приховує дрібні забруднення та відбитки пальців або додатковий захист від пилу та вологи.

Твердотільні накопичувачі (SSD) зазвичай мають компактний прямокутний форм-фактор, що робить їх легкими та зручними для встановлення у безлічі пристроїв. Вони часто мають металевий корпус для захисту від пошкоджень та тепловідведення. Розміри SSD можуть змінюватись від невеликих карт пам'яті до більших 2,5-дюймових дисків, що використовуються в настільних ПК та ноутбуках. Деякі моделі мають світлодіодні індикатори, що дозволяють користувачеві бачити статус роботи пристрою.

Рекомендації щодо використання: чого не варто робити з SSD диском

Рекомендується дотримуватися рекомендацій як вибрати жорсткий диск для ноутбука ssd і, щоб продовжити термін служби та зберегти високу продуктивність, слід уникати наступних дій:

 1. Не заповнюйте диск повністю. Рекомендується залишати вільний простір на диску SSD не менше 10-15% від загального обсягу. Це дозволить уникнути уповільнення роботи диска та підвищить його ефективність.
 2. Не рекомендується використовувати SSD для постійного запису великих обсягів даних, оскільки це може скоротити термін його служби. Для таких завдань найкраще використовувати звичайний жорсткий диск.
 3. Не вимикайте живлення диска SSD під час запису даних, оскільки це може призвести до пошкодження файлів та зниження продуктивності.
 4. Уникайте частого перезаписування даних на диску SSD, оскільки це зменшує його ресурс і може призвести до появи помилок.
 5. Не встановлюйте антивірусні програми та інші програми для оптимізації жорстких дисків, які не призначені для технологій SSD. Вони можуть негативно вплинути на продуктивність та термін служби SSD.
 6. Не використовуйте програми для дефрагментації.
 7. Не використовуйте накопичувачі зі старими операційними системами, наприклад, Windows XP або Vista.

Дотримуючись цих порад, реально значно збільшити час роботи та зберегти ефективну працездатність диска, надійно зберегти потрібну інформацію.

Читайте також

Вирушаючи в подорож люди беруть із собою техніку, яка робить їхній відпочинок комфортнішим. А коли йдеться про роботу на будівельному майданчику або в суворих погодних умовах, найважливішими стають міцність, захист від води та бруду, низьких та високих температур та інших екстремальних умов використання. Планшет Oscal Spider 8 підходить як для активних мандрівок, так і для "брудної" роботи.
Технологія QLED являє собою використання світлодіодів на квантових точках. Вона робить картинку чіткішою і яскравішою, а перенесення кольорів - точним. Це є їхньою перевагою перед звичайними LED екранами. Відкриття квантових точок відбулося 1981 року, а перший телевізор на основі цієї технології надійшов у продаж 2011 року. Така перерва зумовлена тим, що технічні рішення, які дали змогу робити квантові крапки необхідного розміру, стали доступні тільки в минулому десятилітті.
Настав час задуматися про те, як покращити якість трансляції звуку, якщо ваш рівень вимагає бездоганного звучання на виході під час стримування або після запису ролика чи подкасту. Одного мікрофона буде недостатньо, особливо якщо є необхідність налаштування звуку та підключення додаткових пристроїв. Звукова карта виведе на новий рівень якості ваші записи та стриму.
У світі сучасних комп'ютерних технологій найпопулярнішим способом зберігання даних є SSD (Solid State Drive). SSD значно перевершує за швидкістю читання і запису традиційні жорсткі диски. Актуальним питанням при такому способі зберігання інформації залишається безпека даних, які зберігаються на спеціальних, вразливих до зовнішніх впливів флеш-модулях.
Придбання твердотільного накопичувача – відмінний варіант для розширення обсягу флеш-пам'яті, підвищення ефективності та швидкодії роботи вашого ПК. Він чудово підходить, щоб запускати вимогливі проги та іграшки завдяки швидкісному завантаженню даних та безшумній роботі, стійкий до ударів. Нижче ми опишемо різні типи флеш пам'яті ssd, їх плюси та мінуси. А також розповімо про те, який тип осередків пам'яті ssd вважається найбільш надійним, як вибрати найкращий варіант, щоб забезпечити високопродуктивну та безперебійну роботу вашого обладнання.
Будь-якому геймеру знайома проблема розриву зображення під час гри. Спотворення картинки (screen tearing) - неприємний візуальний дефект, який може проявитися на екрані комп'ютера у разі, коли він прагне одночасно відобразити два різні кадри (фрейми).
Сучасні комп'ютери та ноутбуки оснащені інноваційними твердотілими носіями, які дають можливість зберігати інформацію у великому обсязі та оперативно нею обмінюватися. Їх експлуатаційні здібності забезпечують надійну безпеку даних через високі зносостійкі характеристики. Найбільш популярними моделями є SSD Sata чи NVMe.
Розрахунок енергоспоживання комп'ютера в першу чергу залежить від типу пристрою, використовуваних програм, інтенсивності експлуатації. Також цей параметр впливає витрата окремих компонентів ПК. Рівень споживання в активному режимі може обчислюватися десятками та сотнями Ватт за годину. Сьогодні користувачеві доступні різні способи контролювати цей процес. Контролювати та раціонально витрачати енергію, допоможуть енергоефективні комплектуючі, а також використання спеціальних моніторингових програм.
Через постійні обстріли об'єктів енергосистеми в Україні спостерігаються проблеми з електроживленням. У деяких будинках, офісах, магазинах, кафе електроенергія з'являється лише на кілька годин на день. А стрибки напруги просто "вбивають" техніку. Є кілька варіантів приладів, які можуть допомогти убезпечити та захистити домашнє обладнання.
