Як підібрати відеокарту під материнку

Відеоплата є важливим компонентом комп'ютера, завдання якого забезпечити обробку даних та відображення графіки на екрані. Кожен користувач прагне максимально ефективно використовувати свій ПК: працювати з новими програмами, насолоджуватися якісним зображенням, дивитися відео та грати в ігри без зависань та гальм. Тому користувачів цікавить, як правильно вибрати відеокарту під свою материнку. Ми розглянемо ключові критерії підбору пристрою з огляду на роз'єми, потужність, інтерфейси та інші важливі фактори.

Основні параметри

При виборі пристрою слід врахувати кілька ключових параметрів. Важливим етапом є визначення виробника – NVIDIA (GeForce) чи ATI/AMD (Radeon). Останнім часом також представлена лінійка GPU Xe від Intel, але вибір в основному робиться між першими двома брендами, кожен з яких має свої переваги.

NVIDIA:

Продуктивність та характеристики NVIDIA вражають – від SLI для об'єднання адаптерів до CUDA для паралельних обчислень та PhysX SDK для покращення графіки.

ATI/AMD (Radeon):

Radeon пропонує інновації, такі як VSR для підвищеної деталізації та Eyefinity для об'єднання безлічі моніторів. FRTC знижує енергоспоживання, але Eyefinity, призначений для 6-24 моніторів, може бути надлишковим для звичайних ігор. Більшість віддає перевагу NVIDIA для ігор та висококласної графіки.

Також варто звернути увагу на низку важливих параметрів, що гарантують ефективну та безперебійну роботу:

 • види роз'ємів
 • обсяг та тип пам'яті
 • продуктивність
 • електроспоживання
 • тип графічного модуля
 • чи сумісний пристрій із встановленою системною платою

Зверніть увагу на тип охолодження, вибираючи між повітряним та водяним, враховуючи потужність вентиляторів.

Системи охолодження

Рекомендується використовувати гібридні системи охолодження з двома вентиляторами для ефективного та енергозберігаючого охолодження під час навантажень.

У разі вибору системи охолодження врахуйте рекомендації щодо кількості вентиляторів залежно від потужності пристрою.

Для моделей з високим споживанням енергії, таких як 250 Вт, рекомендується розглянути водяне охолодження.

Роз'єми

Огляньте різноманітність роз'ємів, від AGP, що рідко використовується, до сучасних PCI Express з їх різними версіями.

Уточніть, яке гніздо є на вашій материнці, щоб вибрати сумісну відеоплату.

Обсяг пам'яті відеокарти

Рекомендується вибирати пристрої з обсяг пам'яті від 6 до 8 Гб, щоб забезпечити комфортний ігровий досвід.

Для сучасних 4К ігор, де потрібний вищий обсяг, зверніть увагу на моделі з 8 Гб та вище.

Також враховуйте, що тип пам'яті, такий як GDDR6 може забезпечити поліпшену швидкість обробки даних на 15%.

Ці конкретні рекомендації допоможуть вам здійснити правильний вибір складових, запобігаючи зайвим витратам і забезпечуючи безперебійну роботу ПК.

Як дізнатися яку відеокарту підтримує материнська плата

В основному пристрої поділяються на два основні типи: призначені для повсякденних завдань, і ті, що надають визначну продуктивність для ігор. Зверніть увагу: якщо комп'ютер не підтримує потужну графіку, ви не зможете грати в нові іграшки. Саме тому причина того, що багато користувачів оновлюють свої відюхи. Перед покупкою обов'язково переконайтеся, що комп'ютер зможе впоратися з новим обладнанням.

Під час вибору нової карти першим кроком є уважне вивчення материнки. Визначення сумісності цих двох компонентів перестав бути складним завданням. Вам просто потрібно переконатися, що вона обладнана шиною PCIe x16 (PCI Express).

Для цього відкрийте корпус комп'ютера та подивіться на материнську плату. Також можна відвідати офіційний сайт виробника, щоб дізнатись описи, не відкриваючи корпус.

Якщо у вас є необхідна шина, це чудово, але якщо її немає, можливо, знадобиться оновлення материнки перед покупкою нової відюхи. Як тільки ви визначите наявність PCIe x16, потрібно врахувати чи сумісна вона з PCI-e і споживану потужність, щоб забезпечити безперебійну роботу комп'ютера.

Сумісність відеоплати та материнки

Забезпечення такої сумісності є ключовим етапом для ефективної роботи системи. Наявність роз'єму x16 PCIe для відеокарти на материнській платі – чудовий початок, проте важливо розібратися, до якого типу це гніздо належить.

Існує два основних типи таких слотів: 2.0 (другого покоління) та 3.0 (третього покоління). На перший погляд вони виглядають ідентично, але 3.0 має подвійну пропускну здатність і підтримує карти, призначені для слота 2.0.

Запуск графічної карти з підтримкою PCIe x16 3.0 у слоті 2.0 може значно зменшити її продуктивність.

Для високопродуктивних іграшок потрібний роз'єм PCI-e x16 3.0. Якщо материнська плата обладнана гніздом PCI Express x16 2.0, підбирайте відеоплату з огляду на ці параметри.

Якщо на ній встановлений слот PCI-e x16 3.0, виберіть відповідний графічний прискорювач.

Коли відсутні обидва варіанти, запуск карток третього покоління буде неможливим, що призведе до миттєвого зниження продуктивності в 2 рази.

Щоб точніше визначити параметри поточної відеоплати та перевірити, що вона підтримує, рекомендуємо скористатися безкоштовною утилітою TechPowerUp GPU-Z. Також важливо ознайомитися зі специфікаціями картки, щоб визначити необхідну напругу блоку живлення та його сумісність.

