Як знайти потужний електросамокат для українських доріг?
- 1. Ви купуєте самокат для поїздок в великому місті?
- 2. Чи ви досвідчений райдер?
- 3. Ви плануєте їздити рівнесенькими трасами чи звичайними українськими дорогами?
- 4. Чи ви склали список своїх найчастіших маршрутів?
Підготували чекліст з покупки самокату - протестуйте себе і легко оберіть свою модель!
1. Ви купуєте самокат для поїздок в великому місті?
Якщо так, то одразу зверніть увагу на ці фактори безпеки - фари, широкі шини та хороша гальмівна система. Саме вони впливають на безпечний рух містом. Гарний варіант - електросамокат Rider Strong. В ньому LED фари розташовані спереду та позаду самоката, а якісні гальма дають можливість перестрахуватися в різних ситуаціях на дорозі. Також цей самокат-дальнохід має широкі і надзручні шини в 10 дюймів - це все разом впливає на стабільність та безпеку вашої подорожі. Їздить Rider Strong до 55 км на одній зарядці.
2. Чи ви досвідчений райдер?
Якщо так, то можете легко поєднувати поїздку та спостереження за дисплеєм, як в електросамокаті Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Швидкість, заряд акумулятора, робота фар, - все це вам в режимі реального часу показує екран по дорозі. І якщо ви вже намотали не одну сотню кілометрів, зможете керувати ним навіть по Bluetooth - регулювати швидкість, включати музику і тд. Це модель “середньоходик” - одного заряду вистачає до 30 км, тож плануйте подорожі на такі дистанції.
3. Ви плануєте їздити рівнесенькими трасами чи звичайними українськими дорогами?
Враховуючи наші рідні дороги, потрібно мати на увазі та зважати на міцність конструкції. Найкращий матеріал для цього - алюміній. До того ж, кожен виробник якісних самокатів втілює різні нововведення, щоб зміцнити і покращити корпус. Наприклад у Ninebot E25 застосували технологію фіксації різьбових з’єднань, щоб вони не ламалися через через вібрації на нерівній дорозі. А самокат Rider Strong, наприклад, має надміцну конструкцію - може витримувати пасажира до 120 кг, що дає йому велику перевагу - він апріорі міцніший ніж його аналоги-дальноходи, які зазвичай везуть лише до 100 кг. Тому міцність конструкції - важлива!
4. Чи ви склали список своїх найчастіших маршрутів?
Якщо ні, то подумайте над такими питаннями: як часто ви піднімаєтесь під гірку? Чи будете складати самокати для перевезення в метро чи маршрутці? Яка максимальна дистанція, на яку ви плануєте їхати? Скільки маєте часу на тимчасову підзарядку? В залежності від цього зверніть увагу на основні функції:
- Кут підйому 15° - це той показник, який допоможе вам легко заїждждати на гірку
- ЕСО режим - економія енергії, щоб ви змогли заощадити зарядку
- Круїз-контроль - самокат підтримує задану вами швидкість поки ви його не відключите
Проаналізувавши всі ці пункти, ви зможете легко визначитися з вибором. Бажаємо вам швидких та приємних поїздок!
Інші наші статті
Читайте також