Якість зображення, яке продукується монітором, залежить від технічних характеристик мікроболометра. Цей елемент відповідає за реагування на швидку зміну кадрів, за повну і глибоку перенесення кольорів, яскравість і контрастність. Саме баланс цих властивостей дає у відповідь питання, що краще – ips чи va, а може TN?
Геймерські крісла – це моделі, спеціально розроблені для гравців, які проводять багато часу за комп'ютером або консоллю. Вони мають низку переваг перед звичайними комп'ютерними або офісними стільцями, і завдяки своїй особливій конструкції можуть значно покращити ігровий досвід.
Створення власного домашнього сервера для зберігання даних - це не просто технічний проєкт, це можливість забезпечити себе надійним та гнучким інструментом управління інформацією. Нові технології дозволяють кожному створити свій власний NAS (Network Attached Storage) - систему збереження даних, яка забезпечує доступ до файлів із будь-якої точки світу. Як зібрати нас? Давайте розглянемо посібник з вибору найбільш відповідного варіанта для ваших потреб, а також, які переваги готових рішень та саморобних систем.
IF Design Awards – це міжнародний конкурс, заснований у 1954 році дизайнерським форумом у Ганновері. Протягом 70 років спеціальна комісія із 70-90 експертів оцінює дизайн інтер'єру, упаковки, інтерфейсів, а також промисловий, архітектурний, сервісний, концептуальний та інші види дизайну. Це одна з найважливіших міжнародних премій, яка об'єднує виробників із 72 країн та мотивує їх на створення креативних, ергономічних та зручних виробів.
З кожним днем вимоги до мобільності стають дедалі вищими. Якщо раніше ноутбук повністю відповідав їм, то сьогодні люди шукають ще компактніший гаджет, який, проте , буде здатний виконувати функції ноутбука для роботи і для розваг. Oscal Pad 18 – це саме такий пристрій.
Ефективність СВО залежить не тільки від якості самого охолодження, а й від каркасу, в якому буде зібрано ваш ПК. Розумний вибір корпусу під водяне охолодження допомагає досягти оптимального температурного режиму та, отже, продовжити життя всіх компонентів системи. Ми опишемо найактуальніші моделі на сьогоднішній момент.
Останні досягнення комп'ютерних технологій дозволяють підвищити комфорт виконання робочих завдань, покращити якість відпочинку та розваг за монітором. Висока роздільна здатність відіграє важливу роль у підвищенні візуального відтворення зображень і тексту на екрані. Вибираємо full hd монітор. Чим вище роздільна здатність, тим чіткіше і детальніше буде картинка, що особливо важливо при роботі з графікою, відео та іншими творчими завданнями.
Аудіоадаптери часто знаходяться на задвірках уваги користувачів, однак, лише випробувавши їх функціонал, можна по-справжньому відчути різницю між вбудованим аудіо та спеціалізованим обладнанням, створеним виключно для відтворення звуку. І це ми не говоримо про студійні пристрої, відсутність яких ускладнює нормальне записування вокалу та музичних інструментів.
Робота на кількох екранах – це як мати кілька столів на одній кухні: у вас більше місця для різних справ. Ми розповімо, як під'єднати два монітори до ПК, щоб робити все швидше та зручніше.
Робота з ПК стала невід'ємною частиною життя. Іноді виникають непередбачені ситуації, які можуть зменшити продуктивність або поставити під загрозу всю роботу. Наприклад, перегрівання комп'ютера. Саме тому потрібно чітко розуміти, як захистити ноутбук від перегріву.
Нижче ми розглянемо види підключення монітора, від класичних VGA та DVI до сучасних HDMI, DisplayPort та бездротових технологій.
Місця для зберігання файлів ніколи не буває багато, особливо коли йдеться про мультимедіа високої роздільної здатності. Зовнішній жорсткий диск хоч і зручний у певних випадках, але його потрібно носити з собою, що не завжди зручно. Для створення централізованої бібліотеки даних з можливістю віддаленого доступу часто використовуються мережеві сховища даних NAS.
Без комп'ютера чи ноутбука складно уявити сучасне життя. Робота, навчання, спілкування чи відпочинок — все пов'язане із цією незамінною електронікою. На жаль, після закінчення часу можливості помічника знижуються, він починає повільніше працювати і зависати.
Будь-який комп'ютер або ноутбук вибирається не тільки на вигляд, але, головне, за потужністю. Якщо для робочого ноутбука можна підібрати більш бюджетні моделі з меншою потужністю, то для ігрового комп'ютера або ноутбука потужність - це основа. Купівля блоку живлення для ігрового ПК має стати серйозним та відповідальним кроком навіть для новачка-геймера.
Бездротові пилососи стали буденністю. Сьогодні їх можна купити за цілком прийнятними цінами, при цьому вони значно перевершують своїх дротових предків за функціоналом та зручністю. Розглянемо кілька топових моделей акумуляторних пилососів, які ідеально підійдуть для прибирання вдома.
Сучасні навушники – невід'ємний атрибут повсякденного життя. Ми використовуємо їх для отримання інформації, прослуховування музики та занурення в ігри, не створюючи шуму для оточуючих. У цій статті ми розповімо, які види даного обладнання бувають, чим вони відрізняються і як правильно вибрати гарнітуру для ПК.
Розберімось, чим відрізняється механічна клавіатура від мембранної – це допоможе вам зробити правильний вибір відповідно до індивідуальних потреб.
Стильний зовнішній вигляд моноблоків, компактність та зручність використання роблять їх привабливим вибором серед широкого кола користувачів. Нижче ми розглянемо, чому ці девайси такі популярні, і порівняємо їх з традиційними ПК, щоб допомогти вам зробити правильний вибір при покупці нової комп'ютерної техніки.