Чи впливає материнська плата на відеокарту

Певні характеристики системної плати впливають на функціональність та продуктивність відеоадаптера. Зупинимося на цих параметрах докладніше.

Шина PCI-e

Материнська плата визначає кількість та тип портів PCI Express. Деякі сучасні відюхи підтримують нові технології, такі як PCIe 4.0, що впливає на пропускну здатність даних між системною платою та відеоадаптером. Однак, якщо ваша материнка підтримує лише PCIe 3.0, ви не досягнете максимальної продуктивності. Вищі версії забезпечують швидшу передачу даних, що важливо для сучасних графічно інтенсивних додатків та ігор.

Фізичні слоти

Переконайтеся, що фізичний розмір та форм-фактор шини PCI-e відповідають вашій відеоплаті. Наприклад, деякі відеоадаптери можуть вимагати порт x16. Неправильний розмір або форм-фактор шини призводять до того, що планка не буде фізично підходити або не зможе повноцінно працювати.

Електроживлення

Материнка також відповідає за надання електроживлення для відюхи. Уточніть, чи має вона достатні гнізда для живлення відеоадаптера, і чи сумісна з блоком живлення. Недолік потужності або неправильні роз'єми сприяють проблемам із живленням відеоадаптера, що позначиться на його продуктивності та стабільності роботи.

Біос та оновлення

Деякі відеокарти потребують оновленої версії BIOS для повноцінної сумісності. Перевірте можливість та процес оновлення BIOS. В іншому випадку відеоадаптер не коректно розпізнаватиметься або не зможе використовувати свої повні можливості.

Інтегрована графіка

Деякі материнки мають вбудовану графіку. Вона може конфліктувати з окремою відюхою, якщо не вимкнена. Що, своєю чергою, знижує продуктивність та викликає нестабільність системи. Тому якщо вбудована графіка є, переконайтеся, що є можливість її відключення, якщо ви використовуєте окрему відеоплату.

Слоти розширення

Зважайте на кількість доступних гнізд розширення для відюхи. Їхній недолік може обмежити можливості розширення системи.

Ретельний аналіз цих параметрів допоможе зробити правильний підбір компонентів, що забезпечують високу ефективність.

Як дізнатися чи підійде відеоплата до материнки

Щоб дізнатися про сумісність відеокарти та материнської плати, виконайте такі кроки:

 1. Перевірте гніздо PCI Express. Переконайтеся, що материнська плата має відповідний порт PCI-e для відеокарти. Зазвичай це x16 слот, але деякі планки можуть мати x8 або x4 слоти.
 2. Дізнайтеся фізичні розміри. Перевірте, чи достатньо вільного простору в корпусі, щоб поставити туди відюху. Зважайте також на розміри системи охолодження.
 3. Електроживлення. Переконайтеся, що блок живлення ПК забезпечує необхідну потужність і має необхідні порти для живлення відеоадаптера.
 4. Перевірте порти. Переконайтеся, що порти відюхи та системної плати сумісні. Наприклад, перевірте, чи є сумісність із HDMI, DisplayPort або іншими необхідними інтерфейсами.
 5. Оновлення BIOS. Перевірте, чи є актуальною версія BIOS вашої системної плати. Іноді оновлення BIOS може бути необхідним для сумісності з новими відеоадаптерами.
 6. Система охолодження. Якщо відеоадаптер має потужне охолодження, переконайтеся, що вентилятори та радіатори не зіткнуться з іншими компонентами на системній платі.
 7. Підтримка ОС. Переконайтеся, що пристрій підтримує операційну систему, яку ви використовуєте (наприклад, Windows, Linux).
 8. Завітайте на сайт виробника. Перевірте офіційний сайт виробника графічного адаптера для підтвердження, чи підходить він обраній системній платі.

Зважаючи на ці рекомендації, ви зможете створити оптимальне поєднання даних компонентів для стабільної та безперебійної роботи ПК.

Як підібрати відеокарту під материнку

Зазначимо, що такий підбір компонентів важливий лише у разі наявності високопродуктивного процесора. Якщо у вас є застарілий двоядерний процесор, встановлення потужного графічного прискорювача може виявитися безглуздою задумою.

Сучасні тенденції свідчать про практичну відсутність проблем сумісності між цими двома компонентами. Більшість системних плат обладнані шинами PCI-e різних версій, полегшуючи процес апгрейду для комп'ютерів середнього класу. Однак у минулому використовувався порт AGP, який встановлювався паралельно із гніздами PCI Express. У разі наявності обох портів рекомендується:

 • переглянути зображення роз'ємів в Інтернеті та порівняти їх з вашою системною платою
 • переглянути її характеристики в посібнику користувача або на сайті виробника

У разі наявності шини PCI Express підходять практично всі сучасні моделі графічних адаптерів. У випадку AGP, врахуйте, що ці варіанти майже зникли з ринку, і може знадобитися оновлення системної плати.

Як уже зазначалося, PCI Express буває різних версій, таких як PCIe *16 2.0 або PCIe *16 3.0. Візуально ці порти виглядають однаково, але останній забезпечує подвоєну пропускну здатність та підтримує сумісність із 2-м поколінням.

При встановленні графічного адаптера 3.0 у роз'єм 2.0 на материнській платі ефективність серйозно знизиться. Для оптимальної роботи системи важливо, щоб параметри картки відповідали можливостям гнізда материнської плати.