Активні користувачі ПК, у тому числі і геймери, потребують гарної пам'яті, тому що доводиться закачувати багато ігор. Важливо, щоб комп'ютер працював безперебійно. Для цього потрібні потужні оперативна пам'ять, відеокарта. Звичайно, не всі можуть купувати нову, більш функціональну комплектуючу щороку. Розглянемо, як безпечно розігнати відеокарту із меншими витратами.
Робота за комп'ютером і навчання мають на увазі часте проведення перед екраном. Для того щоб з комфортом виконувати завдання та не зіпсувати зір, потрібно правильно вибирати відповідний монітор.
Клавіатура та комп'ютерна миша – постійні атрибути будь-якого ПК. Вони призначені як для роботи, так і для розваг. Разом з розвитком ігрової індустрії на ринку електроніки з'явилася велика кількість різних девайсів, які суттєво спрощують життя геймера, наприклад, джойстик або геймпад. Придбати ігровий пристрій - гарне рішення, оскільки клавіатура і миша не завжди настільки функціональні, як гаджети для ігор. З джойстиком чи геймпадом легко відчути себе повноцінним учасником подій у грі – керуванні автомобілем чи літаком, у військовій грі, у різних симуляторах.
До Дня народження Click разом з благодійним фондом гурту “Антитіла” починаємо благодійну лотерею! Розігруємо три iPhone 15 Pro, щоб зібрати 1 мільйон гривень на 50 FPV-дронів! Про те як виграти айфон - читайте в тексті.
Миша – це пристрій, який звичайні користувачі вибирають навмання, ґрунтуючись на зовнішньому вигляді. Однак, такий підхід абсолютно не підходить для геймерів. Їм потрібне особливе обладнання з покращеними характеристиками, різноманітним функціоналом та стильним дизайном. Професійні гравці шукають аксесуар, який ідеально поєднується з рукою та забезпечує перевагу в іграх. У цій статті ми розглянемо особливості такого девайса і поділимося порадами щодо вибору мишки для ігор з огляду на останні тенденції від виробників.
Ігрова клавіатура є одним із ключових компонентів обладнання для геймерів. Вона має низку особливостей, включаючи високоякісні клавіші, здатні забезпечити максимальну швидкість натискання та надійність, додаткові функціональні клавіші, можливість програмування макросів, а також ефектне підсвічування. У цій статті ми підкажемо, яку клавіатуру вибрати для ігор, а також розглянемо основні особливості таких пристроїв.
У світі комп'ютерних ігор підвищення рівня FPS грає вирішальну роль у забезпеченні плавності та реалістичності геймплею. У цій статті ми розповімо про ефективні методи та техніки, що допомагають підвищити ФПС та забезпечити покращений ігровий досвід для кожного геймера.
Ринок комп'ютерної техніки регулярно поповнюється різноманітними комплектуючими. Інноваційні технології розвиваються стрімкими темпами, тому такі елементи, як відеокарта та процесор згодом слабшають і працюють повільніше, гірше. Нові пропозиції виходять на рейтингові позиції. Через швидкі зміни в комп'ютеризації постає питання модернізації ПК. Найчастіше з проблемою стикаються геймери. Це з розвитком ігрової промисловості. Нові ігри створюються з мінімальними вимогами, для яких важлива відмінна продуктивність. Правильно виконаний апгрейд старого ПК – гарантія швидкого запуску ігор останнього покоління, програм та програм протягом п'яти років.
Навіщо потрібна оптимізація ноутбука? Як прискорити його роботу? Якщо користувач зауважує, що техніка починає раптово відключатися, або програми «підвисають», з'явився синій або чорний «екран смерті» – це є причини зайнятися модернізацією обладнання.
Відеоплата є важливим компонентом комп'ютера, завдання якого забезпечити обробку даних та відображення графіки на екрані. Кожен користувач прагне максимально ефективно використовувати свій ПК: працювати з новими програмами, насолоджуватися якісним зображенням, дивитися відео та грати в ігри без зависань та гальм. Тому користувачів цікавить, як правильно вибрати відеокарту під свою материнку. Ми розглянемо ключові критерії підбору пристрою з огляду на роз'єми, потужність, інтерфейси та інші важливі фактори.
Коли йдеться про комп'ютер, процесор зазвичай вважається його "серцем", а материнська плата відіграє роль нервової системи. Вона забезпечує функціонування ЦП, постачає його енергією і забезпечує взаємодію з іншими компонентами ПК. Ми розповімо, як правильно поєднати ці два компоненти в збірці.
Інтер'єр та атмосфера в нашому будинку відіграють важливу роль у створенні комфорту та відпочинку. Крім меблів та декору, важливим є вибір кольору побутової техніки. Ця техніка не лише виконує свої функціональні завдання, але й може стати стильним елементом інтер'єру.
Будь-який користувач персонального комп'ютера зрештою стикається з питанням безпечного зберігання інформації. Накопичені цінні особисті фото, відео, робочі проєкти потрібно кудись складати і надійно зберігати, адже в разі поломки пристрою дуже не хочеться все це втратити. Існують різні способи зберігання інформації. Про те, чим відрізняється жорсткий диск SSD від HDD - далі в статті.
У світі сучасних комп'ютерних технологій питання вибору між SSD (твердотільним накопичувачем) і HDD (жорстким диском) для зберігання даних і запуску великої кількості сучасних високопродуктивних ігор стає актуальним для геймерів. Обидва рішення мають як свої незаперечні переваги, так і певні недоліки.
Оперативна пам'ять є компонентом тимчасового зберігання (іншими словами - короткочасною пам'яттю) комп'ютера. У ній зберігаються всі дані, які використовуються під час роботи пристрою, від переглянутого веб-сайту до пересування миші з одного боку екрана на інший. Щоразу виконується безліч процесів. Друк тексту, збереження документ або відео, вхід у відеогру - за всі ці опції відповідає оперативна пам'ять.
З кожним роком вимоги програм та ігор до обсягу доступної оперативної пам'яті в ноутбуках збільшуються. У минулому більшість ОС і програм рекомендували мати від 512 до 2048 Мб RAM, але сьогодні навіть системи початкового рівня вимагають вже як мінімум 4 Гб. У такій ситуації власникам старих пристроїв доводиться вибирати між збільшенням обсягу ОЗП та покупкою нового портативного комп'ютера. Найчастіше перевага надається першому варіанту, оскільки він економічніший. Придбання більшої величини ОЗП дозволить знизити можливість зависань і затримок при функціонуванні встановлених на ноуті програм. Головне – правильно підібрати оперативну пам'ять. Нижче ми розповімо, як це зробити.
Який процесор Intel взяти для практичного застосування? Останні кілька років з'явилися на ринку нові потужні моделі. Техніка перейшла на 10-нанометровий технологічний процес, завдяки чому енергоефективність та продуктивність зробили великий стрибок уперед. Якщо порівнювати актуальні та старі серії, то характеристики стали кращими приблизно на дев'ятнадцять відсотків. Що стосується приросту саме потужності, то рівень варіюється від п'ятнадцяти до тридцяти відсотків. Все залежить від способу тестування та безпосередньо області експлуатації.
За останні пару років ринок процесорів значно змінився. З'явилися нові продуктивні, довговічні та актуальні варіанти. Найчастіше професіонали вибирають такі моделі, як Ryzen 3 або Ryzen 5. Вони мало чим відрізняються від Intel i3 та Intel i5, крім ціни, бренду. Але ця стаття не порівнює моделі, а розповідає про те, як вибрати найкращий процесор для аматорського чи професійного застосування.
Розібратися в потоці цифр і складних визначень, що додаються до процесора, щоб вибрати той, що максимально відповідає своїм потребам, - складно. Intel і AMD на сьогодні є найбільш затребуваними брендами. Для розуміння відмінності моделей пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо цих процесорів.
Практично всі моделі персональних комп'ютерів укомплектовані вентилятором. У їхні функції входить обдув і охолодження таких важливих елементів, як блок живлення і чіпи. Вони забезпечують рух повітряного потоку всередині корпусу ПК.
Виробник систем охолодження ID-Cooling, хоч і виглядає на ринку новачком, але перші моделі випустив аж у 2003 році і зараз має у своєму арсеналі вельми солідний набір систем під будь-які вимоги. І арсенал цей поповнився новинками - низькопрофільними кулерами ID-Cooling IS-47-XT, ID-Cooling IS-47-XT White та ID-Cooling IS-40X V3 White, вентиляторами ID-Cooling AF-125-K та ID-Cooling AF-125-W, і навіть надпотужною подвійною баштою ID-Cooling SE-207-XT ARGB Black. Всі новинки доступні вже зараз. Втім, не зайвим буде розповісти про те, чим вони круті. А розповісти є про що!
Ще декілька років назад на світовому ринку відеокарт ми мали всього 2 варіанти. На сьогоднішній момент їх 4 і це додає конкуренції AMD. Яка, у свою чергу, захоплює не тільки ринок десктопів, але і портативні консолі. Втім, сьогодні розмова саме про відеокарту для ПК. RX 7600, на прикладі PowerColor Radeon RX 7600 Hellhound.
Зовнішня звукова карта (аудіокарта, звукова плата, аудіоінтерфейс, sound card) найчастіше купується для поліпшення звукової якості. Зовнішні USB звукові карти широко використовуються тими, хто бажає поліпшити якість аудіо під час прослуховування музики, запису, проведення відеоконференцій та інших аудіозв'язаних завдань. Реалістичність звукових ефектів у комп'ютерних іграх досягає свого максимуму при її використанні.
Garmin – це американський бренд спортивних годинників. Компанія стала відомою завдяки виробництву якісних GPS-навігаторів для літаків, кораблів та автомобілів. Також GPS від Garmin активно використовували військові, спортсмени та туристи. А у 2003 році компанія представила свій перший годинник – Forerunner 201. З того часу кількість серій суттєво зросла, і кожен зможе знайти для себе відповідну модель.
Самостійне складання комп'ютера з комплектуючих компонентів може спочатку здатися складним, важким завданням. Однак дотримуючись нижче наведених етапів, порядку дій - це завдання цілком здійсненне навіть для новачків. Детальна інструкція дасть змогу зробити складання комп'ютера швидким і безпроблемним.
Комплексний вибір будь-якої деталі для комп'ютера досить важливий. Це повністю відбивається на подальшій ефективності пристрою. Саме через подібну велику відповідальність під час покупки варто уважно аналізувати всі можливі аспекти придбання. Такий підхід має стосуватися всіх запчастин, зокрема й корпусу. Багато хто вважає, що своєрідна оболонка не грає ніяких функцій, крім естетичних, але це не так. Існують деякі пункти, що варто враховувати під час замовлення - вони допоможуть підібрати ідеальну запчастину для особистого девайса і не пошкодувати про це.
Під час самостійного складання персонального комп'ютера користувачі нерідко ставлять собі питання, як знайти баланс між необхідною продуктивністю і ціною комплектуючих. Нижче ми розповімо, як заощадити і зібрати комп з хорошими характеристиками.
Сьогодні комп'ютерні ігри виведені на новий рівень. Геймери називають себе кіберспортсменами, а вимоги до обладнання з кожним роком стають вищими. Великий акцент ставиться на виборі монітора. Професійний геймер під час комплектації заліза замислюється не тільки про оперативну пам'ять, процесор і відеокарту, а й про екран, який дасть максимально якісну графіку і можливість виконувати спеціальні завдання.