Читайте також

Сучасні навушники – невід'ємний атрибут повсякденного життя. Ми використовуємо їх для отримання інформації, прослуховування музики та занурення в ігри, не створюючи шуму для оточуючих. У цій статті ми розповімо, які види даного обладнання бувають, чим вони відрізняються і як правильно вибрати гарнітуру для ПК.
Розберімось, чим відрізняється механічна клавіатура від мембранної – це допоможе вам зробити правильний вибір відповідно до індивідуальних потреб.
Стильний зовнішній вигляд моноблоків, компактність та зручність використання роблять їх привабливим вибором серед широкого кола користувачів. Нижче ми розглянемо, чому ці девайси такі популярні, і порівняємо їх з традиційними ПК, щоб допомогти вам зробити правильний вибір при покупці нової комп'ютерної техніки.
Активні користувачі ПК, у тому числі і геймери, потребують гарної пам'яті, тому що доводиться закачувати багато ігор. Важливо, щоб комп'ютер працював безперебійно. Для цього потрібні потужні оперативна пам'ять, відеокарта. Звичайно, не всі можуть купувати нову, більш функціональну комплектуючу щороку. Розглянемо, як безпечно розігнати відеокарту із меншими витратами.
Робота за комп'ютером і навчання мають на увазі часте проведення перед екраном. Для того щоб з комфортом виконувати завдання та не зіпсувати зір, потрібно правильно вибирати відповідний монітор.
Клавіатура та комп'ютерна миша – постійні атрибути будь-якого ПК. Вони призначені як для роботи, так і для розваг. Разом з розвитком ігрової індустрії на ринку електроніки з'явилася велика кількість різних девайсів, які суттєво спрощують життя геймера, наприклад, джойстик або геймпад. Придбати ігровий пристрій - гарне рішення, оскільки клавіатура і миша не завжди настільки функціональні, як гаджети для ігор. З джойстиком чи геймпадом легко відчути себе повноцінним учасником подій у грі – керуванні автомобілем чи літаком, у військовій грі, у різних симуляторах.
До Дня народження Click разом з благодійним фондом гурту “Антитіла” починаємо благодійну лотерею! Розігруємо три iPhone 15 Pro, щоб зібрати 1 мільйон гривень на 50 FPV-дронів! Про те як виграти айфон - читайте в тексті.
Миша – це пристрій, який звичайні користувачі вибирають навмання, ґрунтуючись на зовнішньому вигляді. Однак, такий підхід абсолютно не підходить для геймерів. Їм потрібне особливе обладнання з покращеними характеристиками, різноманітним функціоналом та стильним дизайном. Професійні гравці шукають аксесуар, який ідеально поєднується з рукою та забезпечує перевагу в іграх. У цій статті ми розглянемо особливості такого девайса і поділимося порадами щодо вибору мишки для ігор з огляду на останні тенденції від виробників.
Ігрова клавіатура є одним із ключових компонентів обладнання для геймерів. Вона має низку особливостей, включаючи високоякісні клавіші, здатні забезпечити максимальну швидкість натискання та надійність, додаткові функціональні клавіші, можливість програмування макросів, а також ефектне підсвічування. У цій статті ми підкажемо, яку клавіатуру вибрати для ігор, а також розглянемо основні особливості таких пристроїв.
У світі комп'ютерних ігор підвищення рівня FPS грає вирішальну роль у забезпеченні плавності та реалістичності геймплею. У цій статті ми розповімо про ефективні методи та техніки, що допомагають підвищити ФПС та забезпечити покращений ігровий досвід для кожного геймера.
Ринок комп'ютерної техніки регулярно поповнюється різноманітними комплектуючими. Інноваційні технології розвиваються стрімкими темпами, тому такі елементи, як відеокарта та процесор згодом слабшають і працюють повільніше, гірше. Нові пропозиції виходять на рейтингові позиції. Через швидкі зміни в комп'ютеризації постає питання модернізації ПК. Найчастіше з проблемою стикаються геймери. Це з розвитком ігрової промисловості. Нові ігри створюються з мінімальними вимогами, для яких важлива відмінна продуктивність. Правильно виконаний апгрейд старого ПК – гарантія швидкого запуску ігор останнього покоління, програм та програм протягом п'яти років.
Навіщо потрібна оптимізація ноутбука? Як прискорити його роботу? Якщо користувач зауважує, що техніка починає раптово відключатися, або програми «підвисають», з'явився синій або чорний «екран смерті» – це є причини зайнятися модернізацією обладнання.
Коли йдеться про комп'ютер, процесор зазвичай вважається його "серцем", а материнська плата відіграє роль нервової системи. Вона забезпечує функціонування ЦП, постачає його енергією і забезпечує взаємодію з іншими компонентами ПК. Ми розповімо, як правильно поєднати ці два компоненти в збірці.
Інтер'єр та атмосфера в нашому будинку відіграють важливу роль у створенні комфорту та відпочинку. Крім меблів та декору, важливим є вибір кольору побутової техніки. Ця техніка не лише виконує свої функціональні завдання, але й може стати стильним елементом інтер'єру.
Будь-який користувач персонального комп'ютера зрештою стикається з питанням безпечного зберігання інформації. Накопичені цінні особисті фото, відео, робочі проєкти потрібно кудись складати і надійно зберігати, адже в разі поломки пристрою дуже не хочеться все це втратити. Існують різні способи зберігання інформації. Про те, чим відрізняється жорсткий диск SSD від HDD - далі в статті.
У світі сучасних комп'ютерних технологій питання вибору між SSD (твердотільним накопичувачем) і HDD (жорстким диском) для зберігання даних і запуску великої кількості сучасних високопродуктивних ігор стає актуальним для геймерів. Обидва рішення мають як свої незаперечні переваги, так і певні недоліки.
Оперативна пам'ять є компонентом тимчасового зберігання (іншими словами - короткочасною пам'яттю) комп'ютера. У ній зберігаються всі дані, які використовуються під час роботи пристрою, від переглянутого веб-сайту до пересування миші з одного боку екрана на інший. Щоразу виконується безліч процесів. Друк тексту, збереження документ або відео, вхід у відеогру - за всі ці опції відповідає оперативна пам'ять.
З кожним роком вимоги програм та ігор до обсягу доступної оперативної пам'яті в ноутбуках збільшуються. У минулому більшість ОС і програм рекомендували мати від 512 до 2048 Мб RAM, але сьогодні навіть системи початкового рівня вимагають вже як мінімум 4 Гб. У такій ситуації власникам старих пристроїв доводиться вибирати між збільшенням обсягу ОЗП та покупкою нового портативного комп'ютера. Найчастіше перевага надається першому варіанту, оскільки він економічніший. Придбання більшої величини ОЗП дозволить знизити можливість зависань і затримок при функціонуванні встановлених на ноуті програм. Головне – правильно підібрати оперативну пам'ять. Нижче ми розповімо, як це зробити.
Який процесор Intel взяти для практичного застосування? Останні кілька років з'явилися на ринку нові потужні моделі. Техніка перейшла на 10-нанометровий технологічний процес, завдяки чому енергоефективність та продуктивність зробили великий стрибок уперед. Якщо порівнювати актуальні та старі серії, то характеристики стали кращими приблизно на дев'ятнадцять відсотків. Що стосується приросту саме потужності, то рівень варіюється від п'ятнадцяти до тридцяти відсотків. Все залежить від способу тестування та безпосередньо області експлуатації.
За останні пару років ринок процесорів значно змінився. З'явилися нові продуктивні, довговічні та актуальні варіанти. Найчастіше професіонали вибирають такі моделі, як Ryzen 3 або Ryzen 5. Вони мало чим відрізняються від Intel i3 та Intel i5, крім ціни, бренду. Але ця стаття не порівнює моделі, а розповідає про те, як вибрати найкращий процесор для аматорського чи професійного застосування.
Розібратися в потоці цифр і складних визначень, що додаються до процесора, щоб вибрати той, що максимально відповідає своїм потребам, - складно. Intel і AMD на сьогодні є найбільш затребуваними брендами. Для розуміння відмінності моделей пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо цих процесорів.
Практично всі моделі персональних комп'ютерів укомплектовані вентилятором. У їхні функції входить обдув і охолодження таких важливих елементів, як блок живлення і чіпи. Вони забезпечують рух повітряного потоку всередині корпусу ПК.
Виробник систем охолодження ID-Cooling, хоч і виглядає на ринку новачком, але перші моделі випустив аж у 2003 році і зараз має у своєму арсеналі вельми солідний набір систем під будь-які вимоги. І арсенал цей поповнився новинками - низькопрофільними кулерами ID-Cooling IS-47-XT, ID-Cooling IS-47-XT White та ID-Cooling IS-40X V3 White, вентиляторами ID-Cooling AF-125-K та ID-Cooling AF-125-W, і навіть надпотужною подвійною баштою ID-Cooling SE-207-XT ARGB Black. Всі новинки доступні вже зараз. Втім, не зайвим буде розповісти про те, чим вони круті. А розповісти є про що!
Ще декілька років назад на світовому ринку відеокарт ми мали всього 2 варіанти. На сьогоднішній момент їх 4 і це додає конкуренції AMD. Яка, у свою чергу, захоплює не тільки ринок десктопів, але і портативні консолі. Втім, сьогодні розмова саме про відеокарту для ПК. RX 7600, на прикладі PowerColor Radeon RX 7600 Hellhound.
Зовнішня звукова карта (аудіокарта, звукова плата, аудіоінтерфейс, sound card) найчастіше купується для поліпшення звукової якості. Зовнішні USB звукові карти широко використовуються тими, хто бажає поліпшити якість аудіо під час прослуховування музики, запису, проведення відеоконференцій та інших аудіозв'язаних завдань. Реалістичність звукових ефектів у комп'ютерних іграх досягає свого максимуму при її використанні.
Garmin – це американський бренд спортивних годинників. Компанія стала відомою завдяки виробництву якісних GPS-навігаторів для літаків, кораблів та автомобілів. Також GPS від Garmin активно використовували військові, спортсмени та туристи. А у 2003 році компанія представила свій перший годинник – Forerunner 201. З того часу кількість серій суттєво зросла, і кожен зможе знайти для себе відповідну модель.
Самостійне складання комп'ютера з комплектуючих компонентів може спочатку здатися складним, важким завданням. Однак дотримуючись нижче наведених етапів, порядку дій - це завдання цілком здійсненне навіть для новачків. Детальна інструкція дасть змогу зробити складання комп'ютера швидким і безпроблемним.
Комплексний вибір будь-якої деталі для комп'ютера досить важливий. Це повністю відбивається на подальшій ефективності пристрою. Саме через подібну велику відповідальність під час покупки варто уважно аналізувати всі можливі аспекти придбання. Такий підхід має стосуватися всіх запчастин, зокрема й корпусу. Багато хто вважає, що своєрідна оболонка не грає ніяких функцій, крім естетичних, але це не так. Існують деякі пункти, що варто враховувати під час замовлення - вони допоможуть підібрати ідеальну запчастину для особистого девайса і не пошкодувати про це.
Під час самостійного складання персонального комп'ютера користувачі нерідко ставлять собі питання, як знайти баланс між необхідною продуктивністю і ціною комплектуючих. Нижче ми розповімо, як заощадити і зібрати комп з хорошими характеристиками.