Можливість розширення одного порту до декількох, об'єднуючи USB-прилади (клавіатури, мишки, флешки, принтери тощо) в єдиний вузол під'єднання. По-простому - хаб покликаний збільшити кількість USB-роз'ємів. З його допомогою вирішується проблема нестачі портів, збільшуючи наявні в 2-3 рази. Великим попитом usb хаби користуються в офісних співробітників, які вантажать комп'ютери флешками. З кабелем можна не лазити щоразу під стіл до системника, а під'єднати USB прямо на робочому столі.
Материнська плата належить до компонентів комп'ютера, від яких залежить злагоджена робота і сумісність усіх елементів. Вона пов'язує в єдиний механізм усі деталі, розподіляючи електроенергію, яка подається на неї з блоку живлення.
Вибираємо оперативну пам'ять для оптимальної продуктивності Продуктивність комп'ютерів залежить від його комплектуючих, взаємопов'язаних між собою. Оновлення ОЗП може підвищити працездатність, але вибір оперативки має ґрунтуватися на сумісності планки з іншими елементами системи. Ефективність ОЗП обумовлюється типом пам'яті, тактовою частотою, форматом таймінгів, об'ємом і пропускною спроможністю шини. Кожен критерій варто розглянути окремо.
Багато людей по всьому світу користуються ПК для вирішення безлічі завдань. Інтенсивна експлуатація, робота розігнаного процесора, погано продумана вентиляція корпусу дуже сильно навантажують всі компоненти пристрою. У багатьох випадках системний блок може перегріватися, що рано чи пізно призводить до поломок або повного виходу з ладу. Щоб уникнути цього, необхідно подбати про хорошу систему охолодження, що підтримує нормальний стан.
Для того, щоб комп'ютерна система працювала стабільно і безперебійно, потрібне вбудоване джерело електроживлення. Нижче ми розповімо, як правильно підібрати блок живлення для ПК і на які аспекти звернути увагу.
Від двигуна, встановленого в пральній машині, залежить її енергоефективність, ціна, термін служби, рівень шуму. Чому купуючи пралку потрібно звернути увагу на її двигун? І як не помилитися при виборі надійної пральної машини?
Чорна п'ятниця – це день найвигідніших покупок. На сайті click.ua ви можете придбати техніку зі знижкою до 50%. Найсучасніше обладнання для дому, комп'ютери та телефони за найпривабливішими цінами.
Слово «сервер» вже перестало асоціюватися з темною кімнатою, перевантаженою складним обладнанням, де зберігаються секрети компаній. Тепер це може бути компактний блок у форматі Middle Tower, що стоїть у вас вдома.
Під брендом Grifon випускається якісна українська побутова техніка. Продукція компанії поєднує в собі надійність, функціональність, комфорт у використанні та цінову доступність. При виробництві побутової техніки Grifon дотримуються високих стандартів якості. Партнерами української компанії є провідні лідери галузі.
Коли виробник називає планшет Oscal Spider 8 захищеним, це не порожній звук. Гаджету справді не страшні падіння, механічні пошкодження та навіть несприятливі погодні умови. При цьому ви не зможете сумніватися в його ефективності та продуктивності. Давайте познайомимося з ним ближче.
Фільтри, накопичувачі та корпуси Prologix для створення комп'ютера. Чому на них варто звернути увагу? Які типи SSD-накопичувачів підходять саме для вашого ПК? І який корпус вибрати? Про це читайте у нашій статті.
У магазині Click відбувся перший майстер-клас зі збірки ігрового комп'ютера Asgard. Більше тисячі людей прийшло подивитися, як профі бренду збирають крутий ПК на базі комплектуючих від GIGABYTE та DeepCool.
Asgard - це молодий український бренд ігрових персональних комп'ютерів. Його візитна картка - індивідуальна збірка. У цьому матеріалі розповідаємо чому варто спробувати такий формат і як протестити його в нашому магазині Click в ТРЦ Respublika Park.
До початку навчального року Click.ua підготував неймовірні знижки на різні серії товарів — рюкзаки, гарнітуру, геймерські меблі та аксесуари до ПК. Ми як завжди пропонуємо якісні продукти від перевірених постачальників, а у цій статті дамо більш детальний опис запропонованих позицій. Акція діє до 30 вересня.
Перебої з електропостачанням негативно позначаються на роботі комп'ютера, принтера або домашніх пристроїв. Щоб захистити своє обладнання, варто встановити джерело безперебійного живлення (ДБЖ). У цій статті ми розглянемо кілька моделей, які здатні забезпечити надійну роботу вашої техніки в умовах нестабільності мережі.
Перший флагманський магазин Click відкрився в Києві! Тепер товари з нашого асортименту можна роздивитися та купити в торговому центрі Respublika Park. Також в магазині можна спостерігати за процесом створення геймерських ПК Asgard. Як саме? Читайте далі
Роутер з бездротовою точкою доступу Wi-Fi гарантує стабільну та швидкісну мережу для роботи в інтернеті як вдома, так і в офісі. Є можливість здійснити підключення ноутбуків, планшетів, телефонів, телевізорів та моніторів, а також інших пристроїв. Необхідно правильно розташувати прилад у приміщенні, налаштувати для повноцінного функціонування.
Під брендом COBRA випускаються потужні та сучасні комп’ютери, які можна використовувати, як для роботи, так і для геймінгу.
Вибір монітора для роботи або ж для домашнього використання має ґрунтуватись на певних його параметрах. Десятихвилинна оцінка якості екрана в магазині може дати певне уявлення, чого від нього чекати. Проте цього недостатньо. Працювати з приладом доведеться годинами, часом – виконувати специфічні задачі, а тому слід уважно віднестись до всіх основних характеристик.
Якісний роутер — не лише бездротова роздача інтернет-трафіку в будинку, а й обладнання, здатне захистити дані, що передаються мережею. Також він має забезпечити стабільний сигнал та належну швидкість. У нашій статті ми розповімо, як вибрати хороший маршрутизатор для дому та які особливості слід враховувати.
Свідоме ставлення до оточення — це сучасна ознака зрілого бренду, що дивиться в майбутнє з турботою і перспективою. Logitech не тільки йде цим шляхом, а й залучає партнерів та запрошує клієнтів.
4G роутер — спеціальний портативний пристрій прийому та передачі даних, що поєднує в собі модем, який підтримує технологію 4G LTE, та вбудований модуль Wi-Fi. З кожним роком популярність такого обладнання зростає, адже підключення до Інтернету — невіддільна частина сучасного життя. У цій статті ми розповімо, як вибрати такий девайс під свої потреби та на які нюанси варто звернути увагу.
Неполадки в блоці живлення можуть впливати на роботу всього комп'ютера. Завдяки йому відбувається перетворення електрики зі змінного струму в постійний, подача і розподіл на всі компоненти ПК.
Компанія Logitech добре знайома користувачам комп'ютерної техніки, оскільки це популярний бренд периферійних пристроїв. Вона працює з 1981 року, її продукція сьогодні поставляється до більш ніж 100 країн. Історія компанії розпочалася з виробництва комп'ютерних мишей.
Corsair — топовий бренд ігрової периферії, який підніме ваш ігровий досвід на новий рівень. Точність і чуйність клавіатури та миші, захопливий звук і комфорт навушників - кожен пристрій Corsair створено для того, щоб повністю зануритися в ігровий всесвіт.
У спекотну літню спеку, коли нещадно палить сонце, хочеться відчути свіжість і прохолоду. Це час урожаю овочів і фруктів, які хочеться "забрати з собою" в зиму. У приготуванні холодних напоїв та страв, заморожуванні овочів та фруктів, вам допоможе український бренд Grifon.
У сучасних комп'ютерах високої продуктивності навантаження на процесор і відеокарту часто величезне. Під час тривалої роботи пристрої можуть нагріватися, що негативно позначається на їхньому функціонуванні та терміні служби. Щоб цього уникнути, рекомендується встановити систему водяного охолодження.
Кожен користувач комп'ютера, який стикався з неполадками кнопки ввімкнення на своїй материнській платі, знає, як сильно це дратує. Однак, є кілька способів запустити пристрій без натискання на кнопку, що допоможе уникнути подібних проблем.
Під час комплектації комп'ютера багато хто припускається однієї й тієї самої помилки — не приділяють достатньої уваги вибору блока живлення. Насамперед концентруючись на процесорі та відеокарті, купуючи БЖ за принципом "щоб було", не розуміючи, що навіть найдосконаліші й найдорожчі комплектуючі не виживуть у разі збою в електромережі. Блок, що не впорався з перевантаженням, не захистить комп'ютер.
Іноді трапляється так, що комп'ютер раптово перестає працювати. Щоб таких спонтанних ситуацій не траплялося, рекомендується періодично перевіряти блок живлення ПК, оскільки найчастіше причина поломки криється саме там.
Процес збірки ідеального ПК більше не має вас хвилювати! Бренд ASGARD створив ідеальні рішення для геймерів та тих, хто працює з медіаданими. Далі розповімо в чому ж головна особливість комп’ютерів від ASGARD та яку унікальну пропозицію має інтернет-магазин Click.ua.
Комп'ютер давно став незамінним приладом у будь-якій сфері діяльності. Він допомагає працювати, вчитися, розважатися та відпочивати. Тому нехарактерні ознаки його функціонування викликають побоювання, іноді небезпідставні. Сторонні звуки, сильні шуми, гудіння належать до таких симптомів. Дані явища можуть означати одне – щось вийшло з ладу, тому треба з'ясувати та усунути проблему.
Ігрова периферія 1stPlayer швидко завоювала любов геймерів у всьому світі. Її обирають як любителі, так і люди, які займаються кіберспортом професійно. На що звернути увагу при виборі периферії 1stPlayer? Про це докладно у нашому тексті.
Наближається чудовий привід порадувати головну жінку в житті кожної людини — День Матері. Щоб ви не губилися в розмаїтті товарів і пропозицій, ми зробили добірку ідей для подарунка. Просто дочитайте статтю до кінця і прийміть правильне рішення.
Майже кожна справа сучасної людини тісно пов'язана з можливістю миттєвого обміну даними. Особливо вдома. Щоб забезпечити себе якісним домашнім інтернетом, потрібно обрати потужний маршрутизатор. Які бувають роутери та чи будуть вони відповідати вашому запиту? Спробуємо розібратися далі.
Свого часу ноутбуки замінили стаціонарні комп'ютери, тепер настала ера планшетів. Oscal Pad 13 точно впорається з більшістю базових щоденних завдань, а також із деякими складними. Це універсальний гаджет, який підійде всім: завзятим ігроманам, любителям веб-серфінгу, кіноманам, офісним співробітникам.
Зустрічайте наш ТОП-5 найкращих недорогих ноутбуків для роботи, ігор та навчання. Ціна на найдешевший з них починається від 15 555 грн. Який з них обрати? І які сильні сторони кожного з цих бюджетних ноутбуків? Читайте далі!
Здається, смартфонами користуються практично всі ваші знайомі. При цьому кнопкові телефони зайняли свою нішу на ринку та впевнено нарощують продажі. Кому ж підходять моделі із сенсорним екраном, а хто вибирає із кнопками? Давайте разом розберемося з перевагами та недоліками!
Передача зображення в реальному часі з одного пристрою можлива завдяки IP камері. Встановлення, підключення та налаштування потребує небагато часу. Ми розповімо, як зробити це швидко і просто, ваша камера була готова до роботи. Знімайте та транслюйте відео, використовуючи лише один невеликий девайс.