Сьогодні комп'ютерні ігри виведені на новий рівень. Геймери називають себе кіберспортсменами, а вимоги до обладнання з кожним роком стають вищими. Великий акцент ставиться на виборі монітора. Професійний геймер під час комплектації заліза замислюється не тільки про оперативну пам'ять, процесор і відеокарту, а й про екран, який дасть максимально якісну графіку і можливість виконувати спеціальні завдання.
Можливість розширення одного порту до декількох, об'єднуючи USB-прилади (клавіатури, мишки, флешки, принтери тощо) в єдиний вузол під'єднання. По-простому - хаб покликаний збільшити кількість USB-роз'ємів. З його допомогою вирішується проблема нестачі портів, збільшуючи наявні в 2-3 рази. Великим попитом usb хаби користуються в офісних співробітників, які вантажать комп'ютери флешками. З кабелем можна не лазити щоразу під стіл до системника, а під'єднати USB прямо на робочому столі.
Материнська плата належить до компонентів комп'ютера, від яких залежить злагоджена робота і сумісність усіх елементів. Вона пов'язує в єдиний механізм усі деталі, розподіляючи електроенергію, яка подається на неї з блоку живлення.
Вибираємо оперативну пам'ять для оптимальної продуктивності Продуктивність комп'ютерів залежить від його комплектуючих, взаємопов'язаних між собою. Оновлення ОЗП може підвищити працездатність, але вибір оперативки має ґрунтуватися на сумісності планки з іншими елементами системи. Ефективність ОЗП обумовлюється типом пам'яті, тактовою частотою, форматом таймінгів, об'ємом і пропускною спроможністю шини. Кожен критерій варто розглянути окремо.
Багато людей по всьому світу користуються ПК для вирішення безлічі завдань. Інтенсивна експлуатація, робота розігнаного процесора, погано продумана вентиляція корпусу дуже сильно навантажують всі компоненти пристрою. У багатьох випадках системний блок може перегріватися, що рано чи пізно призводить до поломок або повного виходу з ладу. Щоб уникнути цього, необхідно подбати про хорошу систему охолодження, що підтримує нормальний стан.
Для того, щоб комп'ютерна система працювала стабільно і безперебійно, потрібне вбудоване джерело електроживлення. Нижче ми розповімо, як правильно підібрати блок живлення для ПК і на які аспекти звернути увагу.
Від двигуна, встановленого в пральній машині, залежить її енергоефективність, ціна, термін служби, рівень шуму. Чому купуючи пралку потрібно звернути увагу на її двигун? І як не помилитися при виборі надійної пральної машини?
Чорна п'ятниця – це день найвигідніших покупок. На сайті click.ua ви можете придбати техніку зі знижкою до 50%. Найсучасніше обладнання для дому, комп'ютери та телефони за найпривабливішими цінами.
Слово «сервер» вже перестало асоціюватися з темною кімнатою, перевантаженою складним обладнанням, де зберігаються секрети компаній. Тепер це може бути компактний блок у форматі Middle Tower, що стоїть у вас вдома.
Під брендом Grifon випускається якісна українська побутова техніка. Продукція компанії поєднує в собі надійність, функціональність, комфорт у використанні та цінову доступність. При виробництві побутової техніки Grifon дотримуються високих стандартів якості. Партнерами української компанії є провідні лідери галузі.
Коли виробник називає планшет Oscal Spider 8 захищеним, це не порожній звук. Гаджету справді не страшні падіння, механічні пошкодження та навіть несприятливі погодні умови. При цьому ви не зможете сумніватися в його ефективності та продуктивності. Давайте познайомимося з ним ближче.
Фільтри, накопичувачі та корпуси Prologix для створення комп'ютера. Чому на них варто звернути увагу? Які типи SSD-накопичувачів підходять саме для вашого ПК? І який корпус вибрати? Про це читайте у нашій статті.
У магазині Click відбувся перший майстер-клас зі збірки ігрового комп'ютера Asgard. Більше тисячі людей прийшло подивитися, як профі бренду збирають крутий ПК на базі комплектуючих від GIGABYTE та DeepCool.
Asgard - це молодий український бренд ігрових персональних комп'ютерів. Його візитна картка - індивідуальна збірка. У цьому матеріалі розповідаємо чому варто спробувати такий формат і як протестити його в нашому магазині Click в ТРЦ Respublika Park.
До початку навчального року Click.ua підготував неймовірні знижки на різні серії товарів — рюкзаки, гарнітуру, геймерські меблі та аксесуари до ПК. Ми як завжди пропонуємо якісні продукти від перевірених постачальників, а у цій статті дамо більш детальний опис запропонованих позицій. Акція діє до 30 вересня.
Перебої з електропостачанням негативно позначаються на роботі комп'ютера, принтера або домашніх пристроїв. Щоб захистити своє обладнання, варто встановити джерело безперебійного живлення (ДБЖ). У цій статті ми розглянемо кілька моделей, які здатні забезпечити надійну роботу вашої техніки в умовах нестабільності мережі.
Перший флагманський магазин Click відкрився в Києві! Тепер товари з нашого асортименту можна роздивитися та купити в торговому центрі Respublika Park. Також в магазині можна спостерігати за процесом створення геймерських ПК Asgard. Як саме? Читайте далі
Роутер з бездротовою точкою доступу Wi-Fi гарантує стабільну та швидкісну мережу для роботи в інтернеті як вдома, так і в офісі. Є можливість здійснити підключення ноутбуків, планшетів, телефонів, телевізорів та моніторів, а також інших пристроїв. Необхідно правильно розташувати прилад у приміщенні, налаштувати для повноцінного функціонування.
Під брендом COBRA випускаються потужні та сучасні комп’ютери, які можна використовувати, як для роботи, так і для геймінгу.