Наближення свят — привід організувати генеральне прибирання. Саме тому ми зробили добірку найкращих пилососів за суперціною, що точно стануть вам у нагоді цієї весни. Дізнайтеся, який саме пилосос купити та зустрічайте свята в ідеально чистому і затишному домі!
Зовсім скоро будемо святкувати Великдень, тож пропонуємо вам вже подумати над смачною пасочкою! Зібрали для вас найкращі рецепти для хлібопічки та заодно кілька порад по підбору техніки.
Головна вимога до маршрутизатора — швидкий інтернет. Але також варто врахувати площу покриття, покоління Wi-Fi, кількість LAN-портів та багато іншого. Про головні характеристики бездротових маршрутизаторів для вдалої покупки розповімо у цій статті.
Інтернет-магазин Click.ua запустив у продаж інноваційний смартфон Oscal S80. Новинка відрізняється надміцним броньованим корпусом та містким акумулятором, який можна використовувати як павербанк. Як це можливо? Читайте далі!
Оптимальна конфігурація за доступну ціну - основна концепція ноутбуків Prologix. Це означає, що купуючи його, ви можете бути впевненим, - це ТОП в своїй ціновій категорії. І це перетворює Prologix M15-720 на бюджетного суперника дорогим брендовим моделям.
Додатковий екран для роботи, який можна взяти з собою, зовнішній дисплей для камери чи дрону. Який портативний монітор обрати? Ми підготували ТОП-п'ятірку найкращих моніторів цього сезону. Але спочатку розберемося - для чого саме вони потрібні?
Чи потрібен пилосос, якщо є робот пилосос? І це не риторичне питання, а реальна спроба розібратися у різниці двох пристроїв та можливості їх поєднання. Чи може робот дістатися туди, куди великій машині зась? І чи може традиційна машина відчистити ваш дім так, що роботу і не снилося? Постараємося розібратися!
Маємо круті знижки на товари бренду Logitech! Периферія до свят зайвою не буде - мінус 35% на комп”ютерні миші та гарнітури швейцарської якості. Дивіться підбірку чудових подарунків до свят!
Круасани для неї, печиво для нього - ранок Святого Валентина може бути романтичним і смачним одночасно! Спеціально для цього ми розігруємо мультипіч іспанського бренду Ufesa і пропонуємо круті знижки на побутову техніку. Які умови акції? Читайте далі!
Який роутер купити, щоб інтернет літав? Фільми, ігри, вебінари - і все це плавно, швидко і без зависання ? В нас є, що вам запропонувати - ТОП -5 роутерів , які дозволять вам працювати та розважатися в Інтернеті на максимальних швидкостях!
Щоб коротке замикання не вибило із ладу холодильник, телевізор, комп’ютер чи пральну машину команда Click.ua радить придбати джерело безперебійного живлення вже зараз! Які є види ДБЖ? Як вони працюють? Так яке саме джерело потрібне у вашому домі?
Зазвичай користувачі замінюють старий ноутбук на новий приблизно раз на 5 років. Щоб не довелося робити це частіше, пропонуємо вам ТОП-список основних технічних критеріїв. Але головне визначитись - для яких задач він вам потрібен? З якими навантаженнями доведеться стикатися?
Швидкість та якість сучасного інтернету не припиняють вражати. Майже з будь-якого мобільного пристрою можна вийти в мережу, а один маршрутизатор може надати надійне з’єднання практично у будь-якому куточку країни. Цього разу в нашому блозі ми зробили підбірку маршрутизаторів, які стануть у пригоді вдома, в офісі чи за містом.
Особливість будь-якого планшета полягає у його мобільності. Невеличкий, але багатозадачний девайс можна взяти з собою у подорож, на заняття або робочу зустріч. Ми зробили підбірку топових моделей, які подобаються споживачам за багатьма характеристиками.
Святковий клопіт може бути приємним, коли точно розумієш, що подарувати близькій людині. Click.ua надихнувся брендом DeepCool та підготував цікаві ідеї для геймерів та ентузіастів збірки.
Відключення світла не повинне обмежувати вашу звичну активність. Ми зібрали в статті кращі зарядні станції та універсальні мобільні батареї, які є в наявності! Просто оберіть оптимальну модель і ваш холодильник та пральна машина працюватиме, ноутбуки та телефони будуть завжди заряджені, модем для роздачі Wi-Fi - напоготові.
Кому що подарувати? Як вгадати бажання рідних та друзів? І як вкластися в бюджет? Зробили класну підбірку подарунків з великими знижками - щоб на Новий рік ви принесли справжню радість найдорожчим людям!
Кожна дитина чекає на незабутній подарунок від Миколайчка під подушкою. Ми вирішили допомогти батькам розібратися у різномаїтті пропозицій та зібрали перелік товарів з лаконічним описом. Знайомтесь та обирайте!
Коли часто відключають світло, доводиться шукати оптимальні рішення для роботи та навчання. У цій статті ми розповімо докладніше, чому планшет може стати ідеальним вибором, коли відключають електрику.
Ми знаємо, що ви любите цікаво та весело проводити час у компанії друзів або продуктивно працювати. Наш огляд допоможе вам зорієнтуватися в якісних девайсах.
А у нас великі знижки! Техніка провідних брендів за найкращими цінами. Порадуйте себе на Чорну П'ятницю подарунками!
Не чекаємо Black Friday - оголошуємо до мінус 60% вже зараз! На що саме? Читайте далі!
Зробіть собі невеличкі подарунки, щоб осінніми понурими днями насолоджуватися духмяною кавою чи солодким смузі. Підготували ТОП-5 з наших новинок для кухні. І нехай вам буде тепло вдома!