Вибір монітора для роботи або ж для домашнього використання має ґрунтуватись на певних його параметрах. Десятихвилинна оцінка якості екрана в магазині може дати певне уявлення, чого від нього чекати. Проте цього недостатньо. Працювати з приладом доведеться годинами, часом – виконувати специфічні задачі, а тому слід уважно віднестись до всіх основних характеристик.
Якісний роутер — не лише бездротова роздача інтернет-трафіку в будинку, а й обладнання, здатне захистити дані, що передаються мережею. Також він має забезпечити стабільний сигнал та належну швидкість. У нашій статті ми розповімо, як вибрати хороший маршрутизатор для дому та які особливості слід враховувати.
Свідоме ставлення до оточення — це сучасна ознака зрілого бренду, що дивиться в майбутнє з турботою і перспективою. Logitech не тільки йде цим шляхом, а й залучає партнерів та запрошує клієнтів.
4G роутер — спеціальний портативний пристрій прийому та передачі даних, що поєднує в собі модем, який підтримує технологію 4G LTE, та вбудований модуль Wi-Fi. З кожним роком популярність такого обладнання зростає, адже підключення до Інтернету — невіддільна частина сучасного життя. У цій статті ми розповімо, як вибрати такий девайс під свої потреби та на які нюанси варто звернути увагу.
Неполадки в блоці живлення можуть впливати на роботу всього комп'ютера. Завдяки йому відбувається перетворення електрики зі змінного струму в постійний, подача і розподіл на всі компоненти ПК.
Компанія Logitech добре знайома користувачам комп'ютерної техніки, оскільки це популярний бренд периферійних пристроїв. Вона працює з 1981 року, її продукція сьогодні поставляється до більш ніж 100 країн. Історія компанії розпочалася з виробництва комп'ютерних мишей.
Corsair — топовий бренд ігрової периферії, який підніме ваш ігровий досвід на новий рівень. Точність і чуйність клавіатури та миші, захопливий звук і комфорт навушників - кожен пристрій Corsair створено для того, щоб повністю зануритися в ігровий всесвіт.
У спекотну літню спеку, коли нещадно палить сонце, хочеться відчути свіжість і прохолоду. Це час урожаю овочів і фруктів, які хочеться "забрати з собою" в зиму. У приготуванні холодних напоїв та страв, заморожуванні овочів та фруктів, вам допоможе український бренд Grifon.
У сучасних комп'ютерах високої продуктивності навантаження на процесор і відеокарту часто величезне. Під час тривалої роботи пристрої можуть нагріватися, що негативно позначається на їхньому функціонуванні та терміні служби. Щоб цього уникнути, рекомендується встановити систему водяного охолодження.
Кожен користувач комп'ютера, який стикався з неполадками кнопки ввімкнення на своїй материнській платі, знає, як сильно це дратує. Однак, є кілька способів запустити пристрій без натискання на кнопку, що допоможе уникнути подібних проблем.
Під час комплектації комп'ютера багато хто припускається однієї й тієї самої помилки — не приділяють достатньої уваги вибору блока живлення. Насамперед концентруючись на процесорі та відеокарті, купуючи БЖ за принципом "щоб було", не розуміючи, що навіть найдосконаліші й найдорожчі комплектуючі не виживуть у разі збою в електромережі. Блок, що не впорався з перевантаженням, не захистить комп'ютер.
Іноді трапляється так, що комп'ютер раптово перестає працювати. Щоб таких спонтанних ситуацій не траплялося, рекомендується періодично перевіряти блок живлення ПК, оскільки найчастіше причина поломки криється саме там.
Процес збірки ідеального ПК більше не має вас хвилювати! Бренд ASGARD створив ідеальні рішення для геймерів та тих, хто працює з медіаданими. Далі розповімо в чому ж головна особливість комп’ютерів від ASGARD та яку унікальну пропозицію має інтернет-магазин Click.ua.
Комп'ютер давно став незамінним приладом у будь-якій сфері діяльності. Він допомагає працювати, вчитися, розважатися та відпочивати. Тому нехарактерні ознаки його функціонування викликають побоювання, іноді небезпідставні. Сторонні звуки, сильні шуми, гудіння належать до таких симптомів. Дані явища можуть означати одне – щось вийшло з ладу, тому треба з'ясувати та усунути проблему.
Ігрова периферія 1stPlayer швидко завоювала любов геймерів у всьому світі. Її обирають як любителі, так і люди, які займаються кіберспортом професійно. На що звернути увагу при виборі периферії 1stPlayer? Про це докладно у нашому тексті.
Наближається чудовий привід порадувати головну жінку в житті кожної людини — День Матері. Щоб ви не губилися в розмаїтті товарів і пропозицій, ми зробили добірку ідей для подарунка. Просто дочитайте статтю до кінця і прийміть правильне рішення.
Майже кожна справа сучасної людини тісно пов'язана з можливістю миттєвого обміну даними. Особливо вдома. Щоб забезпечити себе якісним домашнім інтернетом, потрібно обрати потужний маршрутизатор. Які бувають роутери та чи будуть вони відповідати вашому запиту? Спробуємо розібратися далі.
Свого часу ноутбуки замінили стаціонарні комп'ютери, тепер настала ера планшетів. Oscal Pad 13 точно впорається з більшістю базових щоденних завдань, а також із деякими складними. Це універсальний гаджет, який підійде всім: завзятим ігроманам, любителям веб-серфінгу, кіноманам, офісним співробітникам.
Зустрічайте наш ТОП-5 найкращих недорогих ноутбуків для роботи, ігор та навчання. Ціна на найдешевший з них починається від 15 555 грн. Який з них обрати? І які сильні сторони кожного з цих бюджетних ноутбуків? Читайте далі!
Здається, смартфонами користуються практично всі ваші знайомі. При цьому кнопкові телефони зайняли свою нішу на ринку та впевнено нарощують продажі. Кому ж підходять моделі із сенсорним екраном, а хто вибирає із кнопками? Давайте разом розберемося з перевагами та недоліками!