Легкий, дизайнерський, з крутою камерою - зустрічайте новий смартфон, який здатен розфарбувати сірі будні яскравими барвами. Коштує недорого, тримає зарядку до 38 днів в режимі очікування, знімає класні відео і фото.
Пральна машина Candy чи Vestfrost? Вертикальне завантаження чи горизонтальне? З сушаркою чи без? Щоб вибрати найвигідніший варіант - почитайте, на які моделі зараз діють знижки. Адже це реальний привід задуматися про нову машинку!
Зібрали найкращі поради для ідеальної чистоти! Активоване вугілля, ваніль та одноразова плівка - при чому тут холодильник? Читайте далі!
Тепер не потрібно обирати між європейською якістю та невисокою ціною - у нас з’явився новий італійський бренд Bandini - водонагрівачі від 5 349 гривень!
Чи витримав Oscal S60 Pro з нічним баченням падіння з висоти, занурення в брудну воду, миття на автомобільній мийці під тиском? Дивіться відео!
Без паніки! Ще є час підготуватися та купити все необхідне до школи! Читайте нашу підбірку з класними знижками! Адже сезон Back to School ще ніхто не відміняв!
Вашим дітям потрібен ноутбук до школи? А може ви шукаєте лептоп для себе чи для свого студента? Маємо для вас кілька ідей до 1 вересня.
Як вибрати бюджетну плиту, щоб економія не вийшла боком? Знайти баланс між ціною та якістю - аби техніка служила довго за невеликі гроші? Підготували лайфхаки про те, на що звернути увагу на прикладі плит Fiesta.
Готуємось до вересня разом! Оголошуємо найкрутіші знижки до Back to School! Ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, смарт-годинники та сотні інших гаджетів - якраз до сезону за суперцінами!
Він знімає під водою та вночі, витримує падіння та подряпини, і зможе замість компаса вивести вас з самих віддалених куточків цього світу завдяки потужній навігації.
Представляємо ExpertPC HAWK - нову круту лінійку ігрових комп’ютерів від лідерів ринку. Комплектуючі ASUS серії TUF та найновіший процесор Intel - розповідаємо чому саме це поєднання створює екстремальну продуктивність!
Розбираємось у тонкощах комп'ютера All-in-One – плюси, мінуси, підводні камені. Чи може ця покупка стати вигідною інвестицією? І чи варто вам міняти традиційні комп'ютери та ноути на моноблоки?
Підготували чекліст з покупки самокату - протестуйте себе і легко оберіть свою модель!
В Україні почали продаватися смартфони Oscal, на які так чекали прихильники недорогих і захищених гаджетів! Низька ціна, “невбиваємість”, військові стандарти США, підводна зйомка. Які ще фішки мають нові смартфони?
Ваші очі втомлюються, під вечір болить голова, ниє спина, а букви на екрані розпливаються? Що ж, ви можете попрощатися з цими симптомами в багатьох випадках, якщо матимете класний екран. Але який тип монітора обрати, щоб працювати ефективніше і ввечері мати багато сил та енергії?
За кермом, на шумній вулиці, за роботою - блютуз-гарнітура стане в нагоді кожній сучасній людині. Маємо чудову п’ятірочку від Xiaomi, розповідаємо про сильні сторони як в дорогих,так і в бюджетних моделях. Які саме? Читаємо далі!
На що саме звернути увагу, купуючи недорогі нагрівачі для води? Зробили підбірку порад від експертів Click, щоб відключення гарячої води більше ніколи не псувало ваш настрій!
Nikon чи Canon? Pepsi чи Coca-Colа? Ми й не помітили, як у гарячі конкурентні баталії активно вступили ще 2 бренди – Xiaomi та Realme. Який смартфон кращий? І чому їхні шанувальники так завзято захищають свій вибір? Розбираємось разом – адже зараз саме на ці смартфони у нас акція!
Підготували для вас короткі поради від експертів Click, а до них - кілька найкращих моделей, на які потрібно звернути увагу вже зараз!
Підібрали для вас класну бюджетну п’ятірку пралок. Наш ТОП-5 - це саме той випадок, коли якість, ціна і ергономіка сходяться в одній точці!
Якщо ви завжди терпляче чекаєте, поки борщ охолоне на плиті, вам має бути знайоме почуття легкої спокуси - поставити гарячу каструлю в холодильник вже зараз.
Якщо ви хочете, щоб інтернет «літав» вдома та на роботі, важливо обрати правильний роутер для ваших потреб. Зробили підбірку з п’яти маршрутизаторів для квартир та великих будинків, величезних офісів та маленьких кабінетів.
Бренд ROKFORM вже 12 років виробляє функціональні захисні чохли та кріплення для телефонів
Пропонуємо яскраву п’ятірку від ExpertPC - комп’ютери плюс периферія, які не залишать вас байдужими!
При покупці смартфона рекомендуємо вам не просто орієнтуватися на модель та її характеристики, а й трохи дізнатися про виробника.
Зробили для вас добірку найкращих п'яти ПК COBRA, які вже зараз можна замовити у нашому магазині.
Думаєте, який холодильник придбати для великої сім’ї чи невеликої родини? Щоб надійно працював та коштував не все золото світу? Тоді цей текст для вас!
У статті ми розповімо про пристрій, правила вибору і характеристики роутера: швидкість, ширину покриття, корисні функції.
Для того щоб підібрати підходящу відеокарту, в першу чергу, потрібно зрозуміти для яких цілей вона потрібна. Це буде звичайний робочий чи ігровий комп'ютер? Адже багато сучасних відеокарт створюються під певне завдання і вони не завжди універсальні.
Ідеальне поєднання креативу і практичності
Google сьогодні відкрила завісу таємниці над смартфонами Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які вийдуть цієї осені.
Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС.
Дивовижний процесор для ноутбука AMD Ryzen 7 5800U