Передача зображення в реальному часі з одного пристрою можлива завдяки IP камері. Встановлення, підключення та налаштування потребує небагато часу. Ми розповімо, як зробити це швидко і просто, ваша камера була готова до роботи. Знімайте та транслюйте відео, використовуючи лише один невеликий девайс.
Наближення свят — привід організувати генеральне прибирання. Саме тому ми зробили добірку найкращих пилососів за суперціною, що точно стануть вам у нагоді цієї весни. Дізнайтеся, який саме пилосос купити та зустрічайте свята в ідеально чистому і затишному домі!
Зовсім скоро будемо святкувати Великдень, тож пропонуємо вам вже подумати над смачною пасочкою! Зібрали для вас найкращі рецепти для хлібопічки та заодно кілька порад по підбору техніки.
Головна вимога до маршрутизатора — швидкий інтернет. Але також варто врахувати площу покриття, покоління Wi-Fi, кількість LAN-портів та багато іншого. Про головні характеристики бездротових маршрутизаторів для вдалої покупки розповімо у цій статті.
Інтернет-магазин Click.ua запустив у продаж інноваційний смартфон Oscal S80. Новинка відрізняється надміцним броньованим корпусом та містким акумулятором, який можна використовувати як павербанк. Як це можливо? Читайте далі!
Оптимальна конфігурація за доступну ціну - основна концепція ноутбуків Prologix. Це означає, що купуючи його, ви можете бути впевненим, - це ТОП в своїй ціновій категорії. І це перетворює Prologix M15-720 на бюджетного суперника дорогим брендовим моделям.
Додатковий екран для роботи, який можна взяти з собою, зовнішній дисплей для камери чи дрону. Який портативний монітор обрати? Ми підготували ТОП-п'ятірку найкращих моніторів цього сезону. Але спочатку розберемося - для чого саме вони потрібні?
Чи потрібен пилосос, якщо є робот пилосос? І це не риторичне питання, а реальна спроба розібратися у різниці двох пристроїв та можливості їх поєднання. Чи може робот дістатися туди, куди великій машині зась? І чи може традиційна машина відчистити ваш дім так, що роботу і не снилося? Постараємося розібратися!
Маємо круті знижки на товари бренду Logitech! Периферія до свят зайвою не буде - мінус 35% на комп”ютерні миші та гарнітури швейцарської якості. Дивіться підбірку чудових подарунків до свят!
Круасани для неї, печиво для нього - ранок Святого Валентина може бути романтичним і смачним одночасно! Спеціально для цього ми розігруємо мультипіч іспанського бренду Ufesa і пропонуємо круті знижки на побутову техніку. Які умови акції? Читайте далі!
Який роутер купити, щоб інтернет літав? Фільми, ігри, вебінари - і все це плавно, швидко і без зависання ? В нас є, що вам запропонувати - ТОП -5 роутерів , які дозволять вам працювати та розважатися в Інтернеті на максимальних швидкостях!
Щоб коротке замикання не вибило із ладу холодильник, телевізор, комп’ютер чи пральну машину команда Click.ua радить придбати джерело безперебійного живлення вже зараз! Які є види ДБЖ? Як вони працюють? Так яке саме джерело потрібне у вашому домі?
Зазвичай користувачі замінюють старий ноутбук на новий приблизно раз на 5 років. Щоб не довелося робити це частіше, пропонуємо вам ТОП-список основних технічних критеріїв. Але головне визначитись - для яких задач він вам потрібен? З якими навантаженнями доведеться стикатися?
Швидкість та якість сучасного інтернету не припиняють вражати. Майже з будь-якого мобільного пристрою можна вийти в мережу, а один маршрутизатор може надати надійне з’єднання практично у будь-якому куточку країни. Цього разу в нашому блозі ми зробили підбірку маршрутизаторів, які стануть у пригоді вдома, в офісі чи за містом.
Особливість будь-якого планшета полягає у його мобільності. Невеличкий, але багатозадачний девайс можна взяти з собою у подорож, на заняття або робочу зустріч. Ми зробили підбірку топових моделей, які подобаються споживачам за багатьма характеристиками.
Святковий клопіт може бути приємним, коли точно розумієш, що подарувати близькій людині. Click.ua надихнувся брендом DeepCool та підготував цікаві ідеї для геймерів та ентузіастів збірки.
Відключення світла не повинне обмежувати вашу звичну активність. Ми зібрали в статті кращі зарядні станції та універсальні мобільні батареї, які є в наявності! Просто оберіть оптимальну модель і ваш холодильник та пральна машина працюватиме, ноутбуки та телефони будуть завжди заряджені, модем для роздачі Wi-Fi - напоготові.
Кому що подарувати? Як вгадати бажання рідних та друзів? І як вкластися в бюджет? Зробили класну підбірку подарунків з великими знижками - щоб на Новий рік ви принесли справжню радість найдорожчим людям!
Кожна дитина чекає на незабутній подарунок від Миколайчка під подушкою. Ми вирішили допомогти батькам розібратися у різномаїтті пропозицій та зібрали перелік товарів з лаконічним описом. Знайомтесь та обирайте!
Коли часто відключають світло, доводиться шукати оптимальні рішення для роботи та навчання. У цій статті ми розповімо докладніше, чому планшет може стати ідеальним вибором, коли відключають електрику.
Ми знаємо, що ви любите цікаво та весело проводити час у компанії друзів або продуктивно працювати. Наш огляд допоможе вам зорієнтуватися в якісних девайсах.
А у нас великі знижки! Техніка провідних брендів за найкращими цінами. Порадуйте себе на Чорну П'ятницю подарунками!
Не чекаємо Black Friday - оголошуємо до мінус 60% вже зараз! На що саме? Читайте далі!
Зробіть собі невеличкі подарунки, щоб осінніми понурими днями насолоджуватися духмяною кавою чи солодким смузі. Підготували ТОП-5 з наших новинок для кухні. І нехай вам буде тепло вдома!
Легкий, дизайнерський, з крутою камерою - зустрічайте новий смартфон, який здатен розфарбувати сірі будні яскравими барвами. Коштує недорого, тримає зарядку до 38 днів в режимі очікування, знімає класні відео і фото.
Пральна машина Candy чи Vestfrost? Вертикальне завантаження чи горизонтальне? З сушаркою чи без? Щоб вибрати найвигідніший варіант - почитайте, на які моделі зараз діють знижки. Адже це реальний привід задуматися про нову машинку!
Зібрали найкращі поради для ідеальної чистоти! Активоване вугілля, ваніль та одноразова плівка - при чому тут холодильник? Читайте далі!
Тепер не потрібно обирати між європейською якістю та невисокою ціною - у нас з’явився новий італійський бренд Bandini - водонагрівачі від 5 349 гривень!
Чи витримав Oscal S60 Pro з нічним баченням падіння з висоти, занурення в брудну воду, миття на автомобільній мийці під тиском? Дивіться відео!
Без паніки! Ще є час підготуватися та купити все необхідне до школи! Читайте нашу підбірку з класними знижками! Адже сезон Back to School ще ніхто не відміняв!
Вашим дітям потрібен ноутбук до школи? А може ви шукаєте лептоп для себе чи для свого студента? Маємо для вас кілька ідей до 1 вересня.
Як вибрати бюджетну плиту, щоб економія не вийшла боком? Знайти баланс між ціною та якістю - аби техніка служила довго за невеликі гроші? Підготували лайфхаки про те, на що звернути увагу на прикладі плит Fiesta.
Готуємось до вересня разом! Оголошуємо найкрутіші знижки до Back to School! Ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, смарт-годинники та сотні інших гаджетів - якраз до сезону за суперцінами!
Він знімає під водою та вночі, витримує падіння та подряпини, і зможе замість компаса вивести вас з самих віддалених куточків цього світу завдяки потужній навігації.
Представляємо ExpertPC HAWK - нову круту лінійку ігрових комп’ютерів від лідерів ринку. Комплектуючі ASUS серії TUF та найновіший процесор Intel - розповідаємо чому саме це поєднання створює екстремальну продуктивність!
Розбираємось у тонкощах комп'ютера All-in-One – плюси, мінуси, підводні камені. Чи може ця покупка стати вигідною інвестицією? І чи варто вам міняти традиційні комп'ютери та ноути на моноблоки?
Підготували чекліст з покупки самокату - протестуйте себе і легко оберіть свою модель!
В Україні почали продаватися смартфони Oscal, на які так чекали прихильники недорогих і захищених гаджетів! Низька ціна, “невбиваємість”, військові стандарти США, підводна зйомка. Які ще фішки мають нові смартфони?
Ваші очі втомлюються, під вечір болить голова, ниє спина, а букви на екрані розпливаються? Що ж, ви можете попрощатися з цими симптомами в багатьох випадках, якщо матимете класний екран. Але який тип монітора обрати, щоб працювати ефективніше і ввечері мати багато сил та енергії?
За кермом, на шумній вулиці, за роботою - блютуз-гарнітура стане в нагоді кожній сучасній людині. Маємо чудову п’ятірочку від Xiaomi, розповідаємо про сильні сторони як в дорогих,так і в бюджетних моделях. Які саме? Читаємо далі!
На що саме звернути увагу, купуючи недорогі нагрівачі для води? Зробили підбірку порад від експертів Click, щоб відключення гарячої води більше ніколи не псувало ваш настрій!
Nikon чи Canon? Pepsi чи Coca-Colа? Ми й не помітили, як у гарячі конкурентні баталії активно вступили ще 2 бренди – Xiaomi та Realme. Який смартфон кращий? І чому їхні шанувальники так завзято захищають свій вибір? Розбираємось разом – адже зараз саме на ці смартфони у нас акція!
Підготували для вас короткі поради від експертів Click, а до них - кілька найкращих моделей, на які потрібно звернути увагу вже зараз!
Підібрали для вас класну бюджетну п’ятірку пралок. Наш ТОП-5 - це саме той випадок, коли якість, ціна і ергономіка сходяться в одній точці!
Якщо ви завжди терпляче чекаєте, поки борщ охолоне на плиті, вам має бути знайоме почуття легкої спокуси - поставити гарячу каструлю в холодильник вже зараз.
Якщо ви хочете, щоб інтернет «літав» вдома та на роботі, важливо обрати правильний роутер для ваших потреб. Зробили підбірку з п’яти маршрутизаторів для квартир та великих будинків, величезних офісів та маленьких кабінетів.
Бренд ROKFORM вже 12 років виробляє функціональні захисні чохли та кріплення для телефонів
Пропонуємо яскраву п’ятірку від ExpertPC - комп’ютери плюс периферія, які не залишать вас байдужими!
При покупці смартфона рекомендуємо вам не просто орієнтуватися на модель та її характеристики, а й трохи дізнатися про виробника.
Зробили для вас добірку найкращих п'яти ПК COBRA, які вже зараз можна замовити у нашому магазині.
Думаєте, який холодильник придбати для великої сім’ї чи невеликої родини? Щоб надійно працював та коштував не все золото світу? Тоді цей текст для вас!
У статті ми розповімо про пристрій, правила вибору і характеристики роутера: швидкість, ширину покриття, корисні функції.
Для того щоб підібрати підходящу відеокарту, в першу чергу, потрібно зрозуміти для яких цілей вона потрібна. Це буде звичайний робочий чи ігровий комп'ютер? Адже багато сучасних відеокарт створюються під певне завдання і вони не завжди універсальні.
Ідеальне поєднання креативу і практичності
Google сьогодні відкрила завісу таємниці над смартфонами Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які вийдуть цієї осені.
Windows 10 можна вважати однією з кращих і найсучасніших ОС.
Дивовижний процесор для ноутбука AMD Ryzen 7 5800U